Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

bebinka
4. únor 2008

No, tak jak? 😉 Začnu: někdy v roce cihla jsem byla s našima v Chorvatsku a měli jsme s sebou tenkrát ještě štěňátko naší jezevčice. Jednou k nám přišel nějakej starej pán, pejsek se mu hrozně líbi a pořád říkal něco, co znělo jako "béba - ove ove" 😀 Netuším, co to bylo, asi něco jako "malinká", ale rozhodně se to ujalo, pejskovi jsme začali někdy říkat béba, bébinka...pak jsme si to začaly navzájem říkat se sestrou a dodneška (je mi 27) mi doma občas řeknou bébinko 😉 A jak to bylo u vás?

sylvka
5. čer 2008

Sylvka mi řikala moje babička,kterou jsem měla hrozně ráda. 🙂

andrysek2
5. čer 2008

ahoj tak u mne je to jasny ze jmena andrea rika mne tak nekdy manzilek andrysek pitrysek 😀 😀

aponchie
5. čer 2008

majina:ja jsem taky Marketa a me se to jmeno kupodivu libi 😵

maja26
8. čer 2008

Ahoj tak já jsem Marie a od malička mi nikdo neřekne jinak než Májo,protože když jsem se narodila tak v TV zrovna dávaly včelku Máju a moje o 7 let starší segry mi tak hned začaly říkat 🙂 a číslo neznamená nic prostě už tu nějaká Mája byla 😉

andulkaavetrelec
8. čer 2008

já jsem byla zrovna na kontrolce a připadala si jako andulka v kleci, no a byla jsem těhotná a bylo mi špatně, tak mi malý připadal jako vetřelec

pink_blossom
8. čer 2008

Já miluju růžovou a taky květy....tak proto pink_blossom 😀

petulka77
8. čer 2008

Mě nic originálního nenapadlo a tak když jsem se v pracovní době registrovala na BRMS, napsala jsem tak, jak si mě MM nechal vyrýt na snubní prsten a protože už tam nějaké petulky byly, přidala jsem rok narození 77 😉

pomfrita
8. čer 2008

tak u mě asi jasné - hranolky jsou moje všechno 😵 (tedy kromě mé rodinky 😎 )

lenerka
8. čer 2008

no já nemám moc zajímavou přezdívku
je odvozená z mojeho příjmení
jinak mi kámoška říká Luciferko,ale to už tu bohužel někdo má takže jen Lenerka
ale holky máte fakt pěkný přezdívky dobrý téma 😉

petruna
8. čer 2008

me kamaradi nereknou jinak nez Zíďa (mám to ze střední ze svého příjmení), takze mam vetsinou nick zidja nebo petra.zidja.....tady jsem ale chtela byt inkognito, pac jsem jeste netusila, ze si tu zalozim alba a tim se stejne prozradim 😀
Obmen jmena Petra tu je hodne, tak jsem dala Petruna, protoze mi tak rikaj segry a ted i synovec s neteri.
Segry jsou zase Kacena a Lenora 😀

magika
16. čer 2008

Tak muj nick používám od základky a je to jasný Magika von čáry,je prostě čarodka z Kačerova a já jsem byla průserář,ale jakýmsi kouzlem jsem se vždy z toho všeho vybruslila a tak mi tak začli říkat....no a pak jsem nosila i černé vlasy ala Kleopatra,tak to ke mně i sedělo 😀 ....a můžu vám říct,že mi tak říkají všichni doted 😀 ...na jméno Lucie ani neslyším 😀 ...jsem prostě Mága,Magísek,Mag.... 😀

magika
16. čer 2008

někdy i dětí volají mamí magííí 😀

krtinka
16. čer 2008

Když mě MM "honí" do práce a já mám lenóru a nechce se mi, tak říká, že jsem jak krtek - ruce od sebe a jen odpočívat....Od toho krtinka.

acinka
16. čer 2008

Jako malá jsem neuměla vyslovit písmenko L, takže místo toho, abych říkala, že se jmenuju Lucinka, zkomolila jsem to na Acinka 😀

kitty68
16. čer 2008

ja mam podle nasi kocky - rikam ji kitty i kdyz se jmenuje jay 😀

minea
16. čer 2008

Zrovna jsem četla (už podruhé) jeden profláknutý až kultovní román ze starého Egypta a Minea byla jedna z postav. Poznáte který? 😉

zuz11
16. čer 2008

pacna • 2d • Dnes o 07:32
su tu všeliake nicky tak ako ste na ne prišli?
ja mam meno naopak anca-acna a to ´p´je prve pismeno priezviska za slobodna. tak sme si hovorili s kamoškou ona bola hačna a ja pačna 😀 😀 😀 😀 😀

barabra1 • 2d • Dnes o 07:35
Ja som mala piskajka,ani neviem co ma to napadlo.Ale zmenila som si ho na svoje prave meno Barbara 🙂 .To znie normalne 😀

