Jak se uspořádat v 3+1? Budeme 4

floowy
1. bře 2008

Holky, potřebovala bych se s vámi poradit ohledně pro nás neřešitelného tématu. Bydlíme s manželem v 3+1 a když se nám narodila první dcera, tak jsem s ní do 10měsíců bydlela v pokojíčku a taťka měl většinou klid na spánek (je řidič, tak se potřeboval prospat), nyní když to vypadá, že čekáme přírůstek, tak vůbec nevím, jak se v bytečku uspořádat. Taťka nechce o tom, že by spal s mimčem v ložnici a dát miminko přímo k dceři (v té době 3leté)...Jak jste t vymyslely vy? Prosím poraďte... 😒 😒 😒

krikri27
1. bře 2008

Floowy, my jsme normoš v ložnici a když je špatná noc, odsunem tátu na gauč do obýv., ale spíš kvůli nám 😉
Ale Aduš teda neřve většinou, jen zamrní, přicucne, odcucne a chrní...
Docela nechápu, proč by se měla mamča s mimi stěhovat do obýv., snad to ten chlap zvládne, ne? 😎
A pokud chcete kupovat patrovku, prodávají se složitelné a rozložitelné na 2 postele, tak posháněj.. 🙂
Třípokoják je pro 2 děti dost velký 🙂

niki2
1. bře 2008

Ahojky, my bydlime v 1+1, takze jsme tohle resit nemuseli 😉 Bala jsem se, zda se hlavne deti navzajem nebudou budit a je to dobre, jedine v dobe kdy se blizi vstavani tak se treba vzbudi driv. Taky se klonim k varianta manzela do pokojiku k male, pripadne at zustane v loznici a kdyz ho bude miminko moc rusit, at se prestehuje do obyvaku. Je to fakt zahul pro ty chlapy....

kachne23
1. bře 2008

Ahoj, nedá mi to, abych se taky neozvala. problémy z místem nemáme, ale bylo pro mě nemyslitelný, aby mě přítel nechal s miminem a sám šel spát jinam. Je to přece i jeho dítě, takže v noci aspoň přebaluje - se tomu smějem, že moje starost je input a jeho output 🙂. Chápu sice, že řidič se musí vyspat, ale myslim, že to de docela dobře i s miminem (mám jen dobrou zkušenost zatim...). A taky by mi chybělo noční tulení. Jo a feministka jsem, podle mě na tom neni nic bláznivýho!

kacka.va
2. bře 2008

tuhle otázku bych spíš čekala od někoho, kdo žije v 1+1 nebo 2+1, ale 3+1 je dá se říct klasický panelákový byt, ve kterém bydlí většina lidí 😉

binki
3. bře 2008

Upřímně řečeno nevím, co řešíš. My bydlíme ve stejně velkém bytě ještě navíc s rodiči, psem a kocourem.

aponchie
3. bře 2008

ahoj floowy a muzu se zeptat co manza dela za praci ze se potrebuje tak nutne sam vyspinkat? 😀 mame 3+1a nevime co s mistem 😀 manza delala skoro rok dve prace zaraz dlouhy kratky tyden kazdej den v praci od 8do 23hodin vecera volne jen nedele co druhy vikend takze vim co je pro chlapa se vyspat ale pokazde spal s nama a jeste k male vstaval 😀

kapulet
5. bře 2008

ahoj, tak se taky připojuji. My bydlíme ve 3 + 1, máme druhou holčičku, 7 týdnů. Manžel tedy spává s námi v ložnici a vůbec neregistruje, když malá náhodou v noci pláče (pláče vyjímečně, spíš jen zavrní). Prvních pár dnů spával se starší dcerkou (3 roky) v pokojíku na madraci,ale to spíš jen aby spala klidně. Špatně spávala když jsem byla v porodnici. Ale brzy se vrátil do ložnice, bylo mu smutno a potřeboval se tulit 😀
vůbec nechápu, proč by maminka s miminkem měla spát v obýváku. Kdyby manžel potřeboval nutně klidnou noc, protože by vstával moc brzy, nebo měl důležité jednání, šel by na gauč. Vůbec by ho nenapadlo aby to bylo jinak. Dělá prakticky pořád, pracuje totiž pod mým otcem ve firmě, takže nemá téměř vůbec volno 😠 a právě rozjíždějí nové odvětví ve firmě. Takže se opravdu vyspat potřebuje.

bramburka
6. bře 2008

MM ani nenapadlo, že by s nama nespal, nevzbudí se ani když na něj hlasitě zavolam že potřebuju pomoc a ráno se me zeptá, jestli malá jedla? 😀 Vstane s ní v 6 a já spím do 9 než odejde, to si většinou malá dá ještě hodku, takže tak cca do 10 mám vlastně svoje volno. Podotýkám tedy že MM celej den jezdí autem, i dist daleko a pracuje cca do 19h večer, je to tak, že si aspon malou užije ráné, když ne večer 😉 Pak nastoupim službu já a jedu dokud malou večer neuložim. Noc je taky má 😉

Osobně si myslim, že nám to jen prospívá! Večer chodíme v sobotu ven, střídavě já a on.

Když vás tak čtu, chápu, kolik je rozvodů. Kamatradka to má stejné jako vy, a s kruhama pod očima mi vypráví: No a to ještě MM udělat snídani... no nevídáno, ona celou noc nespí a její manžel si neumí udělat snídani???

K tématu: manžela bych poslala do obyvaku jestli se chce vyspat, nechce se ti ,spi s nama!

bramburka
6. bře 2008

Chalpi dle mě teda zaspí všechno 😉 omlouvam se za preklepy, odsavam 😉

aponchie
6. bře 2008

teda jak koukam mam zlateho chlapa.malou slysi v noci jen on,on k ni vstava,on me odhani at se jdu vyspat esti potrebuju ,snidane vetsinou vari on,jeste mi pomuze uklidit nez jde do prace a dame si kafco a jdeme se projit takze paraaada a muj manzel beze me neusne kdyz jednou spal v obyvaku bo byl ozraty a me to smrdi rano truchlil jak miminko.furt me drzi za ruku a tuli s ejak blazen 😀