Jak vyzrát na nesnesitelně bijící biologické hodiny?

skretik
14. črc 2009

Poradi mi nekdo jak vyzrat na nesnesitelne bijici biologicke hodiny, kdyz pritel chce s miminkem jeste chvili pockat?

meduna
14. črc 2009

tak na to,když ti bijou se vyzrát nedá,myslím,že v životě ženy,jsou období,kdy bijou méně a pak zase silněji ale bijou 🙂

skretik
autor
14. črc 2009

July, Podraz bych na nej taky neudelala, proto jsem s nim i probirala jestli prestat brat antikoncepci a taky mu poslala clanek jak funguje zenske telo, kdy jsou plodne a kdy neplodne dny 😀 . Jsem asi magor, ale jsem proste romantik a chtela bych, abysme miminko chteli oba a prisel za mnou jako tvuj manzel za tebou, ze uz je pripraveny. No snad se taky nekdy dockam 😠

meduna
14. črc 2009

to víš,že se dočkáš,chlap potřebuje víc času 😉

skretik
autor
14. črc 2009

taky si myslim Meduno, ale aspon probrat to s nekym kdo mi rozumi, neni spatne 😉 . Dekuji vsem za prispevky

skretik
autor
14. črc 2009

Medy-A jak vy jste dosli ke snaze o otetneni? Rozhodnuti obou nebo chlap potreboval popostrcit ;) ?

meduna
14. črc 2009

je to lepší,než chodit stále za ním,tady se vypovídáš a on najednou zjistí,že už o tom nemluvíš a pak přijde sám

jula81
14. črc 2009

skretik 😉 podle toho co píšeš se zdá že jste oba rozumný, to je dobrej základ, takže držím palce!

skretik
autor
14. črc 2009

No rozumny do chvile nez to na me prijde 😉 , nekdy brecim jen kdyz treba koukam na televizi a dite rika "maminko", jsem fakt psychous 😎 .
Prave doufam, ze se vypovidam tady a doma bude klid. pak treba dostane strach, proc o tom uz nemluvim ;o).

meduna
14. črc 2009

malinko potřeboval popostrčit,ale u nás je to složité,nemám vejcovody,hodiny bijou na poplach,bude mi 36 😕 už jsem byla 3krát na IVF,teď mám méně bijící období,ale před půl rokem jsem bila tak,že jsem myslela,že se ubijou ty moje hodiny ve mě 😀

zuzanka.h
14. črc 2009

Baby pridám svoju skúsenosť. My sme si s manželom v 27 (rok po svadbe) povedali, že nebude zlé ak sa nám dieťa zadarí. nedávali sme si pozor, ale dieťa neprichádzalo. Teraz som otehotnela po 4 rokoch snaženia Takže máme obaja 31. Manžel sa neskutočne na dieťatko teší , ale môžem Vám povedať, že určite aj napriek problémom čo sme mali s otehotnením by som do toho nenútila skôr ako on uznal za vhodné... Teraz j on veľmi spokojný stále chodí a hladká mi bruško rozpráva s ním viac ako so mnou 😀 Som rada, že sme nič neunáhlili...

meduna
14. črc 2009

to znám,brečím i u reklamy na dětské přípravky 😀

jula81
14. črc 2009

medu to je fajn, že to řešíte, mám kamarádku, taky 36 let, snažej se už asi 10let, je to fakt psych, ona byla na všech možných vyšetřeních včetně laparoskopického, nic nezjistili...no a její manžel se chová jek pštros a strká hlavu do písku a říká, že on nikam nepůjde, protože je OK (jinak je to fajn chlap, ale tohle je na palici), kamarádka tomu chce dát ještě nějaký čas a pak se možná bude rozvádět ☹

malaika
14. črc 2009

Holky, mně hodiny bijí tak 5 let (je mi 33, příteli též), poslední rok dva jsem to potlačila, protože už jsem byla moc smutná..mám i problémy ve vztahu, takže na to mimi prostě až tak nemyslím.... Řeším i obezitu, jsem naštvaná na sebe,že jsem nedokázala zhubout 😠

Meduno, jsi moc statečná, se 3 IVF.. plánujete další..?

meduna
14. črc 2009

tohle je problém,asi jí nezbyde nic jiného,než se rozvést,když bude chtít v té věci něco podnikat,ale zase je to škoda,kdyý si třeba jinak rozuměj,třeba přijde ten její k rozumu.Připadá mi to od něj sobecké,možná,že kdyby šel na spermio a zjistilo se,že až tak v pořádku není,by pěkně koukal 😕

meduna
14. črc 2009

jo plánujeme další,ale musíme našetřit 😝

sarlotta
14. črc 2009

skretik rozhodně nemáš doma divného chlapa... ale naprosto normálního, který chce být zodpovědným otcem, víš.... je to lepší než takový který Ti bude zasněně vykládat jak si uděláte miminko a pak Tě opustí.... jako jednu mou kamošku.

myslím, že to že si nemáš hledat jinou práci je přesně ta řeč, kterou jsi chtěla slyšet🙂))) netlač na to,, myslím, že pod stromečkem už si budeš hladit pupík🙂)))

sarlotta
14. črc 2009

meduna moc Ti držím palečky...určitě se Vám miminko podaří 😉

meduna
14. črc 2009

jo,znám plno případů,kdy chlap nepřemýšlel a hned jako mimi a pak přišla realita a vzal kramle,je lepší,když o tom přemýšlí

bihan
14. črc 2009

Podľa mňa sa biologické hodiny, resp. túžba po dieťati nedá potlačiť. Ja som miminko chcela ešte na výške s bývalým priateľom, ktorý stále hovoril, že až doštudujem, až doštuduje.. tak bude všetko: svadba, dieťa.. čo len chcem... No a kým som doštudovala, rozišli sme sa, ja som si našla už manžela a po roku známosti sme sa brali a mali dieťa..