danielitka26 • Dnes o 07:38
ja mám tiež svoje meno trošku upravené kedže som Daniela a vek už zajtra nebude pravda 😝

pacna • 2d • Dnes o 07:38
ja som chcela svoje meno anna alebo anicka ale nešlo to. 😠

klongova • Dnes o 07:39
Ja mám nik podľa priezviska, ale chcela som MAKIKA ani neviem prečo. Všade ho používam no tu som akosi pozabudla. klongi

liviky • 2d • Dnes o 07:43
li - podle Lili
viky - Viky,..dohromady liviky - takže podle dětí 😀

danielitka26 • Dnes o 07:43
ja mám tiež všade jamajca a prečo to netuším jednoducho som sa zamilovala do toho názvu krajiny ...vôbec nie kôli marihuane ako si to každý mladý soploš myslí

sasenka • 2d • Dnes o 07:53
Ja som Alexandra - takže podla mena, ale všade inde mam SandraS len tu som sa registrovala dávno, toto som začala používať až neskôr. A nepači sa mi to, da sa to nejako zmeniť???

dvojka • 1d, 12tt • Dnes o 08:09
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

rusovcanka • 1d • Dnes o 08:51
Bývam v Rusovciach,tak je to myslím jasné 😀

sonoga • 2d • Dnes o 08:57
ja sa volam Sona a sonoga ma zacal volat moj spoluziak z vysky a nejak mi to ostalo. sice ma tak z nikto nevola, ale pouzivam to ako nick skoro vsade.

benitas • 25tt • Dnes o 09:03
ja mam podla jedneho mestecka na ostrove Korfu - Benitses, len som ho trosku pozmenila

katka76 • 2d • Dnes o 09:04
tak ja klasika, meno a rok narodenia. pouzivam to asi vsade, pretoze pri roznych som si ich nejak nepamatala a nemohla som sa dostat k mojim veciam

certica • 2d • Dnes o 09:08
no, toto je zaujimava tema 😀
moj nick je jedna z 3 prezyvok. povodne som sem ale chcela dat nieco ine...

nevesta • 1d • Dnes o 09:10
No tak ja som si tento nick vytvorila este za slobodna na mojasvadba 😉

margaretka11 • 2d • Dnes o 09:39
S manželom sa nám veľmi páči meno Margarétka, snívali sme o tom, že ak budeme mať dcérku tak sa určite bude takto volať. No ale osud zasiahol v podobe dvojičiek a my sme sa nijako nevedeli dohodnúť na chlapčenskom mene, ktoré by pasovalo k Margarétke. Manžel je na mená totiž náramne náročný, hocijaké sa mu nepáči 😀 . A tak mám teraz nick ako takú peknú spomienku 🙂

otrivinkajanka • 1d • Dnes o 10:07
ja som mala akurat nadchu a pri pocitaci som mala otrivin a spojila som ho s mojim menom

elise • 1d • Dnes o 10:08
my sme chceli a stále chceme aby dievčatko keby sa narodilo bolo Elise tak preto tento nick. 😉 😉

mirrinka • 1d • Dnes o 10:15
no čaute....tak ak niektorá máte rada hokej,tak vám to bude hneď jasné....podľa Michala Handzuša-hokejistu 🙂

mirrinka • 1d • Dnes o 10:16
ježiš baby,mňa urve.ja som sa pomýlila - ten nick mám úplne všade inde - handzuška....tak sorry, tu mám podľa svojho mena - tak ako ma volá manžel.

margaretka11 • 2d • Dnes o 10:37
Mirrinka tak teraz si ma dostala 😀 . Ja som normálne rozmýšľala, že ako tvoj nick súvisí s Handzušom 😀 . Mám hokej rada, ale toto ma odstavilo a začala som o sebe pochybovať 😀

adetka • 1d • Dnes o 10:38
toto "meno" som si dala... ked som mala asi dva roky... nevedela som po sebe vyslovit andr(ea)... a tak zo mna vyslo Adetka... potom ma touto prezyvkou volala cela rodina az do puberty.. ked sa mi... ako mnoho inych veci... nepacila... a opat som ju zacala pouzivat az ked som zacala chodit na internet... takze uz asi devat rokov... 😉

krista • 1d • Dnes o 10:40
Stejné téma 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mirrinka • 1d • Dnes o 10:49
margaretka sorry,fakt som sa aj ja sama dostala....napísala som to a potom pozerám - preboha,veď ja som to poplietla... 😀

margaretka11 • 2d • Dnes o 10:56
mirrinka to sa predsa može stať každému, že sa pomýli 😉 . Aspoň sme sa pobavili 😀 . Ale keby si sa neopravila tak by som dnes všade hľadala ako o život info o Handzušovi 😀

lyzenka • 1d • Dnes o 10:56
tak ako ma vola moj manzel... 😀

uhlikova09 • 1d • Dnes o 11:08
moj mažel je všade na nete uhlik09 ja všade uhlikova09 😀 😀 😀 😀

sestri • 1d • Dnes o 11:09
mne tak hovoril šéf a ivi,iveta tu už bolo...sestri mám všade.je to skratka sestričky.

