Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
10. zář 2009

dnes se teda musim pochvalit, debordelizovala jsem obyvak, dala vyprat, uvarila docela dobrej obed...mam ze sebe radost 😀

emamamamu
10. zář 2009

vam radsi nebudu rikat, co uz jsem dneska stihla....nerada bych nekoho rozplakala... 😔 😅

rimmel
10. zář 2009

haha mne muz kupil na narodky salku ze wonderwoman! 😀 ale ci naozaj som to asi nie! ved co tam po riadoch! hlavne ze sme sex.aktivne hahahahah

majatob
autor
10. zář 2009

emiii, povez 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prosiiiiiiim

womenne
10. zář 2009

Tak ja mam dnes od superženy daleko,jedlo od včera,upratane ako tak,od rana sa mi pušta krv z nosa takže chodim s hore nosom 😀 ☹ ktomu dieta s nadchou,druhe čo cche vyvadzat no krasne si to naplanovali chalani 😝

kaleilah
10. zář 2009

Ahojky superženušky, tak jsem se vrátila z nákipu, vyrazila jsem v osm ráno 😀 dokázala jsem krásně zaúkolovat manžela, děti spí, jsou dokonce najezený, jídlo uvařený dle mých instrukcí, namalovaná jsem od rána...prostě jsem dokonalá 😀 😀 😀

anta
10. zář 2009

Já myslím, že jsme se staly superženami, když jsme těm svým superchlapům daly krásná dítka a ještě stíhneme uvařit, učesat, umýt se a uklidit 😀 😀 😀

majatob
autor
10. zář 2009

kaleilah, bravo 😀

kaleilah
10. zář 2009

anto no právě problém je v tom že kromě těch dítech se moc umýt, upravit a uklidt nezvládáme 😀 ale jsme superženy už jen proto, že i když je to doma jak po výbuchu, dokážeme vše hodit za hlavu a podpořit mamky koníkovky 😀 😀 a duševní pohoda je nejdůležitější, ne? 😎 😀

emamamamu
10. zář 2009

tak ja se umyla, vycurala a dokonce jsem prihrala polivku ze vcera😀

majatob
autor
10. zář 2009

emi, teda, jsi muj vzor 😲 😲 😲 😀 😀 😀

suki
10. zář 2009

holky, já ještě nemám ani oběd, byly jsem dopoledne plavat a přišly jsme až teď, takže jdu něco rychle uklohnit, Nikolka spinká, pak si to spapá 😝 trošku pozdě, ale přece 😀

kaleilah
10. zář 2009

Teda ŽENY, moc jste s tu dneska nerozjely, a já se těšila, že budu mít co dočítat, to teda nic moc SUPER není 🙄 vy asi chcete aby nebohá těhotná udřená unuděná ženská a navíc závislá na koníkovi neměla nic dočítat...superženy, styďte se 😀 😀 😀

berenika39
10. zář 2009

no jo, ale nemůžeš chtít po superženách, aby vysedávaly u koně. všechny vařily, uklízely, zpívaly lidové písně s dětmi, věšely prádlo, šly na vycházku, těšily se na partnery a pak je s nadšením vítaly. to já jsem krásně proflákla den, mazlení s pétou, odpoledne s kámoškou a ročním prckem u nich na zahradě - děti blbly a my žvanily, kafíčko, navečer hospůdka zahrádka a ted si nalívám druhou skleničku červeného. skouknu nějaké hezké dývko, a jdu si číst. mám se.....nejsem super žena...

kaleilah
10. zář 2009

bere, já si dnešet taky užila 😠 😠 ale ne tak ideálně jako ty. knížky nemám už žádný po ruce, seriály nesleduju, na telku taky skoro nekoukám, uklizeno je, měla bych žehlit, ale to se mi nechce, mimiňák chrní...a maminka se nudíííí ☹ a má depku

vinifera
10. zář 2009

Ženy ja už tretiu hodinu žehlím jednu minikôpku čo by som mala inak za hodinu aj zežraté. No ale krpcovi asi pôjdu zuby tak som už tretíkrát vypla žehličku a stále odskakujem k nemu. A už som to vzdala. A zapla som si koňa a to už asi nepsravím nič...

