Jak trávíte volný večer s partnerem?

28. zář 2022

Ahoj holky, zajímalo by mě, vy co jste na rodičovské a jste převážně celý den,, doma,, jak trávíte večerní čas s partnerem, když děti už třeba spí? Máte nějaký vyhrazený čas jen pro sebe? Byť by se jednalo jen o nějaké drobnosti, jako společná večeře u stolu nebo tak?
My totiž nic takového nemáme, vadí mi to, ale partner s tím nic dělat nechce...

barulina
28. zář 2022

My koukáme na filmy, seriály, dáme si něco dobrého, nebo si zahrajeme plejak. Pak nějaké ty dospělé záležitostí. A jsem moc ráda za to, že to tak chceme oba

gracinka7
28. zář 2022

Večeřime denně všichni spolu, jednou za týden si uděláme ve dvou večer bez televize. Povídáme si, hrajeme hry, dáme si masáž. Jinak většinou koukáme na filmy

eviicka
28. zář 2022

Manžel obvykle usne dřív než děti a já mám pak dvě hodinky klid pro sebe 😀. Problém s tím nemáme, beru jak to je (on skřivan, já i děti sovy), společný čas trávíme převážně jen s dětmi (hlídání nemáme).

ee.liska
28. zář 2022

Když jdou děti spát, tak si sedneme na gauč a povídáme. Někdy koukneme na TV, v létě sedíme venku. Pokud potřebuje jeden z nás ještě dělat něco do práce, mluvíme o tom. Když jsou děti o víkendu pryč, jdeme ven 🙂

jjasmina
29. zář 2022

Večer uspim a koukáme na filmy, občas si spolu dáme i skleničku a vytuhneme. Hlídání nemáme tak čas většinou trávíme ve 3 stejně.

nazka
29. zář 2022

My koukáme na seriály a občas hrajeme hry. Jednou za čas necháme děti babičce a jdem někam sami, ale to je opravdu jednou za dlouho. Jinak když jsme oba večer doma, je automatický, že děláme něco spolu. Jak to máte vy?

nita1984
29. zář 2022

Hlídání nemáme, děti chodí spát pozdě a vstávají brzy. Takže jsme radi, ze upadneme s nimi. Občas si dáme skleničku, pustíme seriál nebo v létě sedneme na terasu. Až budou děti samostatnejsi, bude to lepší.

dianemash
29. zář 2022

Přes týden dělá přítel na směny, večer si povídáme, pomazlíme se,občas hrajeme společně hru v telefonu, ale taky máme každej svoje, já voyo nebo Netflix a přítel počítač 😄 O víkendu je to ale vždycky super,jsme fakt spolu, přítel má jako koníček míchání drinků, dělá boží piña coladu nebo mojito,takže pijeme drink, dáme si něco dobrýho k jídlu a pustíme film nebo seriál 😊 a u toho pak usnu a je konec krásnýho večera 👌😄

konidana
29. zář 2022

Volné večery spíš vůbec nemáme, já chodím odjakživa spát nejpozději s dětmi.

jola777
29. zář 2022

Každý večer si povídáme, dáme si víno a něco dobrého, koukneme na Netflix, máme postelovou zábavu... 💛🙂

konidana
29. zář 2022

Když jsem byla na rodičáku, trávili jsme spolu celé víkendy, i s dětmi, prostě všichni spolu na výletech a pak i večer byl chvíli čas na pokec, nebo spíš jen na společné posezení u ohně. I když ona to byla spíš společná rána, protože děti venku většinou vyspávaly, narozdíl od toho, když jsme byli doma. Přes týden manžel domů většinou ani nejezdil.

nina004
29. zář 2022

Večer trávime väčšinou na gauči. Kým jeden uspáva, druhý chystá večeru,tak sa spolu najeme, pozrieme niečo v tv alebo sa rozprávame, dávali sme si aj víno,teraz len manžel si dá,mne urobí čaj. Ale my sa snažíme aj poobede keď mali zaspí mať nejaký čas pre seba aj keď občas vytuhneme všetci. Alebo nás čakajú domáce práce , či niečo okolo záhrady ,tak to robíme s manželom zväčša spolu a aspoň sa pri Tom porozprávame.

dashyyy
29. zář 2022

Udělali jsme si doma parní saunu, takže od podzimu do skoro léta se spolu pravidelně o víkendu saunujeme, téměř každý večer dáme společnou vanu a usínáme spolu 🙂

krisstina93
29. zář 2022

Jojo, uspime děti a dáme se třeba skleničku, pustíme seriál, zahrajeme si nějakou hru, nebo si prostě jen povídáme. Někdy plánujeme třeba výlety na víkend, nekdy si dáme vzájemně masáž. Prostě každý večer spolu něco děláme. Večeři teda máme společnou jako celá rodina.

