Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
18. říj 2009

suki, to jo, ten si primo chrochta blahem...hlavne ze uz nemusi umyvat kazdej vecer hromady nadobi, protoze to meju prubezne 😀 😀 😀 ale me to teda pomohlo dost, su celkove takova spokojenejsi,protoze nemusim trnout hruzou ze nekdo zazvoni u dveri a ja ho budu muset pozvat dal 😀 😀 😀

kaleilah
18. říj 2009

maji, přesně, taky jsem z toho měla vždycky hrůzu že někdo přijde a pošle na mě rovnou socku 😀 😀 😀 ale fakt dneska jsem uklidila, když děti spaly, vysála, vytřela...pak se vzbudili, dostali piškotky, dva rozšlapaly, pak chtěl daný banán, ten mi rozmatlal popodlaze,pak mi na zem cintal čajík, zuzka plivala pomeranč, no po půl hodině jsem myslela že serozbrečim, protože jak je špinavá podlaha a drobky, tak to dělá jakoby větší bordel. faktkolikrát když se vysajea vytře tak to tu vypadá uklizeně 😉

majatob
autor
18. říj 2009

kal, jj, to je ale s malyma deckama uplne normalni, tobikovi teda davam jidlo vetsinou jen v zidlicce a hned co doji tak to po nem povysavam, ale nekdy se tomu proste neubranis a pet minut po uklidu je na zemi takovej binec, ze to je hrozny... 😠 a ono totiz, kdyz uz posbiras veci z podlahy abys vysala a vytrela, tak tim omezis bordel na minimum (nebo aspon u nas) a pak uz jen sklidis veci ze stolu a je to 😀

majatob
autor
18. říj 2009

akorat nechapu jak to, ze mame uz zase plnej kos s pradlem kdyz jsem v tydnu vyprala 4 pracky 😅

kaleilah
18. říj 2009

my máme stůl prázdnej, dřív než byli děti byl bordel vždy na stole,milion věcí co tam nemají co dělt a te´d je tam max. čaj nebo kafe a to se hned po vypití odnáší 😀 Daný v židličce jí jen hlavní jídla,sváču atd, ale s takovýma věcma na zobání mi lítají po bytě 😉 a hlavně se dandulál naučil že když si ukpusne hodně tak mi to rovnou plive na zem a pak to rozpatlárukama, líbí se mu jaký to dělá šmouhy 😀

majatob
autor
18. říj 2009

u nas se hromadi bordel jeste na parapetech, ale uz se to taky snazim likvidovat... 😀

kaleilah
18. říj 2009

jo v noci jsem skoro nemohla spát, poprvé v životě jsem viděla Requiem pro panenku, ve dvě v noci to končilo a byla jsem z toho dost v šoku 😲
Dneska večermě čeká Dům v růžích,Jirkami ho musel stáhnout, mám na to náladu, ale zase neusnu 😀 taky se tak bojíte koukat samy na horory? Sukino?! 😀 😀 😀

kaleilah
18. říj 2009

tak my máme parapety zabarikádovaný 😀 před jednim oknem sedačka,před druhým má mánža pc stůl a v kuchyni jsou jen kytičky 😵

kaleilah
18. říj 2009

koukala jsi na ty ozíky? 😀

majatob
autor
18. říj 2009

ja horory nerada, bojim se u nich a nedela mi to vubec dobre a Martin u toho vzdycky s naprostym klidem usne 😖 😖 😖

kaleilah
18. říj 2009

já je miluju, ale jířa musí být u mě, popř mě držet za ruku, nesmí se mi smát když jdu na wc a mám všude rozsvíceno nebo musí chodit se mnou 😅 a nejhorší je když usne, to se pak bojim nějak víc. Jo a taky mě pak hrozně rád straší, jak je tam taková ta strašidelná hudba, stupňuje se to, úplně čekáš kdy se co stane o on na mě najednou bafne 😠 😀
Ale nejradši mám takový ty duchařský, ne krváky, ale přesně jako je dům v růžích, nebo smrt řichází v bílém 😵 😵 😵 bojiiiiiim 😕 😕 😅

