Jak vyzrát na nesnesitelně bijící biologické hodiny?

skretik
14. črc 2009

Poradi mi nekdo jak vyzrat na nesnesitelne bijici biologicke hodiny, kdyz pritel chce s miminkem jeste chvili pockat?

bajoch
14. črc 2009

ale to už je ted stejně jedno
když ten muj chlap couvnul
☹ ☹

zuzanockamt
14. črc 2009

tak my to takto oficialne neberieme a nikomu by sme neoznamovali, ze ideme sa snazit o babo ... ked bude, tak potom poviemem a hotovo ... kedze sme uz nejaku dobu manzelia a zijeme spolu uz dost dlho, tak je to asi aj kazdemu jasne

zuzanockamt
14. črc 2009

my sa este ani nesnazime, ani sa nechystame a neriesim to ... je to tak a hotovo 😉

skretik
autor
14. črc 2009

Bajochu,taky bych to radsi nikomu neoznamovala, je tak pak zbytecne stresujici, kdyz se te pak vsichni ptaji, tak uz???

nastasia
14. črc 2009

zuzanocka, tak to je super, ze to beries takto v pohode 🙂

zuzanockamt
14. črc 2009

nas sa na to nikto nikdy nepytal .. u nas nastastie nevladne ziadna hysteria okolo dietata 😉 😉 😉 ... a to uz teda rokov na to mame az - az 😉 😀 😀 😀

zuzanockamt
14. črc 2009

nastasia ... zo zaciatku som to tak nebrala, ale kedze to nezmenim, tak som sa naucila to tak brat, aby mi z toho nehrablo a aby som nehypnotizovala kazdy mesiac tehotensky test, ci nahodou sa tam nejakym zazrakom ta druha ciarka neobjavi 😀

nastasia
14. črc 2009

takze aj ty si zo zaciatku chcela a partner nie?

sylvka
14. črc 2009

ahojky,mě je 23,manželovi(teda budoucímu 😅 )36 let a ještě ve 34letech mi řekl,že miminko zatím NE.jenže já jsem strašně chtěla i když jsem byla mladá a on pořád že ne(je fakt že jsme spolu sice byli 3roky ale nebydleli jsme spolu,takže jeho důvody byly pochopitelnější než moje předčasné biolog.hodiny).no tak půl roku jsem ho chápala a pak jsem do něj tak dlouho mluvila,říkala mu samá pozitiva 😝 jak je nádherné mít syna(klasickej chlap co když chtěl dítě tak hlavně s nástavečkem),jak se o něj budu starat jen já a jeho to nepoznamená(ano to jsem si opravdu myslela 😀 ) a že mě tím učiní šťastnou 😉 no pak jsem nátlak navýšila vysazením ANT,pak jsem mu to řekla(svedla jsem to na zdr.důvody 😠 )a když jsem viděla,že se nepraktikuje přerušovanou soulož 😀 😀 😀 tak mi bylo jasný že jdem na to.no a pak jsme jednou jeli nakupovat a on řekl že to teda necháme na přírodě.no a za tři měsíce mi podpíral nohy,pozoroval prstíkovou metodu a dodržoval plodné dny 😀

zuzanockamt
14. črc 2009

nastasia ... hej chcela som, ale teraz mi je to uz tak nejako jedno 😅 😅 😅

nastasia
14. črc 2009

aj ja som mala take obdobia, ze som velmi chcela a potom chvilku nie a tak sa to strieda 🙂

skretik
autor
14. črc 2009

Jojo to ja taky. Zuzi a jak si k tomu dosla?

zuzanockamt
14. črc 2009

skretik ... neviem ako, tak postupne, uz ma nebavilo v kuse tri roky diskutovat s MM, ci ano alebo nie 😀

skretik
autor
14. črc 2009

takze si ustopila a podridila se chlapovi ☹ . No i presto, ze si v pohode, ti drzim palce at k tomu manzel dojde...

zuzanockamt
14. črc 2009

skretik ... neustupila, ale neriesim a zijem 🙂 🙂 🙂 ... co ma prist, to pride 😉 😉 😉

skretik
autor
14. črc 2009

Zuzi...Jsi tedy ochotna zit i bez ditete?

zuzanockamt
14. črc 2009

skretik ... uvidim ako to dopadne ... ako som uz napisala ... NERIESIM 😉

zuzanockamt
14. črc 2009

my mame teraz ine problemy, ktore musime zvladat ... MM nema pracu, mame iba jednoizbovy byt - 25 m2, takze starosti az - az

skretik
autor
14. črc 2009

Tak to drzim palce at se vase situace brzy zlepsi

skretik
autor
14. črc 2009

Tak mejte vsechny prijemne odpoledne a dekuji za vyslechnuti, nazory a prispevky. Papa treba zitra 😉

zuzanockamt
14. črc 2009

skretik ... no snad sa nieco z toho vyriesi 😉

anelize
28. črc 2014

Ahoj holky, já jsem na tom podobně jako zakladatelka. Moje situace : vztah 3 roky ( 2 roky spolu bydlíme), příští rok svatba (kterou chceme větší, tak musíme šetřit). Já jsem v práci rok a půl (oběma nám je 28), smlouva na dobu neurčito. Máme vlastní dům, žádné dluhy a vcelku nízké životní náklady.
Svatbu rozumově plánujeme na rok 2016 (chceme jet ještě po svatbě do Mexika) a chci si na mateřskou našetřit nějaké peníze, ať si miminko užiju.
Takto jsou plány a rozumově by to tak být mělo, ale poslední dobou mi nějak hodiny tikají a strašně bych se už chtěla začít snažit, ale to bych se vdávala těhotná, svatba by nebyla podle představ a Mexiko by se mi už nikdy nesplnilo, praxi bych měla malilinkou ( v mém oboru je hooodně potřeba). Ale když ta touha je veelká a obavy, že to po třicítce nepůjde také velká.... ☹