Jak vypadá kočárek po 2 dětech? Vydržel by i třetí?

ta_kacka
6. zář 2014

Ahoj, čekám první mimi, na které budu bohužel sama a sama musím pořídit i výbavičku... Takže bych ráda koupila kočárek z druhé ruky.... V hodně bazarech se objevují kočárky po 2 dětech, třeba i z roku 2008 (zaujala mě Jane, Cam cortina). Ale zas nechci zbytečně koupit něco co se mi brzo rozpadne a budu muset investovat znovu... Takže holky, jak vypadají vaše kočárky po 2 dětech, vydržely by i třetí?

blanciii
6. zář 2014

@ta_kacka mám Cam cortinu, kupovanou po jednom dítěti (cca 2009?), náš malej v ní odjezdil doopravdy hodně a kočárek stále drží (nějaká drobná závada by se našla, ale nic závažného), když koupíš ve slušném stavu, tak tři děti vydrží, s Jane měla ségra problémy už při prvním (měnili jí celou konstrukci), ale to mohla být náhodná vada. Cortina také měla v té době největší korbičku, to jsem teda ocenila, prcek v ní do roka spal, Jané bylo o dost menší.

kammka
6. zář 2014

@ta_kacka já měla od kamarádky po dvou dětech peg perégo, hluboký, velká kola z plené gumy a odvozila jsem v něm obě svoje děti a až pak ke konci ruplo madlo.. ale údajně se dá koupit nové, takže kdybych potřebovala..asi bych ho koupila a odvozila v něm i páté dítko. kočár je ale už z baráku, vzala si ho kamarádka zpátky, že v něm budou spinkat děti u její mámy na zahradě.. madlo buď vymění, nebo nějak odrátuje. Určitě jsou značky, které vydrží všechno... 😉

spagatice
6. zář 2014

@ta_kacka Než jsem zjistila, že jsem potřetí těhotná, prodala jsem kočárek po dvou dětech z roku 2009 a byl ve výborném stavu 😉 (espiro gt) . Koupila jsem si kočárek po jednom dítěti a tam tedy trochu blbne brzda (Firkon Verano Long). Ono bude hodně záležet na značce.

irinka
6. zář 2014

Já mám po dvouch dětech sporťák Quinny Freestyle Xl a naprostá spokojenost. Pokud se poštěstí druhé dítko, velmi uvažuji o dokoupení korbičky a nechat si ho. Určitě hodne záleží na výrobci a u Tvých dvou vybraných bych se nebála ani jedné značky 🙂

romca05
6. zář 2014

Já mám Cam cortinu z roku 2009, jezdí v něm moje druhé dítě a za mě teda super! Odvozil by i třetí, jediným problémem jsou škrábance na konstrukci a "sjetá" kola 🙂 Prostě je na tom kočárku vidět, že je často používaný, ale na funci to teda vůbec nemá vliv 😉 Po synovi jsme měnili brzdu (ještě v záruce), která se zasekávala, ale teď je kočárek úplně v pořádku.

tulena
Autor odpověď smazal
Zobraz
lv
6. zář 2014

Hluboky jsem mela peg perego classico, po 2detech a super, ještě jsem ho dávala v dobrem stavu dal. X-lander vydrzel 2deti, 3.už asi ne, golfky chicco multiway po 1 v hrozným stavu, golfky cam spirit taky tak na 1. Mutsy rider po 1 jak novej. To jsou zkušenosti co vim po rodině, kamoskach.

atinkaa
6. zář 2014

@ta_kacka k tvojej otazke a k odpovediam nadomnou uz len poznamka co si sleduj ked kociar kupujes 😉 ano znacka je fajn, rovnako ako pocet deti v nom odvozenych ale dolezite je i vediet ci to bolo jedine vozitko, ci bolo pouzivane denne, ako bolo skladovane lebo nie je kocar po 2 detoch ako po 2 detoch;) . Teda napr. nase kociare by urcite zvladli este 2-3 deti

pehamek
6. zář 2014

@ta_kacka měla jsem kočárek nový, ale zato levný, ale naprosto dostačující. Koupila jsem si Maked a jsem s ním spokojená. Hluboká korba je prostorná a malej by v ní vydržel snad ještě teď, kdyby se mi nezačal vztekat. Já jsem zastánce nových kočárků, byť levných, protože nikdy nevíš, co předchozí majitel s tím kočárkem dělal a kdy ti přestane fungovat třeba právě brzda. Takhle na to máš 2 roky záruku a bez problémů ti to opraví. Jinak jsem taky pořizovala výbavu sama a držím pěsti ať to zvládneš.

jajkaz
6. zář 2014

Já bych rozhodně nekupovala kočárek bez osobního převzetí = ozkoušení. Máme stařičkého x-landera x1 (sporťák). Teď vozí 4. dítě (dvě prvních majitelů a naše dvě) a stále mi ho chválí, jaký je krásný. Úmyslně jsem hledala v dosahu tak, abych byla schopná si tam dojet a vyzkoušet.

glimmer
6. zář 2014

já mám kočárek Adamex, kupovali jsme ho 2010, odvozil mi 2 děti, bydlíme na vesnici a máme tři psy, takže jezdíme převážně po polních cestách, ... plánujem třetí a myslím, že vydrží naprosto v pohodě. Spíš než bazar zkus nějakou maminku v okolí ...

alpakovo
7. zář 2014

ahoj, já měla pro staršího syna na doježdění koupený kočárek za 200kč po 3!!!!! dětech, syn se s ním dost vyřádil a teď ho má kamarádka pro další dvě děti, takže opravdu záleží na tom, na jak moc zachovalý narazíš 😉 a taky jaká o něj byla péče 😎

frantiska85
7. zář 2014

Někdy je kočár po jednom dítěti na vyhození a jindy odvozí 4 a je jako nový, záleží na štěstí při výběru.