Jak vznikly vaše přezdívky tady na MK?

bebinka
4. únor 2008

No, tak jak? 😉 Začnu: někdy v roce cihla jsem byla s našima v Chorvatsku a měli jsme s sebou tenkrát ještě štěňátko naší jezevčice. Jednou k nám přišel nějakej starej pán, pejsek se mu hrozně líbi a pořád říkal něco, co znělo jako "béba - ove ove" 😀 Netuším, co to bylo, asi něco jako "malinká", ale rozhodně se to ujalo, pejskovi jsme začali někdy říkat béba, bébinka...pak jsme si to začaly navzájem říkat se sestrou a dodneška (je mi 27) mi doma občas řeknou bébinko 😉 A jak to bylo u vás?

slunicko552
28. srp 2008

Ahojte tak mi to tam dal kamarád,když jsem ještě neměla net a 552,protože slunicek bylo všude plno.Jinak moc pěkné téma 🙂

sacvi
28. srp 2008

Ahojík, tak já se jmenuju Iveta..říkají mi Ivča a poněvadž nic takového nešlo tak jsem k Ivči přidala první písmeno z příjmení což je Š a celé to otočila.. 😀 to je náámaha 😀 a zadala bez háčků a tak mně vznikla Sacvi 😀
I když už dva měsíce bych měla být asi Macvi 😀

vojtisek2007
28. srp 2008

vojtisek je můj druhý syn a narodil se v roce 2007 - nic originálního.... 😀

ma_se
29. srp 2008

inicaly mojho mena a priezviska 😉

elinka27
29. srp 2008

ja mam nick odovodeny od priezviska, moj muz si dal nick elko a ja som elinka, a 27 som mala ked som sa registrovala 🙂

zizala
31. srp 2008

tak mi říkal tatínek když jsem byla malá, žížalo, žížalko - byla jsem vždycky hrozný hubeňour 😅

zifka
1. zář 2008

v jednom detskom tabore som bola z deti najvyssia, tak ma zacali volat Zirafa a neskor to skratili na Zifka 😵

anngie
1. zář 2008

anngie je moje milovaná už 8letá Jorkšírka 🙂

spathiger
1. zář 2008

...ja som parazit prežúvavcov...Nematodirus spathiger...(prof. deformácia)... to ak by si niekto o mne namýšľal, že som dáka "spa" tigrica... nič také, žiadna tigrica, žiadne kúpele... obyčajná hlísta dobytka a jemu podobných, ktorá má pekné vajcia (rozumej zárodočné) pod mikroskopom... čím ma dostal tento červ... sa mu vždy poteším, keď mám tú "česť"... dobytok asi nie... Ale... aby som sa až tak nezhnusila... je aj orchidea s takým "nickom"... A je to vonku...

andrealiskova
26. zář 2009

Já jsem málo originální- dala jsem dohromady jen jméno a přijmení- Andrea Lišková.

penny13
26. zář 2009

Sestra ma začala volať Denny- Penny. Tak to mám odtiaľ 🙂

bejbypd
26. zář 2009

a mna vzdy vsetci kamarati volali bejby vzniklo to od toho ze som v partii bola vzdy najmladsia aj moj chlap ma vola moje bejby ale cim som starsia tym mi to pride viac cudne no nadalej ma tak volaju...

denisocka
26. zář 2009

penny,moja ma vola doteraz dena*pena 😀

jojka120
26. zář 2009

mna moja draha polovicka vola Jojo a kedze som chcela aby to znelo pekne, nazvala som sa Jojka 😀

miroslava89
26. zář 2009

moje hrozne otrasne krstne meno a rok narodenia😀

hasleerka
26. zář 2009

ja som tieto cukríky hroooozne moc lúbila, stále som ich nosila so sebou ... už ich tak moc nekupujem ale mám ich stále rada, hlavne teraz tie gumové

maruschka
26. zář 2009

podľa mena mojej mladšej dcérky.. 😉 😉 😉

mamutka
26. zář 2009

vsetky normalne nicky co som chcela boli uz fuc takze podla nasho psa, malamut - mamut(aj to uz bolo obsadene), takze mamutka

lenka132
26. zář 2009

moje jméno a číslo domu 😉

jeudi
26. zář 2009

tak ja to mam stejne jako na lide.cz ale to vzniklo tak ze vse bylo obsazene tak jsem opsala co jsem mela zrovna na teplakach a bylo to 🙂

bihan
26. zář 2009

Jeudi znamená štvrtok po francúzsky 😉

jeudi
26. zář 2009

bihan 🙂 jojo to uz mi taky rikalo plno lidi.. 🙂

kaleilah
26. zář 2009

kdysi dávno jsem dělala historickej šerm, a tohle byla moje přezdívka..a používám jí všud kde se registruju 😵 😵 😵

berynka
26. zář 2009

manžel má snad od narození přezdívku Bery a já když jsem se tenkrát registrovala krátce před svatbou na BRMS, tak mne nenapadlo nic jiného 😀 .

lussy23
27. zář 2009

Anglicky preklad môjho mena.

sisinka5
27. zář 2009

Zdrobnenina mojho mena Silvia nic lepsie ma nenapadlo.

nety
27. zář 2009

Spojením začátečních slabik jmen mých dcer,tedy Nela a Týna🙂

sasulec
27. zář 2009

My volame moju malu Sasulec,abo saso jaso..lebo je to taky sasko maly.. 😅 a mam angl.klavesnicu preto mekcene nepouzivam.. 😉 😝 😀

kojzarik
27. zář 2009

moj nic vznikol ked mi sinovec povedal ze sa vola kojzarik a zapacilo sa mi to , takze za moj nik vdacim mojmu uz 3 rocnemu synovcovi

adulikka
27. zář 2009

mňa začala tak volať kamarátka čo sme spolu na izbe boli pred a po pôrode pred 12 rokmi