kometa • 2d • Dnes o 11:35
u mňa je to prezývka zo strednej (síce tam chýba "vlasatá") 🙂

pacna • 2d • Dnes o 11:50
ja som skoro všade registrovana anicka09 a tu som si dala toto no čo už

zuz11
16. čer 2008

lyongirl • 1d • Dnes o 12:44
nuž, rozmýšlala som o tom, aby to malo so mnou niečo spoločné a nie, aby to bola somarina a aby to vystihovalo moju povahu....

maja22 • 1d • Dnes o 12:49
pacna, vieš, že toto aj mňa vždy zaujímalo? Hlavne pri takých zvláštnejších nickoch.... 😀 😀 😀 Ja som spojila svoje meno s číslom domu... 😀 😀 😀 Lebo Márií v rôznych podobách je tu neúrekom...

tretulka • 1d • Dnes o 12:49
podla priezviska, troska som ho skomolila a bolo 😀

rybecka • 1d • Dnes o 12:58
u mna je to tak ze moj manzel je velmi vasnivy rybar a sem tam ma vola rybecka 😎 tak preto toto

miskinadamko • 1d • Dnes o 12:59
ja podla mojho mena a podla mena mojho syna 😀

dannynka • 1d • Dnes o 13:05
ahojte,ja som tiez podla mojho mena kedze som Danka,a trosku som si ho upravila podla seba kedze ma vacsina kamaratiek vola danny 😉

mivin80 • 1d • Dnes o 13:34
ahojte
ja som si dala nick podla zaciatocnych pismen mojho mena a priezvyska je to jednoduche a pouzivam to uz roky roky 🙂

janka196 • 1d • Dnes o 13:36
ja mam nick podla svojho mena+den a mesiac mojho narodenia. taky pouzivam vsade 😉

milhaus • 1d • Dnes o 13:47
kedysi mi takto hovorila kamoska v skole

plasta • 1d • Dnes o 13:54
no ja mam nick podla mojej starej prezyvky este zo zakladky.... 🙂 spoluziaci nemali co robit, tak vymyslali prezyvkya tato mi ostala az dodnes

mywiel • 37tt • Dnes o 13:58
Preklad Jana do elfstiny kedze som bola dost predtym namotana na Pana prstenov, uz som ho videla niekolkokrat... 😀

asitka • 2d • Dnes o 14:00
ja som začala robiť asistentku riaditeľa...a môj malý syn keď sa ma pýtal, čo robím a povedala som mu, že asistentku, tak to dokomolil na asitku...no a bolo

lavazzza
16. čer 2008

moje podle mého oblíbeného kafe v kavárně,a tři Z proto, že když jsem si zakládala mail s dvěmi Z už ho někdo měl 🙂

moni1412
16. čer 2008

tak ja mam prve - skratka mena a tie cisla - to je datum nasho prveho stretnutia s teraz uz mojim manzelom. 🙂 😵

grmitko
16. čer 2008

moja vznikla z priezviska za slobodna 🙂 vymyslela mi ju kamoska a odvtedy sa jej drzim 😀

masinka
16. čer 2008

no proste Jede, jede masinka.....
mam to este z mojich "taborovych" cias, polovica ludi co ma pozna ani netusi moje skutocne meno, ale pocuvam aj na meno Masenka, Mas-Mas a Hu-hu

gucz
16. čer 2008

gucz je začiatok môjho priezviska za slobodna

eraserhead
16. čer 2008

Naprosto jednoduše: Film Davida Lynche Mazací Hlava (Eraserhead) je zatím to nejzběsilejší, co jsem kdy viděl, zběsilejší jsou snad už jen televizní estrády 😀 a politické debaty....

ila12
16. čer 2008

ila je moje jméno a 12tého jsem se narodila,takže nic moc přezdívka 😒

kuky8
17. čer 2008

náš malý má také veľké oči, že mu ináč nehovoríme iba Kuky... a 8 je zas moje šťastné číslo...
Ináč - oči má po mame 😀

elise
25. čer 2008

niektoré nicky sú velmi pekné, milučké 😵 😵 😵 klobúk dolu babulky 😉 😵

lasenka
25. čer 2008

Lasenka - takto ma vola moj muzicek a niekedy aj synator 😅

moncika15
25. čer 2008

ahojte,mne od malicka otcov kamarat hovoril Moncika co odvodil od Monika 🙂 a zo sklerotickyx dovodov sa takto registrujem vsade 😀

junovka
25. čer 2008

ked som sa zaregistrovala na MK, tak som bola tehu s Nely a termin porodu som mala v juni a v podstate aj ja v juni som sa narodila 😀 😉