Teraz nedávno ma prepadla túžba po druhom a už sa to nedá zastaviť.

meduna
14. črc 2009

sarlotta,moc si to přeji

meduna
14. črc 2009

holky,loučím se jedeme na třešně,zase k vám přijdu na pokec 🙂

nastasia
14. črc 2009

no ten moj je taky, ze keby sa nam nahodou podarilo tak je stastny to viem urcite, ale dobrovolne nechce. aspon teraz nie

skretik
autor
14. črc 2009

Medy tak ti moc drzim palecky. Taky bych jela nekam na zahradu, klidne i pracovat, lepsi nez sedet ve vydychane kancelari...

Nastasio jsem stejneho nazoru i u sveho pritele, ale co nadelame, musime jim asi opravdu dat cas 😒

zuzanockamt
14. črc 2009

skretik ... ste este mladi a mate cas 🙂 😉 🙂 ... ja mam 27 a MM 34 a este sa tym nezaoberame, lebo riesime ine veci a tak to ma asi byt 😉 😉 😉

zuzanockamt
14. črc 2009

pisala som to aj do inej temy, kde chodievam pravidelne a skopirujem to aj tu vam ... je to citat z jedenho casopisu, ktory som citala asi pred siestimi rokmi ... a je pravdivy
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Až keď sa upokojíte, schladíte hlavu a uvoľníte päsť, tá vec, ktorá vám do života patrí, za vami príde.
Nechodí síce podľa toho časového harmonogramu, ktorý sme napísali my, a často nás prekvapí tým, že v skutočnosti je trošku iná ako sme si predstavovali, ale - sny a túžby sa plnia. Ak ich hystericky neoplakávame a nebežíme za nimi ako za svojím tieňom."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zuzanockamt
14. črc 2009

zuzanka.h ... suhlasim s tebou 🙂 🙂 😉 😉 ... netreba do nicoho tlacit a nutit ... vsetko raz bude, len treba pockat ... nie sme stred vesmiru a veci sa nedeju podla nasich zelani, priani a nejakych trapnych biologickych hodin 😉 😉 😉

bajoch
14. črc 2009

ahojte ne že bych měla nesnesitelně bijící hodiny ale do včerejška jsem patřila mezi snažilky ale budpucí manžekl zničehonic a nenadále couvnul tak se ptám co teď?
takže se k vám přidávám do diskuse
v neděli chtěl oznamovat rodičům že se začínáme snažita včera řekl že ještě ne že se bojí a tak no. moc tomu nerozumím a jsem z toho smutná

lulunka
14. črc 2009

Ähojky skretik úplně ti rozumím,u nás to bylo totéž já děti miluju a vidím v nich jen to krásné,manža dět taky miluje ale vidí hlavně ty starosti okolo,a tak když jsem začala chtít mimi úplně mu to lezlo na nervy,nechtěl o tom an slyšet,no ono nebylo se čemu divit panč mě bylo 18let a jemu 22let,bydleli jsme spolu a on prostě mimčo nechtěl a já jak kdybych tušila že nám to jen tak nepůjde,jedla jsem HA ale dál,dokud jsme se nedomluvili že přestanu,změnila jsem ale gynekologa a ten mi našel cystu a řekl že příčina může být hlavně v HA a tak jsem jí ze zdravotních důvodů vysadila,ms ale nechodila,cyklus žádný,pořád samá cysta a doktor řekl že tohle může vyřešit porod,a tak jsme s manžou nějak začali uvažovat že to asi nebude tak jednoduchý a začala jsem se tak nějak léčit,ale pořád to samé dokola,cysta,žádná ms a furt a tak jsme po dvou letech navštívili CAR v budějicích a tam nám pomohli,dnes oba víme jaká vzácnost to je čekat miminko,nesmírně si toho vážíme a taky se oba dost bojíme aby bylo vše v pořádku,ono když se to někomu povede hned napoprvé sčímž každý počítá a je jasné že ty chlapi si to myslí že stačí jednou a je z toho drobek ale ono prd..a pak když nám to dva roky nešlo manža tu lásku k dětem našel a pochopil že mít svoje nejni až tak jednoduchý..teď jsem ve třetím měsíci (mě je 20,manžovi 24) na miminko se oba hrozně těšíme a jsme rádi že se nám to povedlo spontálně i přez řeči doktorů o tom jak má mnaža špatné spermio a já neovuluji..

Zakončila bych to asi tak že si myslím že v dnešní době kdy je i bio jablko chemický jak prase je lepší začít dřív protože párů kterým se to povede takřka na poprvé je čím dál míň ale to vidíme jen my ženský chlapi si myslí že jsou borci a že dupnou a bude to..
je lepší si o tom s chlapem pořádně popovídat tak jak to je a ubezpečit ho že dnes nikdo neví kdy to bude a hlavně 9měsíců je dlouhá doba //čárkama na testu ještě nikdo nevyhrál,bohužel..

zuzanockamt
14. črc 2009

bajoch ... a to ste preco, preboha, chceli oznamovat rodicom, ze sa budete snazit o dieta??? 😅 😅 😅 ... vsak, ked budes tehotna, oznamite vtedy a bude ... ci?

bajoch
14. črc 2009

no protože před mou mámou se to provalilo tak jako aby to bylo fer i pro jeho rodiče víš 😉