Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
14. lis 2009

dobre ranko 🙂 nam nefungoval internet, je to uz podruhy za kratkou dobu co vypadl, asi budeme muset zavolat na upc at na to mrknou 🙄 co novyho? my jsme konecne zase na vikend doma v Ostrave 😵 😵 😵 doufam, ze zas vyresime nejakej vanocni darek, popovidame, zajdem ven...je tam krasne, tak by byla skoda sedet doma na zadku 😵 😵
kal, adrianka ma uz tyden?!?! to letiiiiiiii...ty jo 😅

kaleilah
14. lis 2009

dobré poledne, maji to uteklo co, vůbec tomu nemůžu uvěřit, dokonce jsme týden slavili přesně na minutu, v noci byla cácorka od půl jedný do půl čtvrtý vzhůru 😝 😀 tak ve 02.33 dostala pusinku na čumáček 😵 😵 😵
My jsme se vrátili z pošty, musela jsem poslat balíčky co jsem prodala na MMA, Adrísa je vozící typ, hned chrní 😀

U vás je krásně? závidim...tady je šedo a mlha ☹

kaleilah
14. lis 2009

Jo mimochodem, se superženou to jde z kopce, ještě jsem nevybalila věci z porodky 😅 Aděti se mi v ložnici postarali o tu dárkovou krabici z porodky, všude po ložnici jsou letáky a vzorečky...jo a ještě nemám ustláno. co tu vlastně dělám?! 😀 jdu makat 😝

majatob
autor
14. lis 2009

uf, dalsi darecky k vanocum jsou doma, ale fakt me litani po obchodech vycerpava 🙄
tady sviti slunicko a pekny horko, brr, a jeste v tramvaji topili, no nevrazdila bys 😀

suki
15. lis 2009

ahoj holky, jak je?
Já jsem byla včera celej den v práci, takže jsem neměla čas 🙂
Já letos rozhodně po žádných dárkách nelítám, jen pro Nikolku 😲 byt bude taková finanční zátěž, že na nic jinýho už nebudou penízky a navíc to je dárek jak blázen 😀 😀 😀

vinifera
15. lis 2009

Ahojte kočky. Tak už som tu dlho nebola.
Kal tak už máš aj malú doma a už nie si dva v jednom. 🙂 Gratulujeeem. A ako je to teraz s tou kočkou čo si opatrovala? Budeš v tom pokračovať? Ja by som asi Danýskovi dala cucnúť mliečka. Veď keby kusol tak mu už nedáš. Podľa mna by to super pomohlo - lepšie ako odsávačka. Len aby si potom zasa nezvykol a nevytískal malú, že on chce cicik 😀 ale ak si ja dobre pamatám tak tri dni po pôrode sa to upravilo samo. Tak veľa síl prajem.

kaleilah
15. lis 2009

ahoj vini, zuzanku hlídáme pořád. Já jse chtěla zkusit dát danýmu i prso, ale nechce, tak na něj ze srandy stříkám, to se mu hrozně líbí a otevírá pusu 😅 😀 😀 😀 ale odstříkaný mu chutná, aspon že tak 🙂

a jak se máte vy? jak roste tomík?

majatob
autor
15. lis 2009

dobre ranko zeny 😀 uz mam umyty okno a vyprany zaclony,jupi, tak se mi do toho nechtelo 😀 😀

kaleilah
15. lis 2009

Maji ty jsi dokonalá 😀 Tady je taky počasí tak na umytí oken, sluníčko svítí..ale já musim zlikvidovat tu spoušť co tu je za tři dny absolutního neuklízení 😝

suki
15. lis 2009

holky, já jsem taky trošku uklidila, snědla půlku čokolády 😀 😝 a jsu si lehnout, protože večer mám noční, tak, abych to nějak zvládla, přece jen je to trochu jinej režim teďka 😝 😲

vinifera
15. lis 2009

Tomino rastie ako z vody🙂) Je to nespavec. Chodieva spávať o polnoci. Do rána je minimálne tri krát hore. A o osmej už vstáva. Doobeda spí 90 min poobede 30 min. Lozí už jak drak. V postieľke sa už dokáže postaviť🙂

Ja popri nom lietam na poštu s balíkmi čo ľudia u mna povyhrávali na MMA. Do banky a do T mobilu a Orangeu už chodím častejšie ako domov. No a najnovšie za drahého vybavujem aj colný úrad - lebo on nestíha. Doma na mna padajú kopy tovaru, ktoré potrebujem nejak roztriediť. Dnes som akurát dala malého na pol dna ku svokre. Tak som konečne požehlila, povysávala a vyvenčila naporiadok psa. Chcem dať večernú kávu niekde v meste a skočím pre toho krpca.
A vy kočky čo ste dnes ako super ženy robili?

kaleilah
15. lis 2009

Ahojte, dneska nemůžu vůbec chodit,fakt e skoro plazim bolestí, začaly mě hrozně bolet stehy a ještě mám zánět močáku, u čůrání jsem dneska večer brečela, ráno to ještě šlo, ale ted jsem ráda za tři kapky 😅 ☹ a šílim bolestí, ráno musim k doktorce 😝

