Jak si pořídit chlapečka. Máte tip?

martinka78
5. lis 2009

Ahojky,
nevím jestli je tady nějaké takové téma - ale ráda bych k naší malé princezničce nějaké princátko, nemá někdo nějaký tip? Vím, že je spousta zaručených rad, ale ráda bych to tak nějak probrala s někým kdo to taky řeší, děkuju..

martinka78
autor
9. lis 2009

strouzek : tak jsem Ti poslala data narození i mého manžílka do IP,díky 😉

martinka78
autor
10. lis 2009

leonik: S tím čápem jsem si to taky takhle nějak říkala, když jsem byla těhotná, byla jsem na zahradě u našich a přeletěl nám nad komínem a ejhle - asi jsme přehlídli vránu, která letěla před ním 😀 Ale pokud jde o to druhé mimi, rozhodně mi nebude vadit holčička, malililinko radši bych teda chlapečka, ale jinak je to v podstatě fakt jedno. Ne jako moje kámoška - bude chlapečkovi teď rok a pokud by měla - prý nedej bůh - druhé tak rozhodně zase chlapečka, holky nechce, je to hnusný, tohle myšlení nechápu, horší je, že manžel chtěl spíš holčičku a mají kluka, ale když měla jít jeden den na UTZ tak ten den večer si tak strašně přála, aby to byl chlapeček, že jí až bolelo břicho, jen aby se tam ten pindík ukázal!! My si pokecáme o všem, ale jak se dostaneme na tohle téma, musela bych jí snad zabít, takhle se rouhat!!!! To fakt nechápu.

petrakellerova
10. lis 2009

Ahoky holky opravdu mě zaujala vaše diskuze 🙂
strouzek: a to ti stačí napsat jen datum mého narození a podle toho se to vypočítá? Docela by mě to také zajímalo.
Já doufám, že na jaře už budu také mezi snažilkama. Moc bych si mimčo přála,ale manžel ještě studuje, tak musíme alespon do toho jara počkat 🙂

kaca007
10. lis 2009

holky, já jsem výjimka, u který to strouzkovi nevyšlo. spočítala mi kluka a máme kráásnou holčičku - ne že by nám na pohlaví záleželo. v životě bych si nedovolila vybírat si pohlaví dítěte, je to zázrak a hlavně že je zdravé. to je nejdůležitější🙂

dokonce jsme sexovali v den a den po ovulce, takže by to měl být taky podle rad kluk, no a vidíte, holčička. krásnál, hodná, šikovná, za žádnýho kluka bych jí nevyměnila 😵 o ovulce jsem věděla, ne proto, že bychom hlídali pohlaví dítěte, ale protže jsem vysadila měsíc předtím HA a měla jsem cyklus rozhozenej, tak jsem chtěla vědět, jestli vůbec ovuluju...

leonik
10. lis 2009

marti: tak tvoji kámošku opravdu nechápu 😒 Ono kdyby se nedej bože pak něco stalo, tak si myslím, že by si to pěkně vyčítala, co řekla ☹ Znám to bohužel z rodiny. Strašně chtěnej byl kluk, ale byla to zas holka, jako malinká dostala infekci, a málem nepřežila. Zachránili ji tak, tak a pak byli všichni šťastní, že to dopadlo, jak to dopadlo 😔 Tak jsem zvědavá, až se vám zadaří, co to nakonec bude 😉Ale hlavní je to zdraví miminka 🙂

martinka78
autor
11. lis 2009

leoni: je to moje kámoška, ale s tímhle přístupem k tomu, že kluk ano a holčička v žádném případě ne, bych jí fakt snad pomlátila, přesně jsem jí to taky říkala, že co kdyby se něco stalo.... tak na to mi odpověděla.. ale nic se nestalo. No takže to je holt o přístupu, ale myslím si to taky, že kdyby něco tak si bude celý život vyčítat co říkala a nebo kdyby se jí teda - dle jejího názoru - nedej bůh narodila holčička - a ona jí viděla, že by mohla změnit názor, nemyslím si, že 100%, ale snad trochu ano. Mě teda říkaly jedno a a jedno i kartářky, takže uvidíme, ale jinak mi to je takyv jádru fakt jedno, prostě jak jsem psala hlavně ať je to zdravý..

xaverov
16. lis 2010

Holky, kdo touzite po chlapeckovi nebo holcicce, kouknete do myho bazaru.