Jak zabalit peníze jako dárek?

mikca
7. zář 2007

ahoj holky, mám prosbu, nemáte některá tip na to, jak originálně zabalit peníze jako dárek. Dostali jsme pozvání na svatbu a novomanželé si přejí peníze....
děkuji předem za inspiraci 🙂

mobina
7. zář 2007

Zkus nakouknout k sousedům na beremese.cz 😉 Tam toho najdeš určitě spoustu 🙂

bielanevesta
7. zář 2007

Dať peniaze peniaze do rámika na fotky?? 😕 😉

hanka274
7. zář 2007

mikca ahoj!
akurat som vyhladavala nieco o darcekoch na svadbu...
my ideme bud. sobotu a neviem co im, predtym ako dam peniaze chcem este par napadov na darceky...
ak by ti nevadilo, spytala by som sa cez tvoju temu...
alebo otvorim novu- Darcek pre novomanzelom??

krista
7. zář 2007

Mikca my jsme v práci dělali kytičku z penízků 😉

hanka274
7. zář 2007

cakaju babatko, tak mozno nieco s tym spojene...
nie konkretne pre baby, to az ked sa narodi.

mikca
autor
7. zář 2007

mobina dík to mě nanepadlo...zkusím mrknout 🙂

Hanka v pohodě 🙂
bielanevesta, tak to je jediné co mě napadlo taky, ale moc děkuju 🙂

lucivasu
7. zář 2007

ahoj mikca, zkus mrknout na www.darkovebaleni.cz treba tam najdes nejakou inspiraci.Ja mam od autorky jednu knizku a tam nejaka inspirace je. Jinak ja jsem nedavno taky delala svatebni dar z penez: koupila jsem drevene kulate prkenko, z minci jsem udelala ciselnik a ze smotanych bankovek jsem udelala cas,ve ktery meli snoubenci obrad. a to cele jsem zabalila do celofanu, vypada to docela hezky 🙂

dashak
7. zář 2007

jojo, taky vím, že se dělají z peněz kytky. Dáš do nějaké misečky nebo košíčku, do toho dáš aranžovací hmotu - taková ta zelená pěnovka. Napícháš tam špejle, na které gumičkou přiděláš bankovky stočené do ruličky (navrchu širší, bude to vypadat jak poupata růží) a napícháš tam i nějaké květiny nebo třeba buxus.

ramzesa
7. zář 2007

mikca my sme nasli v tescu novomanzelsku pohladnicu a ta mala miesto aj na peniaze. Bolo to dobre a vtipne premyslene,ale to bolo pred viac ako rokom. Skus pobehat papiernictva a pod 😉 .

hawra
7. zář 2007

my sme dostali peniaze vo fotoalbumoch. Namiesto fotiek 🙂 Bolo to celkom mile. 🙂

hanka274
7. zář 2007

hawra, akoze 20-50-100ky a tak?? zlate...
poradte aj mneeee.... 😵

hawra
7. zář 2007

hej hej, presne tak, hanka 🙂

zab_ka
7. zář 2007

my ideme koncom septembra na svadbu a zbierame 10 a 5 korunacky do peknej drevenej truhlicky 🙂 snad sa to bude pacit

4a
7. zář 2007

já dávala peníze jako dárek v peněžence. Do peněženky, hezké nové, jsem dala peníze, hezké nové 😀 . Dala jsem tam ještě čouhající lístek, aby si nemysleli, že dostali jen šrajtofli a na lístek jsem napsala NESAHAT, ČERSTVĚ VYTIŠTĚNÉ. A zabalila jako dárek.

ena
7. zář 2007

hlinene prasa pokladnicku, 1000, 2000, 3000 sk alebo kolko chcete zmenite na 10 SK mince a tie nahadzete do pokladnicky..pekne zabalit a je to 🙂
Niekde mam aj foto, ako sme to my zabalili 🙂

ela.masa
7. zář 2007

ahoj na som na svadbe dostala v blahozelani vyzeralo to ako poschodova torta a na vrchu bolo take vrecusko na peniaze bolo velmi pekne to blahozelanie nie len ta suma. 😀

balsiger
7. zář 2007

kup maly stromecek, nebo nejakou bonsai a na ni to v rolickach poves🙂

karla6
7. zář 2007

Kámoška dostala ke svatbě sadu skleniček - takové ty koštovky na víno a bankovky byly smotané do válečků a nastrkané do těch skleniček.

Pak jsem ještě viděla bankovky smotané taky do ruliček a udělaná z nich jakoby kytka.

ena
7. zář 2007

niekde na moja svadba bola fotka, ze mladi dostali dazdnik.. a z neho na nitkach viseli peniaze..

mirka414
7. zář 2007

ahoj mikca my sme presne svadobny dar dostali tehlu a v kazdej diere bola v krepovom papiery zabalena bankovka cele to bolo ozdobene a vzadu bolo srdce s nasimy menami a obalene v celofane ako darcekovy kos ak chces poslem ti foto.v nasom pripade tam boli franky a celkom uctihodna suma 😉 .ale najkrajsie bolo to rozbalovanie niekde bola 10frankovka niekde 100frankovka a tak sme sa s manzelom pretekali kto najde viac...

mikca
autor
7. zář 2007

holky moooc vám děkuju za nápady...našla jsem na bereme se originální, zabalit balonky s héliem do velké krabice a na ně přivázat peníze, když se bedna otevře balonky vyletí a novomanžele si je pak musí nějakým způsobem sundat....akorát kde senat to hélium... 😠

mirka když já nevim co znamená v čestině tehla...omlouvám se ☹ ..nevíte někdo?

ena
7. zář 2007

mikca: len aby ich nenapadlo otvorit tu krabicu s heliovymi balonmi vonku.. to by potom tvoj darcek odletel dalekoooooo 🙂

mikca, tehla - cihla 🙂 http://www.ready-mat.cz/images/nabidka/cihla_ec...

neka
7. zář 2007

mikca : cihla 🙂

pindruska
7. zář 2007

Už vyrábí i svatební přání, kde je kapsička na penízky...

pindruska
7. zář 2007

Jinak my jsme dostali 1000 korun ve dvackách v koženém "váčku" a kamarádky teď dávali ná svatbu kasičku prasátka a tam také dali nějaké penízky v drobáscích

mirka414
7. zář 2007

ta cihla ma znamenat zaciatok vztahu ta nasa bola trosku ina ako na obrazku (uz som ju pridala do svad.albumu)a bolo to zlate ako boli tie penizky zabalene do rolky a hore trosku roztrapkane do tvaru kvetinky.teraz tu cihlu pouzivame ako stojan na pera 😉

mirka414
7. zář 2007

...fotka je na modrom konikovi v albume digiskrap moje lasky markus a leonie..

mikca
autor
8. zář 2007

ena to máš pravdu že by byl dárek fuč...napíšu na krabici instrukce 😀 ..jinak dík za vysvětlení, jsem uplně bl.., můj otec je slovák, ten by mě hnal kdyby viděl že nevím co je to tehla 😠

jinak mirka dík moc, vypadá to taky zajímevě, zauvažujem s manžou ...ještě jednou mooo děkuju všem 🙂