Jak to sakra dělaj lidi, co maj peníze?

esssi
28. únor 2010

Asi jinak, než my. Zdědit nemáme co po kom, na podnikání nemáme nápady, poctivou prací ještě nikdo k bohatství nepřišel. Jak se to teda dělá, aby byl člověk za vodou? 😎 Jo možná nemít děti by byla metoda 😀

lenkabu
28. únor 2010

napsal toho víc,jen se to bohužel moc neprodává v čr,občas Kniha nebo Kanselsberger. to byl chytrej šéf kterej vám to dal číst 🙂

lenkabu
28. únor 2010

Manžel to četl,občas vzhlédl,zavzpomínal a říká "ježíš já byl debil" 😀

amadora
28. únor 2010

super téma! tiež by som to rada vedela 😕 manžel jazdí s kamiónom, keď jazdí na SR aby bol s nami tak nám prachy nikdy nevychádzajú aj keď som tip človeka čo na seba neutratí ozaj len keď musí takže na blbosti nemíňam, a keď jazdí v zahraničí je stále preč a trápime sa obaja, respektíve traja 😒 stále si hovorím ako to spraviť aby bolo najlepšie, aby sme boli aj spolu aj šeky bolo z čoho platiť. to podnikanie by bolo ideálne, len mať ten správny nápad 😅

schwarzovka
28. únor 2010

lenka...u nás je to takový složitější " v práci", podnikám, ale mám "šéfa" nebo spíš rádce...tak radil...
kanzelsbergeru to mají, to vím...tam dělá mamka...tak mi dá vždy vědět, když něco je... 🙂

schwarzovka
28. únor 2010

linette...skvělé video...opravdu se všechno odvíjí od pozitivního myšlení...jednoduché, ale je to tak...dokud se budu utápět v depresích, že nic nejde...tak to prostě nepůjde

babula90
28. únor 2010

ľudia, čo sú v balíku, mali kontakty a boli v správnom čase na správnom mieste.

lenkabu
28. únor 2010

babula myslíš že to k nim přišlo takhle samo? 🙂

babula90
28. únor 2010

nie, dostali echo, dobre kúpili a potom predali 😉 poznám také prípady, dnes sú v obrovskom balíku. 😔

lenkabu
28. únor 2010

Někteří určitě,ale většina to neměla tak lehké. Vykoupili si to dřinou a roky odříkání,ale tady je zvykem spíš myšlení bohatý=zloděj.

linette
28. únor 2010

ja poznam ludi, ktori boli chudobni a postupne sa vypracovali hore a teraz im je az moc dobre .. a tiez takych, ktori v podstate nic nerobia a su este bohatsi.. a to je oblast financnictva.. nemyslim tym obycajne banky a poistovne ale financnych maklerov.. tiez su tu este mafiani a ludia, ktori kradnu ale tym to dlho nevydrzi.. a samozrejme aj taki, ktori sa narodili do bohatej rodiny a pokracuju v rodinnych firmach..

babula90
28. únor 2010

pekne si to zhrnula linette, suhlasim.

schwarzovka
28. únor 2010

linette...i já jsem finanční makléř 😀 😀 ale ne ten z těch, co se snaží vydělávat na lidech...já se snažím pomáhat...bohužel spousta makléřů nám dobrým kazí pověst...o to je ta práce těžší 😒

linette
28. únor 2010

schwarzovka aj mne byvali spoluziak ponukol tu robotu (neviem ci to je presne ta, ktoru mas ty) a vravel, ze vlastne ludom pomahaju a plnia im sny.. a myslela som si na zaciatku, ze to su tie "nahovaracky" a zevraj nie.. zatial som to nezobrala.. a chodis aj na pravidelne skolenia?

schwarzovka
28. únor 2010

určitě půjde o to samé a když to makléř dělá dobře, bez toho, aby lidi obral, jako to dělají obchodní zástupci, tak ano...dá se říct, že plníme sny...většinou jde o vlastní bydlení, ale znám případy, jak lidé srdečně děkovali, že jim makléř konečně dopomohl k barevné televizi 😅 , pravidelně se školím, je toho hodně, co potřebuju znát, ale ta práce pak už není tak náročná...zdá se být jen ze začátku...
největší radost mám, když klientovi pomůžu z dluhů...to jde vydět, jak jim spadne ten balvan ze srdce 😉 🙂

