Jak to probíhá na gyndě? Ještě jsem tam nebyla

nezkusenec
2. pro 2007

chtěla bych rady co a jak je na gyndě nebyla sjem tam jěště pač chceme miminko tak se tam chystam chci byt v rozhledu

kacka.va
2. pro 2007

kolik ti je let, že jsi ještě nebyla na gynekologii? 😀

womann
2. pro 2007

😀 🙄

many
3. pro 2007

no to by mě taky zajímalo,jak jsi stará 😉

pomidorka
3. pro 2007

nezkusenec:ty jsi nebyla nikdy na gyndě?A kolik ti je?A to chcete mimíska?

kalerat
3. pro 2007

Myslím, že si tady z nás někdo dělá srandu 🙄

musilka
3. pro 2007

😲 😲 😲 no to koukám 😅 😅 😅 já snad nepamatuju měsíc kdy bych tam nebyla 😀

miluska.woolley
3. pro 2007

Prudicka? 😕

musilka
3. pro 2007

no holky třeba vážně nikdy nebyla na gyndě i když nechápu že je to v dnešní době možný..... 😕

pomidorka
3. pro 2007

kalerat:asi ano

kalerat
3. pro 2007

samozřejmě je to možné, ale přijde mi to divný.

paolin
3. pro 2007

taky si myslim. jinak by se sem dotycna uz podivala 😠

musilka
3. pro 2007

paolinasi šla na tu gyndu 😀

kristynaw
3. pro 2007

😀 😀 😀

paolin
3. pro 2007

musilka 😀

terezkaaa
3. pro 2007

Holky,třeba fakt ještě na gyndě nebyla,ale vy hned musíte napsat, že je to prudička,teď se možná lekla,když to tu uviděla, tak to bych už taky nenapsala.Ne každý nově přihlášený musí být automaticky prudič,ne?

miluska.woolley
3. pro 2007

Ja to napsala s otaznikem, ale prijde mi to fakt divny. prvni den prihlasena, prvni prispevek...
Jestli to bylo minene vazne tak se omlouvam.

miluse
3. pro 2007

si počkáme jestli se ještě ozve, ale taky mi to přijde divný..... 😖

duomama
4. pro 2007

Tak to je mi líto že si o mě myslíte takovýdle věco radši vám zmizím z očí když vám tady """překažim""" a """prudim""" jsem ráda že někteří se mě ""zastali"" ale většina spíš babsky "pomlouvá",to jsem si nemyslela..a o tom že jsem nově přihlášená to vadí??pro vaši informaci je mi 19 a miminko si strašně přejeme oba s přítelem ale nemusíte odpovídat zkoušela jsem to na chatu tam mě taky odbyli s tím že lžu...

duomama
4. pro 2007

tohle píšu já nezkušenec akrát s přihlášení kamarádky duomámy pač jsem u ní doma na pc a ona má autoamatický přihlašování a já začala hned psát a neuvědomila jsem si že to neí z mýho přihlášení..duomama je super ženská a kdž tak tak si na mě nadávejte ale nena ni vážně jsem to popletla já

paolin
4. pro 2007

no a proc mas ted jiny nick? dost casto si tu nejaky vtipalek dela legraci a pak se bavi na nas ucet. takze si kazdy tak nejak dava pozor.

musilka
4. pro 2007

no každopádně přeju dobrý pořízení na gyndě až už té s prvním nickem nebo s tím druhým. Je v tom trochu bramboračka ne??

paolin
4. pro 2007

jo jo. a hlavne, at je vse OK! preci jen - vcasna prevence je vcasna prevence.

blacklucka
4. pro 2007

tak se zeptej duomámy, jak to tam probíhá, ona ti určitě ráda poradí 😀

pe3cka
5. pro 2007

Holky,nebuďte zase tak "zlé"...mám kamarádku,která šla na gyndu až před svatbou...do té doby to prý nepotřebovala, na co, že když s nikým nic neměla...znám několik takových... vím,že to moc dobré není,ale za zlé jim to nemám a akceptuju jejich rozhodnutí...

haluskacz
5. pro 2007

hehe ja sla na gyndu az v prvnim tehotenstvi 😀 a dr. se ani nijak netvarila, jako ze bych byla takova rarita 😀 Jenze ja taky do svatby s nikym nic nemela 😀

kacka.va
5. pro 2007

pe3cka: no jo, na co, když u mně měli někdy v 19 podezření na rakovinu čípku a pak mě několik let hlídali, jestli k tomu nemám nějaké sklony. To není o tom, jestli to holka potřebuje nebo ne, ale o tom, že už by měla být prováděna určitá prevence nemocí.

kropinka
5. pro 2007

moje exšvagrová šla na gyndu prvně v 27 až když byla těhotná,já to teda moc nechápu ale ona v tom byla vychovaná,její matka se netajila tím že na gyndu nechodí

petrolejka
5. pro 2007

Já znám holky, které šly na gyndu poprvé opravdu až těhotné a jedna, která neměla stálého partnera, tam do svých 30-ti let zavítala pouze jedinkrát, protože neviděla důvod. Ne každý je k tomu veden.
No, já jsem tam upřímně řečeno začala chodit jen kvůli antikoncepci, až pak se mi prohlídky staly samozřejmostí. 😀

prdecek
6. pro 2007

já nevím, já osobně bych teda asi neriskovala nechodit na ty pravidelný roční prohlídky. Zabere to chvíli a máte jistotu že jste v poho 🙂 ale každy to bere jinač. Já byla na gyndě poprvé někdy ve 12cti, když sem potřebovala prašky na to abych to u moře nedostala a to semnou šla máma 😀 myslím, ale že není se čeho bát. Jinak mám ženskou a jsem zpokojená! 🙂