me_druhe_ja
29. zář 2022

Asi jako většina: společné jídlo, sklenička, povídání, seriál/film, občas ten sex. 🙂 Nic svetoborneho. 😀

terka_37
29. zář 2022

Dáme spát děti, uděláme si večeři, povídáme si, společně se najíme, koukneme na něco v televizi. V létě na chalupě sedíme venku a povídáme nebo jsme se šli i projít trošku okolo chalupy, když děti usnuly.

autor
29. zář 2022

My právě nemáme nic z toho...
Děti dáváme spát brzo, většinou v pul 8 už oba spí, v zimě kolikrát i dřív.
Ale on si pak pouští sám pro sebe nějaká videa na internetu a že nechce na nic koukat.... Na žádný film, že by mě to stejně nebavilo a jeho ty moje ,, hovadiny,, taky ne... - navrhovala jsem asi tak milion filmů atd...
Hrát žádné hry semnou taky nechce... Nechce prostě dělat nic 😏

shak29
29. zář 2022

Tak mu schovej telefon, noťas, tablet a ovladač od televize... ať hledá, Šmudla. 😁

jirovapa
29. zář 2022

My se buď koukáme na film nebo si sedneme na zimní terasu a povídáme si. Nebo si dáme teplou vanu, svíčky a skleničku něčeho dobrého. Manžel vede turistický oddíl, takže dnes třeba budeme dětem dělat diplomy atp. Jo někdy hrajeme společenské hry - šachy, dámu, karty a tak 🙂.

hasara33
30. zář 2022

Jelikož je manžel 80% času doma na homeoffice, tak večery travíme každý po svém 😁 on hraje hry na počítači a já čumím na filmy či seriály, vyhovuje nám to oboum 😊 nicméně samozřejmě, že občas si pustíme něco a koukáme i spolu, ale to tak jednou za uherský rok 😅 jinak ale striktně trvám na společných snídaních, obědech a večeřích (samozřejmě pokud čas dovolí) bez televize 🙂

westie
30. zář 2022

Kazdy uspavame jedno dite, manzel vetsinou se synem i usne a mladsi dcera, kterou uspavam ja, nema problem usnout az v deset nebo i pozdeji. Nekdy manzela vzbudim, protoze jeste musi pracovat, ja jdu taky jeste neco delat, nekdy si stihneme neco malo rict, ale spis jsou to organizacni veci okolo deti a domacnosti. A kolem jedne jdu spat, manzel nekdy pozdeji. Ted v lete jsme meli dva vecery jenom pro sebe, poprve od narozeni starsiho.
Snazime si povidat pres den, nejradsi jsme stejne vsichni ctyri pohromade. Beru to jako aktualni fazi, predpokladam, ze se to zmeni, az nebude mladsi dcera spat po obede a bude usinat driv. Kdybychom meli cas, pustime si film - ja mam rada psychologicke filmy k zamysleni, manzel sci-fi, tak to stridame a obohacujeme se navzajem🙂 Nekdy si manzel zapne playstation a ja se s nim proste jenom chvilku divam, nebo si vedle nej ctu.
Ale vim, ze u nas je to o case. Hodne bych resila, kdyby cas byl a nebyla by chut alespon obcas byt vecer spolu.

martinka0209
30. zář 2022

Díváme se na film ,dáme si něco dobrého,jednou za čas si zahrajeme stolní hru

leniczka23
30. zář 2022

Hrajeme stolní hry, koukáme na seriály, sexujeme a hodně moc mluvíme, kolikrát ani ten seriál nestihneme 😁. A minimálně jednou do měsíce máme hlídání takže nějaké to kino, večeře, nějaká party někde nebo pobyt v nejakem hotelu.

hance89
30. zář 2022

Pokud jeden z nás není moc unavený, tak si pustíme nějaký film nebo seriál k tomu si dáme skleničku.
A taky samozřejmě ty dospelacky věci 😁😄

snailice
30. zář 2022

Holky chodi spat kolem 19 h a vetsinou pak oba bud koukame na neco jineho a nebo oba hrajeme na PC ci si kazdy nekdy precteme knihu. Holky maji pokojik hned vedle obyvaku a tak nechci moc poustet televizi nahlas a tak manzel prohlasuje, ze bez poradneho zvuku by stejnak spolecny film na tv nemel cenu 😀 …no ma pravdu, proto mam sluchatka 😀😀

caren83
30. zář 2022

Když večer dcerku uspim tak si spolu sedneme k tv křupem pochutiny ,a povídáme si o všem možném i nemožném 🙂 ,občas si tomu dáme vínko nebo si zahrajeme hru,když máme chuť vyrážíme někam na skleničku jen ve dvou nebo prostě na večeři někam ven či do kina ...Mimo jiné i zábava v posteli 😀 Ale my to tak prostě máme pořád rádi máme čas strávený spolu at už s dcerkou nebo když dcerka usne tak takovou tu chvilku sami na sebe 🙂 😉