Jak vysoký přebalovací pult?

kozaci
22. únor 2018

Ahoj holky, prosím o radu. Rozhodla jsem se nekupovat celý přebalovací pult/komodu, ale použít obyčejnou komodu co již máme a na ni upevnit pouze desku na přebalování. Řeším však výšku. Jak máte vysoké přebalováky? Jsem 163 cm vysoká. Díky moc!

michalelka
22. únor 2018

Koupila jsem Malm ikea se čtyřmi šupliky a na něm bude deska. A měříme stejně.

bara456
22. únor 2018

Koupili jsme taky komody MALM z ikei máme jak se třemi, tak se čtyřmi šuplíky a víc mi vyhovuje ta se třemi, ta má na výšku asi 70 cm a ta větší 100. Já měřím něco málo přes 170 cm.

mabendov
22. únor 2018

Ahoj, ja mam taky Malm IKEA se 4 supliky. Mam asi 167 a je to pro me trochu vys, ale da se to v pohode. My mame maly byt a potrebovali jsme hodne ulozneho prostoru tak proto ta vyssi komoda. Kdybych tohle resit nemusela tak by asi byla pohodlnejsi ta nizsi. 😉

priefi
23. únor 2018

@kozaci tak, aby Ti to bylo prijemne, abys nemusela mit ohnute zada, ale ani nezvedala ruce. My treba mame mobilni prebalovak, ktery jsme umistili na postylku a je to fajn 😊

lennus
23. únor 2018

Napíšu jen svoji zkušenost, koupila jsem přebalovák, sice z druhé ruky, takže za hubičku, byl v ložnici, ale vůbec jsme ho nepoužívali. Nejvíc se nám osvědčila přebalovací podložka na pračce a mít po ruce vodu.

bamak
23. únor 2018

@kozaci mela jsem od Jase. Byl to takovy vozik s prebalovakem-byl super, hodne ulozneho prostoru, kolecka-mohla jsem ho prevezt do koupelny i se vsim potrebnym-nemusela porad prenaset kremy, pleny, podlozky...mimco z vyhrate koupelny...davala jsem na nej i vanicku, prevezla jsem a nemusela nosit vodu v hrnci 🙂 (chvili jsme bydleli v panelaku s minikoupelnou). Za me super. Vyska akorat.

stuplakova
23. únor 2018

@kozaci A jak máš tu komodu vysokou? Já mám jen přebalovací podložku s tvrdou podložkou a dávám si jí na postýlku a plně mi výška vyhovuje, ale mám o 10cm víc 🙂

radecka1
25. únor 2018

Mám 163 cm a taky mám komodu Malm se třemi šuplíky (cca 76 cm) a na tom udělaný pult. Původně jsem si na to koupila tu se 4 šuplíky (cca 100 cm), ale nakonec použila tu menší, co jsme už měli doma. Myslím, že přebalíš i na té vyšší, ale pokud bys třeba s miminkem musela cvičit, tak určitě doporučuju tu se 76 cm, potřebuješ se občas nad mimčo trochu nahnout a přidržet ho.

dandaa
25. únor 2018

Mane prebalovaci komodu Ikea Sundvik a je skvělá,dva supliky na oblečení,police na košíky kde je kosmetika. Je teda vyšší ale pevný a stabilní. Budu používat co nejdéle to půjde a pak bude sloužit jako klasická komoda .

pida_peta
25. únor 2018

Nejvice se nam osvedcil prebalovak na pracce v koupelne a to jsme dostali oprabdu lrasny a drahy prebaloval. Vysla pracky idealni. Voda po ruce, koupali jsme normalne v koupelne , nikam jsme ji nemuseli prenaset, vse v jedne mistnosti ...

cuuza
25. únor 2018

Mám malm se třemi šuplíky a to mám skoro 1,8m. Počitej, ze se nad mimcem budeš hodně naklanet, aby ti vidělo do obličeje atd. Navíc potřebuješ všude dobře dosáhnout atd...

merope
17. led 2019

@lennus @pida_peta Taky mi přijde nejpraktičtější přebalovák na pračce (právě kvůli té vodě) - ale jak máte velkou tu pračku / jak jste tam ten přebalovák dávali? Pořád přemýšlím, jestli jako na pračku nějakou desku, nějakou odklápěcí desku či jak to udělat, aby se dalo lézt i do pračky. Ale možná máte pračku s bočním plněním, není to tak? Tu my do koupelny nenarveme, máme pračku v koutě a z jedné strany je vana, z druhé umyvadlo.