Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

bebinka
4. únor 2008

No, tak jak? 😉 Začnu: někdy v roce cihla jsem byla s našima v Chorvatsku a měli jsme s sebou tenkrát ještě štěňátko naší jezevčice. Jednou k nám přišel nějakej starej pán, pejsek se mu hrozně líbi a pořád říkal něco, co znělo jako "béba - ove ove" 😀 Netuším, co to bylo, asi něco jako "malinká", ale rozhodně se to ujalo, pejskovi jsme začali někdy říkat béba, bébinka...pak jsme si to začaly navzájem říkat se sestrou a dodneška (je mi 27) mi doma občas řeknou bébinko 😉 A jak to bylo u vás?

levandule_vanilkova
12. únor 2012

Hih, docela zajímavé téma 🙂 Můj nick je složený ze dvou věcí které mi nejkrásněji voní, levanduli mám ráda jako květinu a vše co má vanilkovou příchuť zbožňuju. Takže tak 😀

ikke
12. únor 2012

...tak to keby som vam prezradila, tak by som vas musela... viete co... 😎

katja78
12. únor 2012

@ikke - ja neviem čo .. ale zaujímala by ma história Tvojho nicku 😉

ikke
13. únor 2012

@katja78 je to tak vysoko sofistikovane, ze to pochopia iba ti, co dokazu pouzivat google translate 😀 😉

katja78
13. únor 2012

@ikke - použila som, stále nechápem 😅 😉

emanka
13. únor 2012

@ikke komplikácie? komplikovaná?

emanka
13. únor 2012

Eman je náš pes.

chlebenka
13. únor 2012

Jmenuju se Helena a Chlebenka mě kdysi říkal můj první kluk za mých hodně mladých let, zdrobnělil si tak mé jméno. No a já už na to úplně zapoměla, bavila jsem se o tom s mou kolegyňkou v práci, tej se to hrozně líbilo, vykecala to tam a už mě to skoro zůstalo 😉

ikke
13. únor 2012

@emanka
@katja78
heh, tak v tomto pripade je google translate naozaj blbec 😀 ikke=ik potom by to malo byt uz spravne 😉

katecameron
14. únor 2012

dobra tema moja prezyvka vznikla este na VS kamosky ma volali Kate a Cameron kedz ja som písala romany v tom case tak si moje kamosky vymyslleli ze James Cameron je moj Manzel to akoze sme sa tak zabavali a tak som prebrala priezvisko od akoze manzela 😀 cize Kate Cameron

emanka
14. únor 2012

@ikke , tak je to Ja 😉 a ikke po holandsky je tiež "ja"?

evena
14. únor 2012

žiju na Hané, jmenuji se Eva a po hanácky Evina je Evena 🙂

terrs
15. únor 2012

učiteľky na základke si ma plietli s jednou babou, čo sa na mňa podobala, no bola o ročník vyššie, tak som bola pre ne Tereza a už mi to prischlo 😀