Jak vyčistit žaluzie, aniž by se musely sundat?

petja
19. dub 2010

Jak podomácku vyčistit žaluzie bez toho,aby se musely sundat? Máte nějaký fígle? Sem s nima!Díky!!!

sophiejane
19. dub 2010

hm tak to by mě taky zajímalo 😀

jasmia
19. dub 2010

Existují kartáče na žaluzie, ale já jednou za čas žaluzie zatáhnu a přejedu jich navlhčenou hadrou a hotovo 😀 .

petja
autor
19. dub 2010

Já taky myslím,že by to pečlivým umytím jít mohlo.Dole ale byla rekonstrukce,takže fůra prachu,žaluzky byly povětšinou zatažené,ale stejně...

malovani
19. dub 2010

Já žaluzie zatáhnu a umývám každou zvlášt, pak je otočím a zese kažedou zvlášť... je to dost pakárna, ale zabírá to 😀 😝 ...

brusinka.pusinka
19. dub 2010

Petja já je nejdřív vemu vysavačem a nástavcem ala kartáček, a pak umyji hadrem a vodou 😉

petja
autor
19. dub 2010

Děkuju a pište dál 😉

petja
autor
22. dub 2010

Tak asi už nikdo nepřidá zkušenost,ale i tak velice díky,určo vaše rady použiju 😉

kim
22. dub 2010

No tak mytí žaluzek mám fakt strašně ráda 😝 😀 😀 😀 dělám to tak, že je zatáhnu na jednu stranu, pak vezmu houbičku s trochou cifu a "namydlím" pak setřu mokrým hadrem a vysuším např.starou plenou, pak zatáhnu na tu druhou stranu a zase.Pak teprve myji okna 😉 Dřív jsem taky každou tu lamelu myla zvlášť, ale od doby, co mám prcka nemám na to 3 hodky, takže jsem to takhle zjednodušila 😉

petja
autor
23. dub 2010

Moc díky,brzy mě to čeká a jsem ráda,za vaše cenné rady! 😉