Jak vyčistit stolovou desku z tvrzeného skla?

natalien
24. lis 2008

Poradí mi někdo, jak vyčistit stůl z tvrzeného skla? Stále bojuji s otisky Nellčiných prstíků... 😅

Díky 😉

nobody
24. lis 2008

stačí jemný hadřík ... a třeba nějaký prostředek z reklamy, jak tam běhá ta postarší "tanečnice"

s.arik
24. lis 2008

tak otisky prstů snad zvládne i obyčejná vodou navlhčená bavlněná plenka 😅

zuzana76
24. lis 2008

ja by som to cistila tiez len cistou vodou a svedskou utierkou, tak lestim aj zrkadla a aj okna a v pohode

natalien
autor
24. lis 2008

Bohužel nezvládne 😅

Nejdříve houbovou utěrkou s jarovou vodou a pak čistým vlhkým hadříkem se mi fakt nepodařilo zničit stopy po řádění malé..., ani Pronto proti prachu (na sklo) nezabírá...

natalien
autor
24. lis 2008

Nemáte nějaký fakt učinný prostředek??? 😅

monkula
24. lis 2008

Okena? 😅

nobody
24. lis 2008

Nellince rukavice 😀 😉

natalien
autor
24. lis 2008

No Nobody to bude problém, stolovat s rukavicemi fakt nezládne, učíme se jíst se lžičkou🙂

Zapoměla jsem dodat, že je to z matu a povrch je trošku hrubší 😅

nobody
24. lis 2008

no vidíš, já se učím jíst lžičkou doteďka
tak se zeptej odborníka ... ale nevím nevím, já bych řekl, že se to musí dát sundat bez problémů .. ale když tvrdíš něco jinýho, tak to bude jinak
takže neporadím

danae
25. lis 2008

Cif tekutý prášek jsi už zkoušela? Ten fakt vyčistí skoro vše. Jen blbý, že čím agresivnější budeš používat prostředek, tím víc to pak budeš muset oplachovat, aby tam ta chemie nezůstala. Ještě mne napadá čistiř Scala s Marsejským mýdlem. Ten čistí dost dobře. Dá se asi koupit jen přes internet nebo v nějakém BIO-EKO obchodě.

Popravdě bych zvážila pořízení nového stolu. My máme dřevěný stůl, co se dobře myje a myju ho minimálně dvakrát denně. Myslím, že užívat s batoletem skleněný stůl, co se špatně myje, je poměrně jistě k zbláznění...