schwarzovka
28. únor 2010

linette IP

lenkabu
28. únor 2010

schwarzovka........často jednám s lidmi z tvého oboru a rozhodně se nejedná o peníze vydělané snadno,rozhodně se nejedná o lidi co nedělají skoro nic a mají peníze 😀

schwarzovka
28. únor 2010

lenka...to určitě ne...práce s lidmi je vždy náročná, ale ne každý makléř se snaží vypracovat, tak vysoko aby vydělával milion měsíčně (i takové znám), já si zatím jen tak přilepšuju k mateřské...až půjde malý do školky, zase bude času více 🙂 a víc penízků...zatím mě ta práce baví...a myslím, že není nic lepšího, když člověka práce baví...horší je, když dělá něco, co nechce...a od toho se odvíjí, kolik času té práci je člověk ochoten obětovat

linette
28. únor 2010

schwarzovka zaciatky byvaju vsade tazke.. a na tej praci je dobre to, ze mas flexibilny pracovny cas a vies to robit aj pri praci/materskej/skole.. 😉

schwarzovka
28. únor 2010

jj, člověk tomu může věnovat tolik času, kolik chce...podle toho, kolik chce peněz...a není lepší pocit, když někomu můžeš pomoci...nechcete někdo práci??? 😀 😀

schwarzovka
28. únor 2010

a hlavně většina pak stejně ze stávajícího zaměstnání časem odejde...trošku lepší výdělky jsou z toho 😵

lenkabu
28. únor 2010

Dělám něco podobnýho a souhlasím s každým slovem 🙂

elomanka79
28. únor 2010

Ahoj holky,tak jsem přečetla vaše příspěvky,bezva téma.schwarzovka-taková práce by se mi líbila,písni mi víc,děkuji moc. 😉

linette
28. únor 2010

schwarzovka ale vela ludi na prvykrat si mysli, ze to je zle (presne ako aj ja), lebo su ludia, ktori robia podobne a zneuzivaju to 😒 a potom je clovek domotany..

schwarzovka
28. únor 2010

linette...je to těžké , protože se opět vyrojilo spoustu firem, které tu práci dělají i za peníze a také jsou makléři, kteří jedou jen na provize...sice brzo skončí, páč si to hlídají, aby nebyl klient poškozený...ale stejně to hází špatné světlo na ostatní...

lenkabu
28. únor 2010

schwarzovka já znám dvě firmy z tvýho oboru co to dělají tak jak píšeš,jinak je to nic moc,kvalitou i morálkou,člověk přes tu pověst pak jde blbě.

schwarzovka
28. únor 2010

oni se občas nějaký filutové objeví i u nás...bohužel
je stejně zajímavé, že všude ve světě, jen ne u nás je samozřejmost mít svého vlastního fin. makléře...ale u nás to vždy musí být něčím zkažené...u nás, co se týče financí, lidé vidí jen podvodníky, zloděje...ale že cpou prachy pojišťovnám za nic (než jsem se začala o tohle zajímat, tak jsem si přečetla v pojistce ty malé písmenka a světe div se, jako výluku z pojištění jsem měla rodičovskou dovolenou - takže kdyby teď něco, tak nedostanu ani korunu), samozřejmě teď vím, jak se pojistit na všechno, tak aby pojišťovna solila mně 😀

ty dvě firmy myslíš O... a Pa...????

schwarzovka
28. únor 2010

snad teď všichni nestudují ty pidi písmenka 😀 😀

lenkabu
28. únor 2010

Myslela jsem Pa... a Br.C....ale O asi taky tam nemám tak moc velkou zkušenost. Já mám vlastního fin makléře,přece se to nebudu celý učit sama........navíc mně šokovalo že za samotnu fin.analýzu nechtějí nic,resp. jen doporučení.přitom to je služba k nezaplacení.

schwarzovka
28. únor 2010

jj, ještě Br.C...jasně všechno zadarmo...má se to právě dělat pro lidi...jenže je právě nejtěžší se k té analýze dopracovat...lidi mají strach a po pravdě řečeno...já se jim ani nedivím, když celej náš finanční trh vypadá, tak jak vypadá...je těžké někomu svěřit důvěru, když jde o jejich peníze...a právě na tom jsme biti... 😔
na O..vrhl jeden skandál hodně špatné světlo a právě kvůli takovým hajzlíkům...je těžké se z toho pak vymanit...naštěstí převažují ti poctiví....jako já 😀 😀

lenkabu
28. únor 2010

Předsudky znám,dělám síťový marketing 😀