Jak se stát "superženou" snadno, rychle a bezbolestně?

majatob
9. zář 2009

Milé koníkovky,
máte rady, tipy či moudra jak docílit toho, aby váš manžel přišel večer z práce domů a našel v uklizené načančané domácnosti upravenou, odpočatou a usměvavou ženu se spokojenými potomky, dostal na stůl s láskou připravenou večeři a mohl říct "miláčku, ty jsi superžena"??? 😀 😀 😀

...ehm, já mám totiž k tomuto ideálu hoooodně daleko... 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

kalei, ja su taky hrozne rada tehotna 😵 😵 😵 a manza se taky modli at netrvam na svych peti detech 😀 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

maja já mám strop zatím na 4, chtěla bych to stihnout do třiceti, tak uvidim...snad nebudu vypadat moc použitě 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

haha, tak to mame dost podobny cile, taky bych ty 4 nejradsi do 30 stihla, ale zalezi jak a kde a v jakym stavu budem 😀
kolik ti je? 🙂

kaleilah
11. zář 2009

teď mi bylo 21 🙂

majatob
autor
11. zář 2009

ty brdo, tak ja su oproti tobe starena 😀 me je 22 😀 😀 😀

kaleilah
11. zář 2009

Ježiš, to bych ti měla začít vykat 😀 😀 😀 hele, superženo, co vaříš dobrýho? dochází nápady 😝 přemýšlela jsem že bych děte, udělala květákovou poblívku 😝 včera jsme měli květák a zbyl mi vývar že bych je odbyla, ale zdá se mi to trochu drastický.. 😀

majatob
autor
11. zář 2009

bramborovou kasi a k tomu hrnek mlika pro me a malyho a manza k tomu dojel zbytky ryby ze vcerejska 😉 takze myslim, ze kvetakovou polivkou nic nezkazis 😀

kaleilah
11. zář 2009

můj manža šel do práce hladovej, no jeho problém a děti se mi snaží vlést do nugety 😠 nějak jim nemůžu vysvětlit že celou nugetu lžičkou může spapat jenom maminka 😀

martinka79
11. zář 2009

nazdar ženy - super ženy mohu se přidat?

martinka79
11. zář 2009

4děti tedy nestihnu a nezvládnu, ale 3možná ano, ovšem né do 3O 😝

majatob
autor
11. zář 2009

marti, to vis, ze jo 😀
kalei, ja taky nugetku rada lzickou 😵 😵 😵

martinka79
11. zář 2009

i já nugetku lžičkou, bohužel ta starší vyžírka se odbýt nedá a má silné argumenty 😀 já dnes vařím hruškové hnedlíky přijde tchýně tak ať má co jíst.... má cukrovku aposň más nevyžere. 😀

majatob
autor
11. zář 2009

marti 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. zář 2009

majoätob to víš je krize dotýká se nás všech a já jí aspoň ušetřím zdraví nebude se přežírat. 😉

kaleilah
11. zář 2009

Mě dneska čeká taky návštěva tchýně, najíst jí nedám, zato jí šoupnu děti 😀 mám naštěstí super tchýni, jsme spíš kámošky, hrozně si rozumíme, takže v poho 😵 já se nugetkou psychicky připravuju na odpolední dřinu 😠 mám na zítra objednaný třo dorty, z toho jedny prsa, vůbec se mi do toho nechce bude zase bordel po celým bytě 😀 Marti já cukrovku nemám, nechceš pár knedlíků přihrát i ke mě 😀 😀 😀

majatob
autor
11. zář 2009

kal, jsi cukrarka? 😵
to ja mam dnes veget, manza sel pracovat a Tobik se snazi usnout v postylce (konecne usina sam!!!), takze pockam az zabere, pujdu si dat sprchu, umyju si vlasy a odrbu paty...no uz se tesim 😀

kaleilah
11. zář 2009

Maja, ne, zdravotní sestra, ale hrozně ráda peču takže jsem to začala dělat i pro známý na zakázku 🙂 Tobík je teda šikula, Daný mi usíná sám od malinka, ale do 9 měsíců usínal u nás v posteli a spal s náma, teď nedávno se udělal dětem pokojík tak tam mají i postýlky, ale stejně jsem spokojenější když ho mám u sebe. Zuzka ta spí zase zásadně na auči, neusne v posteli 😀