Před chvilkou jsem doobědvala, dělala jsem sekanou a nebyl čas dřív na jídlo, ale aspon je zase uklizeno. Adrianka celý dny prospí, ale kolem devátý se vzbudí a je tak do 4 s malýma přsávkama vzhůru. Nestíhám žehlit, mám tu fakt šíleně prádla, ale večer jsem ráda že ještě stojim na nohách a na žehlení nemám ani pomyšlení a hlavně čas, adríska e vyložně ňuchací mazlící typ 🙂

Suki to musí být taky mazec začít dělat noční, zmánout všecho doma
vini, o tom mi ani nemluv, taky jsem na poště víc než doma, ale aspoň je nějaká kačka k dobru 😉

majatob
autor
16. lis 2009

jejeje, dneska jsme vstali na muj vkus nejak moc brzo 😝 ceka me perny den, tak tu asi moc nebudu, dopoledne uklid bytu, musim vytrit, vysat, porovnat to tu, umyt koupelnu a zachod, povesit zaclony...no je toho az az, pak obed (ani nevim co budu delat), jak bude Tobik spat tak se musim aspon chvilu ucit, pak na postu zaplatit slozenky, nakoupit, navarit a vecer prijede svagrova...

majatob
autor
16. lis 2009

a co dnes delate vy superzeny? 🙂

suki
17. lis 2009

ahoj holky 🙂
kali tak co, už je ti líp?
Jinak po té první noční jsem byla fakt den mimo 😀 😀 byla to celkem sranda 😲
Teď mám delší volno, tak se zregeneruju 😀 maji ty jsi fakt superžena 😵 😵

majatob
autor
17. lis 2009

ahoj suki 🙂 ja bych nocni nedala, mas muj obdiv 😲

kaleilah
17. lis 2009

dobré ranko, právě jsem vstávala 😵 😵 😵 Adrísabyla vzhůru od večera od půl dosátý do půl pátý do rána!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 Když jsem jí měla na rukách tak spinkala, jak jsem jípoložila, začala vrnět. A to jsem si plánovala jak vyžehlim 😠 ona vyloženě nebrečela, ale byla prostě nespokojená, a pořád koukala a nechtěla usnout, mám přeležený obě ruce 😝 ještě že si manža vzal ráno děti, jinak by ze mě byla zombie 😀

Suki, za chvilku se do toho dostaneš, já se hlásim dobrovolně, budu sloužit s tebou. Adríska se postará 😀
Měli jste hodně práce?

Maji, stihla jsi včera všechno?

suki
17. lis 2009

maji, proč ne? 😀 Holky já mám jen 7 služeb v měsíci, tak to se dá v poodě zvládnout 😉
kali no tak pojď, jdem do toho 😀 😀
S prací to celkem šlo, nejvíc práce vždycky ráno, když je člověk nejvíc unavenej 😝 😝

majatob
autor
17. lis 2009

kal, a satek nechces poridit? nebo aspon babyvak nebo neco takovyho? pro tyhle pripady je to idealni 😉
vcera jsem stihla uklidit, povyrizovat co jsem chtela a nakoupit..na uceni uz se nedostalo 😅

suki
17. lis 2009

maji tak jako nemůžeš zas stíhat úplně všechno, to bys nebyla superžena, ale supersuperžena 😀 😀

majatob
autor
17. lis 2009

suki 😀 akorat kdybych si nenechavala to nejblbejsi na konec kdy je jasny, ze nevyjde cas, chut nebo energie,ze? 😀 😀 😀

kaleilah
17. lis 2009

maji já mám babyvak, ale nechci ho, blbě se mi to nosí, není mi pohodlnej, šátku se bojim, ale do manducy bych šla hned...ýt na to prašule 😉 třeba po vánocích...

vinifera
17. lis 2009

Suki a kde slúžiš?
Tak ja som dnes prezliekla posteľ, zabalila balíčky na poštu.Pofotila tovar. Nahodila aukcie a nejaké inzeráty. Dostala som mrchu a mám teplotu☹

majatob
autor
18. lis 2009

dobre ranicko 🙂

suki
18. lis 2009

dobré ránko všem 🙂
vinifera ... kardio-transplantační chirurgie 🙂 😉

vinifera
18. lis 2009

Suki aspon viem kam poslať chlapa ked ho trafí šlak - lebo ma 131 kg nezdravo sa stravuje a fajčí jak turek. A málo spí...

suki
18. lis 2009

vinifera 😅 😅 tak to ho radši namotivuj ať s takovým životním stylem něco udělá, neboť takových pacientů je tam většina... 😝

suki
18. lis 2009

tím tě teda nechci nějak děsit, nebo tak, ale já jen, že radši je lepší s tím něco dělat teď, než skončit na takovým oddělní 😉

kaleilah
18. lis 2009

Ahojte, tak jak je u vás? Já zatím zvládám udržovat domácnost v provozu, dneska jdu žehlit, jestli mě adrísa nechá, ale začínám být pěkně utahaná, Adrianka mi fakt prospí komplet celej den, jen se budí na kojo, ale kolem devátý začne ožívat a vyžaduje pozrnost, minimálně do 3-4 do rána. A v půl sedmý se budí loupežník 😝

majatob
autor
18. lis 2009

kal 😅 tak to ti teda vubec nezavidim 😝 😝 😝
u nas pohoda, dite spi, mm jeste nedorazil... 😀 byli jsme na lampionovym pruvodu bez lampionu... 😀 😀 😀 mam tu bordel a dns se mi fakt uklizet nechce... 😀 😀 😀