Jak se vaši domácí mazlíčci vyrovnali s příchodem dětí?

janickabez
29. říj 2006

Ahojky maminky, chtěla jsem se zeptat jak je to u Vás, pokud máte domácí mazlíčky.
Konkrétně my máme doma 2,5 letou fenku jezevčíka, která je na nás dost fixovaná, je pravdou, že když přijde někdo k nám s dítětem, tak na něj dost štěká a ještě horší je to v případě, vezmuli si dítě do náruče.
Jak se vaši mazlíčci vyrovnali s novým "členem smečky" vašim miminkem.Jaká jste dělali opatření.....????

slunicko552
19. pro 2008

Tak to Ti asi neporadím.Ale určitě bych si prověřila komu ho dávám.Měla jsem štěstí,že jsem ho mohla dát rodičům.A kolik má roků?Se staršími pejsky je to dost těžké.

berunka
19. pro 2008

jsou mu dva roky a devet mesicu.manza mi taky rika ze to ze by jsme ho dali pryc vidi az jako posledni reseni.asi na me taky dopada poporodni splin.mala ma tyden a ja ji porad pozoruju a hlidam jak oko v hlave.skoro doma nic neudelam protoze se bojim ze treba nedycha apod.ale to znate urcite taky co?

kalerat
19. pro 2008

Berunko mluvíš mi z duše, já jsem furt chodila koukat do kolíbky, zda dýcha

berunka
19. pro 2008

a po jak dlouhe dobe jsi si zvykla na tu realitu ze mas doma prcka?

dendasek
19. pro 2008

Ahojky: tak my mame taky pejska (dva roky) a rocni ditko...Kim ji bere a jsou to kamaradi, hodne si spolu hrajou, zabavi ji i na hodinku. Chteli jsme ho taky dat pryc, ale nejak uz to neslo...je hodny, jen uz na neho nemame tolik casu a vsude ho brat nemuzeme, ze. Problem mame se psem u rodicu, je uz starsi a taky na Eli tak divne kouka a uz se po ni jednou i ohnal zubakama, od te doby kdyz je Eli u nasich, tak jejich psa zaviraji do loznice. Muj tatak rika, ze by ji nic neudelal, ale ja mu neverim, takze je pokazde chudak zavreny.

martinka79
19. pro 2008

my máme doma psa 8let zl. retrívt a 2děti a musím říci pohoda. Více uklízím a jinak pejsek snese od dětí vše,a le ony jsou naučené. Dcera úplně a prdelínek se to učí. 🙂

dendasek
19. pro 2008

jj, presne tak...denne vysavam a tak 4x tydne vytiram...aspon mame doma cisto 😀 ..jinak by ty chlupy byly vsude.

berunka
19. pro 2008

ja jsem s uklidem smirena,to je to nejmensi 😉 spis aby hafik byl v pohode.

gedgitka.a
21. pro 2008

ahojky holky mi máme doma kocoura, když jsme malého přivezli stačilo, aby se zavrtěl, nebo rozplakal a kocour se okamžitě poblinkal, trvalo mu to skoro týden, než mu došlo, že miminko je další člen rodiny, teď ho pozoruje, chodí očuchávat věci od malého, ale bere ho obloukem a naše rotvajlerka prvně zvědavě nakukovala do kočárku, pak malému olízla ručičku a očuchávala ho, teď na procházce, jak se blíží nějakej Ukrajinec, tak je celá v pozoru, nevím jak to dělá, ale pozná je po čuchu nějak na dálku bo co a nemá je ráda, od doby kdy na mě asi 3 roky zpět, jeden ožralej vyrukoval, nemít košík měl ji na ruce, ale na mimčo nedá dopustit i venku potkáme nějakou maminu s prckem a ona hned jde a chce podrbat, jen ji musím říkat malý mimi, aby ho nerada neuhodila košíkemm, ale jak se najdou ruce na podrbání je z ní nejbojovější rotvajler ve střední Evropě 😀 😀 ironicky řečeno, páč udělá okamžitě mrtvej pes a vystrkuje pupík na drbání 😅 , takže nemám strach, až bude náš dráček větší, že by na něj žárlila, ale samo ač je naše psice mazlik bez dozoru bych nenechala s dítětem žádnýho psa jistota je jistota, prcek ho dloubne pastelkou do oka nebo tak a je na průšvih zaděláno 😉