Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

bebinka
4. únor 2008

No, tak jak? 😉 Začnu: někdy v roce cihla jsem byla s našima v Chorvatsku a měli jsme s sebou tenkrát ještě štěňátko naší jezevčice. Jednou k nám přišel nějakej starej pán, pejsek se mu hrozně líbi a pořád říkal něco, co znělo jako "béba - ove ove" 😀 Netuším, co to bylo, asi něco jako "malinká", ale rozhodně se to ujalo, pejskovi jsme začali někdy říkat béba, bébinka...pak jsme si to začaly navzájem říkat se sestrou a dodneška (je mi 27) mi doma občas řeknou bébinko 😉 A jak to bylo u vás?

jakoubka
28. zář 2009

u mě je to jasné 😀 zdrobnělina synova jména,jen v ženském rodě 😵

suki
28. zář 2009

no z Gilmorek, to je snad jasný 😀 😀 😀 Ale ctěla jsem mít Lorelai nebo Rory, ale to už bylo zabraný 😠 Ale Suki je taky dobrý 😀 😀 😀 😎

penny13
29. zář 2009

Okrem prezývky, ktorú mi dala sestra to je aj postava z našej obľúbenej knižky.

monkula
29. zář 2009

suki, to mi bolo jasné hneď..... 😀 😀 😀 😀
fakt to bolo zabrané? ale ja som tu ziadne také nevidela....

suki
29. zář 2009

monkula 😀 😀
já taky ne, ale nešlo mi to odsouhlasit, tak asi jo 😲

monkula
29. zář 2009

mrchy, najprv Ti to vyfúknu a potom sem nepíšu...

suki
29. zář 2009

😀 😀 jo 😀 to je fakt 😀
Co nadělám, ale suki je taky dobrá 😀 krátký rychlý zapamatovatelný 😀 😎

murinka
4. únor 2010

mna tak vola manzel 😅 😉

luthien.k
5. únor 2010

Postava z mých oblíbených knížek J.R.R. Tolkiena 🙂

brumdinka
5. únor 2010

já mám tenhle nick z beremka a vznikl tak, že kdysi dávno, když sme se s mym mužem poznali sem mu ani nevim proč říkala brundibárek - dodnes ho mám takhle uloženýho v mobilu a občas mu tak řeknu ještě ted´ a on mě říkal beruško; no a protože berušek je na netu všude plno 😀 tak brumdinka je prostě jen taková obdoba tohoto + brumda co mám na meilu, a brundibar co máme na meilu oba 🙂 a až někdy vyhrajem tu sportku, tak brundibar se bude jmenovat náš bar 😀 😀

elomanka79
5. únor 2010

Ahojky,s manžou milujeme skupinu Electric light orchestra,ve zkratce je to e.l.o.,tudíž jsem si vymyslela elomanka a 79 je můj rok narození 😉

petrajda
5. únor 2010

je to zkomolenina mého příjmení za svobodna.A kdyby sem chodil někdo z mejch známejch tak mě asi vystopuje celkem snadno 😀 Navzdory vdavkám mě tak oslovujou stále. Manžel občas dělá že neslyší nebo nerozumí 😀

popelka
5. únor 2010

ahojky,ja milujem rozpravku popelka v ceskej a slovenskej verzii,,,a vola ma tak aj moj manzel papik

emanka
5. únor 2010

podľa nášho psa-volá sa Eman, takže Emanka 😉

luvie
5. únor 2010

Zkratka mého jména a příjmení
Lucie V = LuV, v angličtině takhle malé děti píší LOVE (láska, milovat). No a Luvie je taková zdrobnělina 🙂 navíc je to moc podibné mému jménu, které je ale vždy všude somozřejmě obsazeno 🙂)

plechajda
5. únor 2010

Mno tak muj uplne prvni nick pri prvnim pripojeni pred 150miliony let na internet znel ozralaplechovka a vymyslela ho ho moje silena kamaradka 🙂) Rozhodne skoro vsude zaujal a prehlidnout se nedal....nicmene leta bezi a pubertacky exibicionismus me opustil - takze plechajda je zkratka 😎 🙂 a ozralouplechovku uz mam jen na ruzny loginy 🙂

marecek4
6. únor 2010

Tak moje vzniklo mojí chybou,přehodila jsem heslo se jménem,Petra je moc používané tak mám písničku,a marka jako heslo,no byla jsem šikovná a je to naopak,a čtyřka je jeho pořadí,no ale taky tím končím,další už neplánuju

momin
6. únor 2010

Pekne tema... 🙂
Ja sem chtela puvodne mimon-jako mimozemstan.. Ale to uz tady pry nekdo ma...... 😠 i kdyz sem ho tu v zivote nepotkala.... 😠 😀
Tak sem zkusila momin..... 😀

hupcza
6. únor 2010

mi takhle říkají od nižšího stupňě zš, takže skoro1/4 století - takže nic spešl pro mk
a navíc má tu výhodu,že je na všech serverech volný k registraci 😀

britney
6. únor 2010

Moje prijmeni za svobodna- Britnerova, jen jsem tam dala y a mame Britney. S Britney Spears to nema nic do cineni.... Tu nesnasim a jmenovala jsem se tak drive..

aero
12. čer 2010

môj nick- aero- obľúbená čokoládka - mňam 😀

marketa137
12. čer 2010

ahoj tak já tam mam svoje jméno a 137 neni ani moje roky a ani váha 😀 😀 😀 , je to číslo prvního syna co měl na ručičce po narození 😉

sambucca
12. čer 2010

ani nevim. ale jsem rada, neni snadno vyhledatelna, neni odvozena od myho jmena nebo jakykoli prezdivky, anonymni. cejtim se tak bezpecne.

lin18
12. čer 2010

Od první třídy až do promoce jsme měli psa Lindušku a umřela když jí bylo 18 let....

bubelko
12. čer 2010

bubelko volam svojho mladsieho syna, je to tak nejak poslovenceny vyraz, ktory pouzila kamoska z ciech - "ze je takovej malej boubela". 😉

marorlinko
13. čer 2010

moje marorlinko vzniklo z mojho mena prve 3pismena a z mojho drobca orlando na orlinko,tak mam marorlinko,tak emilunke🙂)

berenika39
11. únor 2012

@adec
stačí pokračovat tady, nemusíš novou

Mě se jen líbilo jméno, přidala jsem věk, tenkrát, dávno 😝 😝 😝

filipal
12. únor 2012

Filipa je postava v romane Agathy Christie - zahradnicka 🙂 a kedze uz bol nick obsadeny, tak som si pridala inicialu 🙂

filipal
12. únor 2012

@berenika39 diki za obnovenie 🙂

berenika39
12. únor 2012

@filipal no je to marné. dostala jsem dotaz, jestli mohou pokračovat v té nové, zůstalo nepochopeno, ale tak - snažila jsem se. 🙂)). mě kolikrát taky napadne, co některý nick znamená.