berenika39
10. zář 2009

depku? to je nějaký domácí zíře? to přece superžena na mateřský nemůže stíhat?

kaleilah
10. zář 2009

večer když má všechno hotový a i mimiňák chrní tak se dá stihnout i ta depka ☹

majatob
autor
11. zář 2009

dobre ranko, koukam, ze na superzeny padl splin 😅 ale ale, to se nesmiiiiiiiiii 😀 😀 😀
berenika, ja jsem vcera delala naprosto presne to cos psala...vcetne zpevu lidovych pisni s detmi 😀 😀 😀 ale jako FAKT!!!
a teda musim rict, ze manza kdyz prisel domu, nasel uklizenej byt (teda aspon co se mi uklidit chtelo), na stole buchtu, poveseny pradlo na balkone a my jsme si s Tobinkem hoveli na sedacce a peli "OOOO, rebiiiickuuuu zahradniiickyyy" tak nechapal...ale hledel na me nez jak na superzenu spis jak na mimozemstana, co se stalo!!! 😀 😀 😀

suki
11. zář 2009

Ahojky, já zas jenom zdravím 😵 a musím se chystat, mám zas dneska lítání, takže se tu objevím, jak budu moct. Jinak uklizno celkem mám, navařeno od včera a na žehlení kašlu 😀

suki
11. zář 2009

Maji, jinak manža je možná rád, když takový věci jako úklid a pečení neděláš, ještě si bude myslet, že to děláš, protože máš kvůli něčemu špatný svědomí a začne tě podezřívat z buhvíčeho 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

suki 😀 😀 😀 no to snad ne 😀 😀 😀

suki
11. zář 2009

No co ty víš 😀
Ale určitě byl rád, že jsi to tak pěkně všechno zvládla 😉
Tak já mizím.
Pěkný den papa.

anta
11. zář 2009

Náhodou já se učesat stačím než mi Honýs vytrhne kartáč z ruky a začne mě cuchat 😀 😀 😀 Řeším to sponkami na ofince, holky vypadám ne jak superžena anóbrzž jako superškolačka, taky dobrý 😀 😀
Keilah - super překlep, akorát tam, kam to dáváš, se toho moc nevejde, ne? 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

jdu se trochu upravit at vypadam k svetu 😀 muz mi dnes odjizdi, tak at se tesi zpatky na krasnou zenu, ne na pozuchlanyho vrabcaka 😀 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

dobré ranko, tak nakonec i u nás došlo na lidové písně 🙄 Loupežník už třetí noc vstává ve dvě ráno a je do čtyr vzhůru, tak jsem se ho snažila uspat 😀 nezabrala ani pohádka a ošklivým káčátku, nakonec dostal dvě přes plenu, otočila jsem se a usnula 😀 ráno jsem se vzbudila v pět a potřebovala šíííííííleně čůrat, ale in mi spal tak dokonale na prsou že jsem se hodinu kroutila v křečích a bála se pohnout, abych ho nevzbudila 😀 jsem prostě supermáma 😉 😀

anta
11. zář 2009

Teda kaleilah (pardon, předtím jsem ti zkomolila přezdívku), to jsi dobrá, mě by jeblo mít takového budíčka 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

anto já už taky mírně jeblá jsem 😀 😀 😀

anta
11. zář 2009

A ještě těhotná? Máš můj obdiv supermamčo 😉

kaleilah
11. zář 2009

😀 mě to těhotenství nějak strašně baví, i ten porod... chudák manža se jen modlí abych nesplnila svoje výhriužky a hned po porodu neotěhotněla zase...když já si nemůžu pomoct, mě se to s tim kopacím hejbacím pupkem hrozně líbí 😀 😀