Jak vyzdobit pokojík na oslavu 1. narozenin?

boobinka
15. črc 2009

myslim, ze nazev tematu mluvi za vse...
mate nejake tipy, co se detem libilo, atd...

niki2
15. črc 2009

Urcite balonky 😉 Jinak na takove ty cepicky, frkacky mate asi jeste cas.

marinka
15. črc 2009

My jsme měli balonky, serpentýny a všichni hosté měli čepičku 🙂

boobinka
autor
15. črc 2009

ja jsem si rikala, jestli cepicky, ale to nechame na druhe narozeniny 🙂
a balonky jste jak upevnovali? na provazek? nebo primo na snurku ze stropu?

niki2
15. črc 2009

natahla jsem snurku z ruznych mist pokoje a na to zavesila jednotlive balonky, opet na provazku. Kdyz hoste odchazeli domu, nekteri si balonky odnaseli 😉
Letos jsem ale koupila nejake blbe balonky, vubec nesli nafouknout, hrozne praskali, nakonec z toho nebylo nic. A to jsem mela puvodne v planu si nekde pujcit helium....

radkar
15. črc 2009

Ahoj, my taky nafoukli balónky, natáhli takové ty papírové řetězy. A mužskej je takovej srandista, že na vchodové dveře napsat něco ve smyslu: Vstup na oslavu s platnou pozvánkou, zákaz vstupu s ostrými předměty atd bla, bla. To se oslavenci docela pobavili 😉 . Jinak bych to asi moc nepřeháněla, stejně z toho ti roční caparti nemají rozum. V roce je to ještě šaškárka pro dospělé 😀

radkar
15. črc 2009

Jo ještě jsme měli na vchodových dveřích na uvítanou fotku ze dne ,kdy se narodila.

boobinka
autor
15. črc 2009

Tak jsem koupila girlandy a balonky, pokusim se to natahnout na snurku.
Radkar.. pekny napad privitat hosty foteckou... zkusime 🙂

hancas
15. črc 2009

mi měli balénky,girlandy a hlavně bublifuky to bylo nej co je nejvíc bavilo jinak s tou fotečkou super nápad

boobinka
autor
16. črc 2009

no vidis hancas... bublifuky, s tim si deti urcite vyhrajou...
cim jeste zabavit 4 lete ditko, on na ty bublifuky uz neni, to nechame mensim za dozoru rodicu 🙂

astrane
16. črc 2009

my teda nezdobíme ani teď...nějak mě nikdy nenapadlo kupovat takový ptákoviny,co jsou podle mě drahý a celkem napendrek...ale my žádné super oslavy nepořádáme,tak to asi bude tím.... 😉 🙂 nějak si vystačíme s pěkným dortem a dárkem 😉
Tak si to s prckama pěkně užijte 🙂

boobinka
autor
16. črc 2009

astrane i ja jsem si rikala, ze nebudu delat z komara velblouda a bude jen dort, hostu bude dvacet, tak at to tady maji aspon vesele... a maly taky zjisti, ze je to vyjmecny den. 😉

shaula
16. črc 2009

My budeme roček slavit zítra a ozdoby nebudou žádné. Připadá mi to zbytečné, v tom souhlasím s Astrane, taky vůbec nejsme na oslavy. Dortík bude stačit 🙂 Hosté nebudou taky žádní 😀 Možná až bude klukům víc, tak nějaké ty blbinky koupíme, ale na to je fakt času dost. Nějak třeba nechápu maminky, které koupí krásný dort jen kvůli fotkám 😕 (takový názor jsem četla na jiném serveru). Já uplácám vlastní, takový, aby se jím mohli přecpat i kluci - z piškotků, jablíček a pudinku.

ygreen
16. črc 2009

tak první narozky jsme nějak extra neřešili, slavili jsme v rodiném kruhu, páč mooje mamaka měla ten den 60 a synovec 6 let. Tak jsme to všichni oslavili u nás na zahradě. Jediné co bylo, že jsem koupila party papírový ubrus s fotbalistou, poháry a ubrousky, ale to kvůli synovci. Tobíkovi to bylo putna jen se chtěl batolit a blemcat dortík 😉

ygreen
16. črc 2009

Ale také si přeji aby byl narozeninový den něco extra - třeba snídaně do postele, výlet do zoo, obídek a odpo oslava, ale to až tak příští rok 😉

kacka.va
16. črc 2009

my nedělali výzdobu žádnou, malá stejně vůbec nechápala, co se děje. Už to, že u nás bylo tolik lidí najednou brala s podivem a že dostala nové hračky. Mně to přijde spíš událost pro všechny ostatní než pro takhle malé dětičky.