martinka79
11. zář 2009

tak já ti nějaké zašlu.... jé pečeš dosrtíky jsi šikulka já tak max. nám a na jiné... s.... No mně bude tchýně zítra hlídat prdelína a dceru a porpvé oba dva. Jedu se školiti a Mm sloužiti. snad nezboří byt.
já si na tchýni nemohu stěžovat mám ji 150km daleko tak je to prima, ale jinak vážně do ničeho nám nekecá. 😀

martinka79
11. zář 2009

no mně synátor spí sám, ale už ne v postýlce miluje velkou postel. dceru jsem odstavila už v roce a půl do svého.... jsem krkavčí matka. 😀

martinka79
11. zář 2009

pádím se najíst potom si udělám něco na hlavě ať se mně děti neleknou na kouržku a připravím se dnes mi začíná první hodina mého milovaného kroužku.. tak hurá do davu divočáků a zvířátek. 😎

majatob
autor
11. zář 2009

no tak my zadnej detskej pokoj mit nebudem jeste dlouho v nase malym 2+1 😀
marti, Tobik uz taky nema takouvou tu miminkovskou, ale malou "dospelackou" 😉
kal, taky spinkal s nama brouk, az je mi lito, ze to tak ubehlo a uz ma vlastni postel...no ale zase se konecne vyspim taky 😀

martinka79
11. zář 2009

kaleilah: až ta prsa upečeš hod mi fotečku jsme na ně zvědavá... 😝 za chvilku bude slavit moje dcerečka tak, že bych si u tebe objednala.?

kaleilah
11. zář 2009

a co jdež kroužkovat? Já si dala ráno vanu a spadla mi tam knížka 😠 tak se tu snažim fenem sušit listy, jen má te´d asi 100 násobnej objem 😀 ale co, aspoň se ty stránky obrací skoro samy a v krepatý formě je to takový estetičtější 😀 a voní po levanduli 😕 😀

majatob
autor
11. zář 2009

hm, tak spat se jeste asi nejde..no nic, jdu ho trochu utahat 😀

womenne
11. zář 2009

čauky kecalky
kaleilah koko maš deti?ved v pase 1 adruhe čakaš nie?som nejak mimo lebo použivaš množne čislo 😕
no tchyne ja sa svojej nezavdačim ničim,aj ked uvarim perfektne,vždy povie no je to dobre ale mojmu mužovi 🤐

martinka79
11. zář 2009

jé levandulová kniha ta se bude číst sama... no já vedu kroužek pro děti s poruchami učení a taková ta školní připravenost pro děti co mají odklad. docela zábava a v pondělí si jdu vždy s malýma prdelkama zacvičit pod názvem škatulata hejbejte se.
Jako uča na MD se asi musím někde realizovat. MM po ++letém vztahu už nemá chutě mně poslouchat.¨cvičit jak já pískám.

martinka79
11. zář 2009

maja tak hurá na cvičení a běhání a´t ti lehne a dá pokoj. čas jen pro maminyk je důležitý.

kaleilah
11. zář 2009

marti tak to u nás se ještě cvičí, jsem takový domácí generál, jinak to ani nejde, mám na krku dvě děti, za chvilku bude třetí, do toho zvěřinec 😀 manža je o 12 let starší a jsem spíš jeho matka než manželka, neskutečnej puberťák 😀 😀 ale asi i proto ho miluju, že to není žádnej páprda 😀 😀

martinka79
11. zář 2009

womenne no tak tchýně ať uvaří sama když přijede a svému Mužovi také. 😀 😀 kdo remcá nic si nezaslouží. a jinak každý skutek musí být po zásluze potrestán a toho se asi drží tvoje tchýně.

kaleilah
11. zář 2009

womenne, mám jedno vlastní, druhý na cestě a ještě hlídám alou vietnamku,budou jí v říjnu dva roky, mám jí od jejích 4 měsíců 12 hodin denně, včetně víkendů, svátků atd..takže vlastně taky moje dítě 😉