Jak vyprat skvrny od mrkvě?

daasik
31. led 2008

nevite nekdo co zabira na skvrny od mrkve? Zacali jsme s prikrmy, ale malej je desne cilej, takze pri krmeni skonci spousty mrkvicky krome v brisku i na obleceni 🙂 Peru na 40 stupnu v prasku Lovela sensitive, ale skvrny tam zustavaji 😠

peta28
10. pro 2008

najviac sa nam osvedcilo zlcove mydlo z DM, necham to posobit aj celu noc a potom to este hodim do pracky a skvrny su prec. Mrkva uz je v pohode, to vyperiem, ale napriklad banam to je vacsi problem

petule.h
10. pro 2008

nevyperu

cherries
10. pro 2008

ahojte a skusali ste denk mit take vedierko od dm na skvrny mne to vsetko vypere nezostava mi flak ani po mrkve ani po banane ale musi sa to mocit aspon den v tom 😉

muminek
10. pro 2008

A co namočit to do vanishe nám to docela pomáha 😉

spathiger
10. pro 2008

Dievcata, a co ja mam iny Vanish, ked mne mrkva a spol. nadalej veselo svieti na podbradnickoch? Nech robim, co robim, ak to nevyperiem ihned sposobom - najskor namocit do vody, potom naliat konc. biely Vanish, drhnut v rukach a potom este raz oprat, tak to jednoducho nezide. Lenze to by som ich musela menit po kazdom jedle. Takze bryndaky, ktore neoperiem hned, su dost hnusne. Preto mam dva druhy podbradnikov. Bezne a sviatocne ;o)