Jak stráviť volný čas počas neschopenky?

smajlik
27. kvě 2008

Ahoj holky, už skoro 14 dní jsem na neschopence kvůli tachykardii v těhotenství, a ještě nějakou chvíli budu. A tak mě napadlo, že se vás zeptám čím si krátíte čas. Myslím v té situaci, kdy nesmíte uklízet a podobné libůstky co člověk dělá aby mu den utekl 🙂. Já se přiznám že tolik křížovek co teď jsem snad v životě nevyluštila 😀 . Třeba poradíte i nějaké online kurzy, já už jsem ochotná snad zkusit i pletení 😀 , mám hroznou chuť něco tvořit, ale ruce jsou levé 😀

anta
27. kvě 2008

No to jsou takové kostičky na sobě naskládané, mají různé symboly a ty musíš hledat dvojice a prakticky je všechny tím odstraňovat, dá to fušku, protože člověk je z těch obrázků na kostkách za chvíli slušně vykoukaný 🙂 Dneska jsem zrovna žehlila plínky, abych nějaké měla do porodnice, no přiznám se, že jsem jich vyžehlila asi 5 a jsem z toho odrovnaná jako blázen 😀 😀

tunylyk
27. kvě 2008

ja som na PN už od januára,najprv som sa nudila,potom som prečítala asi tonu kníh 😀 aj 5-6 za 2týždne,plietla som maličkému svetríky a ponožtičky,sestra ma malu slečnu,tak aj jej,teraz už je teplo,tak oxidujem v záhradke 😀 a znova pletiem,také zlaté vzdušné čiapočky pre malé princezny,sestra dohadzuje susedky 😀

smajlik
autor
27. kvě 2008

tunylyk: taky bych pletla, je to užitečná činnost, bohužel to nikdo v mém okolí neumí tak mám smůlu

maruna75
27. kvě 2008

ahoj holky 🙂 já jsem na PN od začátku těhu a strašně mi to utíká asi je to tím že už dvě děti mám 🙂 tak je pořád co dělat,ale řeknu vám že si to náramně užívám a je mi fajn asi proto že další mimi už neplánujeme 😅

tunylyk
27. kvě 2008

moja babička,žial už nebohá,ma to naučila a ešte kopec iných ručných prác,ako vyšívanie,háčkovanie,mala som sotva 8rokov a už som cinkala ihlicami 😀 som jej za to nesmierne vďačná