Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2009

já tedy se necítím dobře skoro každý den.. a mobilizuji síly a uklízím průběžně... prací a dom. činností si čistím hlavu od stresu s dětmi ve škole.... a jinak moje představa o úklidu je prý přehnaná o proti jiným.. Mému M. kamarádkám. 🙂

sweetberry
8. pro 2009

no ja si neviem vyresetovat hlavu nicim 🙄

martinka79
8. pro 2009

moje rada... super hudba... vínko-káva čajík... a pak hurá na to... s dcerou pomocnicí to je lépe. malý taneček kolem stolua hurá je vysmějčeno... avčeře ve dvou jé to je pak ejště lepší u nás mi pomáhají oba dva. 😀 hudba zní a svíčky svítí a voní a už to jede 🙂

majatob
autor
8. pro 2009

sweet a jak vypada tank? co vsechno se ti vali kde nechces? 🙂
jestli hracky, to zvladne uklidit dcera, kdyz je zvladla roztahat, jestli obleceni, tak si vyhrad jednu zidli nekde v koute a haz ho na ni, nevypada to pak tak silene jak kdyz je tricko na gaucu, ponozky pod stolem, svetr pres zidlu...😀 ehm, co jinyho se jeste muze doma valet? my vzdycky bojovali jen s timhle asi 😀

majatob
autor
8. pro 2009

a hlavne nepropadej panice, ses dobra co vsechno stihas 🙂

martinka79
8. pro 2009

maji my máme od oblečení skříně a sluhy... a co je dům tak bych musela židli dát všude... Mm je někdy nemožněj, ale už se a nučil uklízet jinak má smolíka oblečení zmizí.
u nás se valí 😀 jen pes.

sweetberry
8. pro 2009

no s dcerou pomocnicou :D ???? TY SI NAIVNA 😀 😀 😀 😀 to vies ako mi pojde ona pomahat 😅 to je uz teraz lenive a ani pubertu to nechyta oficialne este podla veku sudiac......ale ais je leniva po mne a ked vidi oboch sa len valat tak bodaj by mala vzor
hracky sa jej nechce ani oblecenie po sebe upratat to len vzdy urobi na mna HMMMMM ALE MAMIIII
tak ako svetre nie su po zemi ani ponozky ani neprekracujem nic len mam take miesto v spalni kde cosi najdes podobneho ale nie na zemi a nie je to veru lakave 😠
a riady ??? to je stale dokola ma to nebavi

majatob
autor
8. pro 2009

hehe, ja si Tobinka uz pekne zaucuju..utira prach z nizkych skrinek, uklizi si hracky, pomaha mi u vareni a tak, sice po nem musim stejnak vsechno predelat, ale aspon snaha je 🙂
a dneska je strasne hodnej 😵 😵 😵

kaleilah
8. pro 2009

maji, to se máš že máš pomocníka. Za chvilku to oceníš úplně 😵 Bude vyhazovat plenky, nosit ubrousky 😀 A jak se cítíš?

majatob
autor
8. pro 2009

kal, po sobe je vyhazuje a na mimi chci latkovky 😀 fuj, ted se mi malem udusil, blbecek malej 😅

kaleilah
8. pro 2009

ježiš, co blbne? Budeš látkovat, jo 😉 já bych na to neměla nervy..a místo na sušáku 😀

majatob
autor
8. pro 2009

kal, mel potrebu zkusit spolknout naraz pul krajice chleba bez zvykani no... 😀 tak to zkusil, ja jsem se lehce vydesila a snad uz to neudela 😀 😀
chci to zkusit, nebo aspon kombinovat latkovy s jednorazovkama, uvidim jak to pujde 🙂 ikdyz s tim susakem taky budu mit lehce problem.. 😅

martinka79
9. pro 2009

čauky holky... látkové pleny tak to obdivujia a držím pěsti.

majatob
autor
9. pro 2009

ha, jsem tu, kuk na posledni dve fotky...https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

sweetberry
9. pro 2009

majka velmi ti to pristane 🙂 sekne ti to 😀

martinka79
9. pro 2009

jů ty jsi,a le krásná. aFAKT JAK HOLČIČKA.

majatob
autor
9. pro 2009

marti a co ty? v kolik jdes?

martinka79
9. pro 2009

já jdu až v pátek.... 🙂

kaleilah
9. pro 2009

jé, máji tobě te sluší 🙂 jak se na to tváří tobík?

majatob
autor
9. pro 2009

kali, Tobik mi hned nesl sponky, ktery nasel ve skrince...asi se mu to nelibilo 😀
marti, ahaaa, ja myslela, ze taky dnes 🙂

martinka79
9. pro 2009

kdepak...

martinka79
10. pro 2009

suepr ženy vymřely... ☹ 😢

lucisia
17. pro 2009

Kdepak, nevymřely, bydlí v novém a už po dvou měsících od nastěhování mají internet. Takže to tu opět můžeme rozjet, ale jen co to tu dočtu. Ste se celkem rozpovídaly za tu dobu, co jsem tu nebyla. 😉

lucisia
22. pro 2009

Vymřely...

majatob
autor
24. pro 2009

dobré ránko
prejem moc krasne vanoce a pro jistotu uz i do nového roku jen to nej a at superzeny v roce 2010 zase oziji 😵 😵 😵

kaleilah
24. pro 2009

Maji, vám taky, pořádně si to s tobíkem užijte 😵 😵 😵

berenika39
24. pro 2009

Superženy, čtu vás a přeju Supervánoce!

majatob
autor
2. led 2010

Tak co, holcicky, jdem to tu trochu rozjet? 😀 jaky byly Vanoce, Silvestr???

majatob
autor
3. led 2010

no kde jste zensky? 😕 😕 😕

kaleilah
3. led 2010

Maji tak či Vánoce?