Jak si ohřát jídlo v práci? Není tu na čem

sarinkam
5. únor 2010

Poradte mi, prosim, konecne se mi povedlo najit praci, kde se i v praxi mozna přestavka na jidlo. A jelikož je to maly kramecek, neni zde mikrovlka, ani varic, jen varna konvice. Nejlevnejsi varianta je nosit si sebou jidlo z domova v kastrulku. Jenže si ho tady nemam jak ohrat. Dnes jsem mela sunkofleky, malinko prihrivane vodní lllázní, ale neni to ono. Elektricky varic nemám, majitelka obchodu ho kvuli financi sitauci nepořídi, ja ho sponzorovat nechci, jaké vas napadaji jina varianty?

jindri
5. únor 2010

sari: kup si vařič na plyn. bombu, které se pořizují ke kempování 😉 - mají ve sportovních potřebách. My jezdíme často pod stan, jeden takový máme, ráno si uvaříme kafíčko ... pohoda 😀

rimmel
5. únor 2010

kup lacnu mikrovlnku

lucenek
5. únor 2010

sari pokud konvice nemá spirálu..a jen to nerez dno tak já šupla do plastového kelíšku jídlo, zavřela, a dala půl konvice vody a třikrát dala zavařit 😀 , tak jsem vařila i klobásku, ale volně ve vodě.... 😀 😀 😀 😀 pak jen umyješ zevnitř mastnotu a je to 😀

petrajda
5. únor 2010

možná bych uvažovala si koupit do práce tu lacinou mikrovlnku nebo jednoplotýnkový vařič.Pokud by hrozilo,že v té práci skončíš,odneseš si ho....

sarinkam
autor
5. únor 2010

Holky dík, já tu budu sotva rok, protože potom majitelce skončí materka a neuživí nas to obě. Jo a jeste jsem zapomela napsat, že tu není vubec zadny ,,soukromy kout,, jen policka za plentou. WC je o dve patra vys. musim vzdy zamnkout a letet. Kazdopadne se kouknu po mikrovnkach a sporačcích. dík

jindri
5. únor 2010

Sari: tak to bych asi měla víc zavřeno než otevřeno kvůli tomu wc 😀 😀

petrajda
5. únor 2010

sarinka - tohle jsem taky zažila. I vodu jsem si musela nosit ze suterénu a na wc maximálně jednou denně.To by majitelka nepřežila. Ale byla to cizinka a vydržela sem tam 3 měsíce. Pak alou pryč jakmile se naskytla možnost.Snesu dost a uživit se není jednoduché..

sarinkam
autor
5. únor 2010

Ne, tady je to v pohoodě, není tu až tak velký obrat, funguje to jeste jako E-shop, dam ceduli prijdu hned a jdu pro vodu a tak. Majitelka je česka, moje známa a pak jsme zjistili i přibuzná. Dřiv jsem byla v terenu, čurali jsme za autem, ruce nemyty, salam z papiru na kline v aute..

Nebo jsem byla pres leto na brugáde v obchode, kde nebyla ani pauza na jidlo, ani konvice tu mela sefova zavrenou u sebe.

petrajda
5. únor 2010

tak to jo...já si jen zavzpomínala na horší časy..úplně si mi to vybavilo. Tak ať se ti tam líbí...

sarinkam
autor
5. únor 2010

Tak me napadlo vzit si sem hrnec a pařaček a tuhé jidla si ohřivat nad párou- jako ty fleky, rizoto. parky. jeste musim dořesit gulšovite a polevkove

dagina
5. únor 2010

teď v zimě na radiátoru 😉

lenula.b
5. únor 2010

sarinko nebo si ber jen svačiny a teplé jídlo až doma večer...

editah222
5. únor 2010

Sari - já jsem si taky vařila teplé až doma. V práci jsem obědvala jen studené sváčinky a když se naskytla příležitost tak šla na oběd, ale to nebylo moc často.

sarinkam
autor
5. únor 2010

No tak to já právě nechci. Jedním z důvodů, proč jsem několikrát měnila práci byla absence teplého jídla. Mě to chybí, já jsem potom jakoby vysílená. Dnes se dom dostanu v 18.00 a být od rána bez teplého jídla bych nechtěla.

lenula.b
5. únor 2010

tak mrkni třeba na bazary, jsou tam mikrovlnky i za 200 😉

sarinkam
autor
5. únor 2010

Díkes za typy. kouknu.