Jak tatínek pomáhá s domácíma pracema a mimčem?

m.ajka
11. zář 2007

ahoj maminky, chtěla bych se zeptat jestli vám doma tatínek pomáhá s domácíma pracema, jestli rád koupe, přebaluje, jestli chápe že jste unavené a bez řečí vezme kočárek a jde se s mimčem projít abyste se mohli prospat když v noci vstáváte k mimču. Ráda bych věděla jak to máte vy, protože já toto postrádám. Můj přítel nekoupe, nepřebaluje, nechodí na procházky ani nepomáhá. Už mockrát jsem ho prosila aby se zůčastnil že jsem unavená, ale je to jako bych mluvila do sloupu.

zzuzinda
16. dub 2010

Ahoj, tak já se taky přidám. Přítele jsem musela dost přesvědčovat, abychom si pořídili prcka, ale jak jsem otěhotněla, tak byl moc šťastnej a hned od narození mi moc s Adámkem pomáhal. Už v porodnici se hrozně snažil, učil se koupat (já s tím potíže neměla, mám 3 synovce a 3 neteře, takže jsem se ulejvala a tatínek se přiučoval a vyptával se 🙂 ) dokonce večer Adama uspával, když ječel. A doma taky, sice chodí do práce, ale i v noci k prďolovi vstává, dokonce mi říká, ať spím, že on jde. Samozřejmě, dokud jsem kojila, tak noční vstávání bylo jen na mě, ale přes den dělal všechno. Teď Adamovi budou 2 roky a máme bezvadně zavedené víkendy. Adámek každé ráno vyleze z pelíšku a se svým polštářkem se nastěhuje do naší postele a na střídačku s ním pak jeden z nás vstane, odvede ho a postará se a ten druhý zůstane pěkně spát a prcek k němu nesmí. Musím říct, že mi to hrozně pomůže, když nemusím vstát a hned se starat. To doporučuju 🙂

georgine
16. dub 2010

hlavně finančně a na tom to celé stojí a padá.. zejména když máte děti a výdaje co k životu patří..děkuju mu za to 😵

salma22
16. dub 2010

mas pravdu georgine bez penazi sa zit neda 😒 a o to viac ked mate dieta...a mne drahy trochu pomaha .....prebali ,uz malu aj kupal ked mala 3 mesiaciky ale od vtedy sa nechytil...mozno si ho to pocka ked bude starsia uvidime 😉 a ide aj von

hannah23
26. dub 2010

Ahoj holky přidávám se, mám báječného manžela.Od porodu se o malýho bezvadně stará.Přebaluje vždy když to jde a je doma, do konce března koupal jen manžela já mezitím nachystala večeři, ted bohužel nekoupe, protože je služebně v Americe.Jinak jak byl doma, tak i když jsem v noci kojila, tak šel malého přebalit a to vstával v pět do práce a domů chodil po páté.A jak přišel ta se o malýho staral pokud něco neměl.Já bych manžela neměnila je to opravdu skvělej táta a už se na nás moc těší.

k.ate
26. dub 2010

Můj manža mi pomáhá se vším, je to i tím, že oba dva ještě studujem. Dokud prcek vstával v noci (hlavně v šestinedělí), vstával k němu a přebaloval a mně ho jen dal do postele na nakojení... Potom už prcek vzbudil vždycky jen mě a já nechtěla manžřu budit, takže noční vstávání bylo na mě, ale to mi divný nepřišlo... Jinak přebaluje hlavně manža, vaří, pere, uklízí, malýmu se věnuje a koupe... A když to tak píšu, připadám si, že já doma nedělám skoro nic krom krmení malýho 😀

k.ate
26. dub 2010

Ale zase na druhou stranu uspávám já a manžu nechávám ráno prospat, když ho malej vyloženě neprobudí tím, že po něm leze 😀 Já jsem větší nespavec, než manža 🙂

sexymilacek
18. srp 2013

Ahoj ahoj, také se přidám.Mohu říct, že mám dobrého přítele, který mi hodně pomáhá a snaží se mi vyjít vstříc tak jako já jemu.Je fakt, že má chyby, které by měl vylepšit, ale to už tak prostě u chlapů je.I my nejsme svaté.Kdybych byla na děti sama, tak jsem na tom o dost hůř a budu naříkat, ale zatím je to o.k.:-)

sexymilacek
18. srp 2013

@k.ate Tak to jsi na tom skvěle.Je fakt, že si někdy připadám jako bych doma dělala jen velký houby, ale jsem za to ráda bo jak si budu stěžovat, že mám nudu tak se to obrátí 😀 Takže jsem raději ráda za to co mám a držím pusu 😀

dorinek
15. říj 2013

Když jsme byli s manželem sami, tak jsme se dokonce střídali i v úklidu, ve vaření, já dělala na směny, manžel opravdu hodně pomáhal. Když se narodila dcera, přebaloval, vozil, byl nadšený otec....Dnes, po druhém dítěti a 14ti společných letech jsem uštvaná jako pes. Manžel se přes den věnuje svým koníčkům a večer po mě chce, abych se věnovala jemu. Pro sebe už mi nezbývá čas...Dělám všem služku, manžel po sobě neuklidí ani hrnek od kafe, nezavře po sobě dveře na záchod, nezhasne po sobě v koupelně....Nevím, kde se stala chyba, jestli jsem si to zavinila sama...ale ať se snažím sebevíc, nevím, jakým šetrným způsobem ho donutit ke spolupráci. Většinou se pár měsíců snažím domlouvat, pak mi rupnou nervy, udělám doma hysterický výbuch, něco po něm hodím, on se vyděsí (jelikož takovou mě nezná) a tak týden vyšlapuje...Teď už se doma pátým měsícem fláká na neschopence a bere to jako bezvadnou dovolenou 🙄 Nevím, jak z toho ven 😢