ygreen
16. črc 2009

nechci nikoho urazit, ale můj názor je ten, že dávat babičkám a dědečkům a vůbec rodině na hlavu kornouty je trapný 😅 je to takovej américkej zvyk 😝 já třeba hrozně ráda vzpomínám na svoje narozky, každý rok harlekýn a hlavně táta mi vždy přinesl kytičku fialek 😵 každý rok a to je to nejhezčí na co vzpomínám 😵

astrane
16. črc 2009

No my hosty nezvem,tak s tím neválčíme 🙂 A dorty peču sama,abych věděla co v tom je....mám je v albu,kdybyste se chtěli podívat(snesu i pochvalu 😀 )...my prostě na ty oslavy nejsme,snažím se jenom na Vánoce,aby to bylo nějak extra,narozky tak neprožíváme....dort se svíčkama je pro ně dostatečně úžasná věc 😀 + dáreček a jsou na vrcholu blaha....pak se třeba staví nějaká babička a taky něco přiveze a děti jsou z toho paf 🙂 Staršímu je 7 a zatím jsme nikdy žádnou extra oslavu nechystali...
Tím nechci říct,že si nemáte nějakou uspořádat...každej ať si to udělá,jak to cítí,ať z toho máte vy i špunti radost a dobrej pocit 🙂

ina.b
16. črc 2009

My teda nijak extrémně pokojík při oslavách nezdobíme. Spíš si dám záležet na dortech, aby bylo co k pití a na stole pro hosty. Dcera miluje míčky, balónky a cokoliv tomu podobné, tak jí nafoukneme pár balónků a je na delší dobu vystaráno, dokáže si s nima fakt vyhrát i několik dní, dokud se nevyfouknou. Takže určitě balonky 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
8. dub 2010

ahoj, tak kvůli našemu prckovi bych taky moc nestrojila dům, ale přijdou i skoro tříletí a ti z toho už něco mají. takže koupíme balonky, čepice a asi bublifuky. a hlavně jim ven dáme bazének s míčky a houpacího a jezdícího koně. pískoviště už tu máme, i když přírodní. nápad s fotkou je super. jen nevím, kde přesně ji umístit, aby byla dobře vidět. jinak my to pojímáme jako zahradní slavnost s grilováním, takže zdobení fakt moc nebude.

marselina
8. dub 2010

kubíček má narozky v září a to je ještě pěkně,tak že jsme mu vyzdobili altán balonkama,girlandou a potom těma papírovýma stužkama co se dává na karnevalu jako dekorace.
na prvních narozeninách jsme měli i ty kornouty na hlavách,ale protože to byla kvalita z tesca nula nula nic a gumičky hned praskaly tak jsme to po minutě odbourali.pak jsme ještě pro děti měli klaunské nosy a frkačky aby měly o zábavu postaráno,docela to mělo uspěch.těch už jen dáváme jen ty balonky a stužky.

kramarova
14. říj 2015

Prosím o rady co vše se dá vyrobit z krepového papíru,syn slaví 1.narozeniny,poradíte? 🙂

ireniq
22. lis 2015

Taky prosim o radu, žádnou velkou party nechystáme, ale prcek určitě ocení létající balónek - naplneny heliem, nevite, kde v Praze to delaji? Eshopy s ptákovinami nabízejí velké sady pro domaci plnění, to nepotřebuji. Nasla jsem jednu prodejnu na Praze 8, ale to je dost z ruky, lip by se hodil směr Praha 5, Anděl, Smíchov... Díky za tip.

freddyq
19. led 2017
Uživatel freddyq je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od freddyq.

Ahoj, balonky, navazali jsme sladkosti na provazky a navazali je po pokoji a nachystali do rohu puzzle a Lego (doporučuji truhle podlozku - okolo 200, decka to pak nenosili po pokoji https://www.veselekostky.cz/lego-classic/lego-classic-zelena-podlozka-na-staveni-10700/). jinak hudbu jsme meli a same dobrotky na jidlo

klanova2
24. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, pokud si chcete zpříjemnit oslavu, či svatbu, doporučuji fotokoutek od https://az-fotosluzby.eu/fotokoutek. My ho měli na dvou akcích a jsem u něj nadšená 🙂