majatob
autor
19. říj 2009

dobre ranko 🙂
dnes bude aktivni den 😀 😀 😀 uz mi pere pracka, dite je nasnidany a v loznici se vetra...
vecer jsem jeste zmakla zehleni (kdo by tomu veril, ze to bude trvat jen asi 15 minut? 😅 ) a uklidit v byte, tak chci povytirat, vyprat co pude a hlavne se musim pustit do uceni, at odeslu ukoly co nejdriv a mam klid 😀
a co vy, seprzenky? 😉

suki
19. říj 2009

ahoj majinko, ty jsi fakt superžena 😀
Já jsem už taky pověsila prádlo, uklidila a za chvilku se vydáme ven, je tam dneska krásně. Sice bude asi zima, ale to nevadí 🙂
Nikolka teď kouká na Macha a Šebestovou a je spokojená 🙂

suki
19. říj 2009

No a teďka mizím ze sebe udělat trošku člověka 😀 aby se mě venku nelekli. 😀

majatob
autor
19. říj 2009

suki, taky akcni hned po ranu koukam 😀
ja uz clovek su 😀 dokonce jsem si stihla aj vycistit zuby a nacesat se 😀 😀 😀
tady je teda pod mrakem a nevypada to nic moc...vcera bylo naaadherne, ale kosa..byli jsme sbirat kastany, ze az nebudu vedet co s Tobikem, tak budeme vyrabet zviratka 😀 😀 😀

suki
19. říj 2009

maji 😀 já jsem člověk už od narození...vlastně asi dá se říct od početí 😀 a teď už se mě možná venku neleknou. Jdeme teď na prochajdu...stavíme se za tatínkem do práce, udělat mu radost 🙂 a pak nakoupit, uvařit a spinkat 🙂

majatob
autor
19. říj 2009

suki, tak kraaasnou prochazku preju 😵 😵 😵
jo a ja su od narozeni opice...ale kdyz se upravim, tak obcas aj kanarka vykouzlim 😀 😀 😀

suki
19. říj 2009

😀 😀 že opice 😀 to je zajímavý 😎
tak si užijte dopoledne a my mizíme ven
pááá kanárku 😀

majatob
autor
19. říj 2009

jupi mam Marii 😀 😀 😀

majatob
autor
19. říj 2009

vanoce muzou temer zacit 😀 😀 😀

womenne
19. říj 2009

čauky

kaly hmm napodobne tiež sa bojim pri hororoch,mam tiež vždy vysvietene,a vždy mam pocit že na mna niečo sahne spod postele 😀 😀 😀 V sobotu sme sa divali na lietadlo plne hadov fuj som nespala do rana,ked som zadriemala tak sa mi snivalo že do mna skaču 😢 fuuj

maji tak podla tvojej rady už aj ja použvam persil a nedavam avivaž.Aku davaš ty?vona ti to?mne pride že to nevona ničim ale zase ani nepachne ako po inych praškoch.

majatob
autor
19. říj 2009

wom, ja jsem teda pouzivala Ariel a pradlo vonelo hezky aj bez avivaze 😀 ted jsem presla na Formil z Lidlu, prijde mi, ze pere stejne, pradlo nevoni tak pekne, ale ani nesmrdi, takovy neutralni, no...za ty prachy su spokojena 😀 😀

womenne
19. říj 2009

ježiš sorry som akurat pozerala raklamu na persila tak som napisala 😀 chcela som napisat ariel 😅

neviem asi som zvyknuta na prenikave vone od lenoru.

majatob
autor
19. říj 2009

wom, asi..ja jsem predtim prala ve slizu 😀 😀 😀

womenne
19. říj 2009

už aj onom som čitala ale som pohodlna nebavilo by ma to robit a neviem si predstavit v tom prat,možno keby som to videla 🙂

suki
19. říj 2009

Já peru v Tidu nebo Persilu, ale Persil se mi zdá lepší. Ariel jsem nezkoušela.Ale beztak je to všechno stejný 😀

majatob
autor
19. říj 2009

suki podle spotrebitelskych testu je Persil a Ariel myslim na stejno, pak ten muj Formil a pak daaaleko za nima zbytek 😀 😀 😀
wom, on v nem jednu dobu pral aj muj tatka, takze mi to neprislo a vyrabela jsem ho taky 😀

suki
19. říj 2009

No vidíš, takže to vlastně peru všechno správně 😀

majatob
autor
19. říj 2009

😀 😀
jdu na Josefa 😀

suki
19. říj 2009

Kam? 😀