Jak zaplatit oblečení z německé internetové stránky?

lucicineccka
5. srp 2009

Ahoj maminky..mám na vás takovou; prosbiku..nevíte jak zap

lucicineccka
autor
5. srp 2009

Ahoj maminky..mám na vás takovou; prosbičku..nevíte jak zaplatit oblečeníčko pro malou když jsem se zaregistrovala na německý stránce a udělala obědnávku??Myslela jsem že to zaplatím normálně na poště,ale to asi nepůjde.Ptala jsem sae jedný maminy na mimi bazaru,ale nebyla moc vstřícná a naznačila mi že to je tajemství že mi to neřekne..☹poradíte vy??

sisstin
5. srp 2009

lucinečka: tak když jsi to objednávala, tak jsi musela zaškrnout, jak to chceš doručit ne? 😕 Většinou musíš mít paypal, tudíž mezinárodní platební účet, a částku ti strhnout z účtu dle aktuálního kurzu 😉

lucicineccka
autor
5. srp 2009

Právě že jsem se u toho konce zasekla,udělala jsem obědnávku a v tu chvily jsem nevěděla jak dál..☹

sisstin
5. srp 2009

luci: a odeslala si ji nebo teda ne? 😕 Pokud jo, tak ti musí na mail přijít nějaké potvrzení...takhle těžko radit, když nevidim, jaký tam maj podmínky a tak ☹ na dobírku ti to určitě nepošlou, to pochybuju..budeš muset platit předem, a na to musíš mít ten paypal..a ne každá země zasílá do ČR 😉

lucicineccka
autor
5. srp 2009

a když ti pošlu odkaz na tuhle stránku tak by ses mi na to mrkla??No nedojela jsem to dokonce,mám to otevřený..☹u toho placení jsem skončila..☹

sisstin
5. srp 2009

luci: ok, zkusim se na to podívat 😉 německy teda moc neumim, ale uvidíme 😅

lucicineccka
autor
5. srp 2009

máji tam moc hezký veci pro holčička..a když jsem koukala tady tak za jeden kus chtějí o 200 nebo 300 stovky víc,než přimo tam..:(

sisstin
5. srp 2009

no, tak z toho taky nejsem moc moudrá teda...mají tam bud osobně vyzvednou na prodejně, nebo poslat doručovaní službou..nebo teda asi na dobírku... 😕 ale jak se to platí, kolik je poštovný a tak, to z toho teda nechápu 😒 kdyby to bylo anglicky aspon 😒

lucicineccka
autor
5. srp 2009

já právě zase neumím anglicky vůbec..německ jo,ale nepochopila jsem právě nic..☹právě mě zarazila ta doručovací pošta,jestli to chtěj zaplatit pak na poště,ale to je zase divný..☹

sisstin
5. srp 2009

luci: ale fakt je to asi na dobírku, když je Rechnungadresse 😉 zkoušela jsi to vyplnit a poslat? 😉

lucicineccka
autor
5. srp 2009

Právě že nezkoušela,protože mi je divný jak bych to pak na poště platila..

sisstin
5. srp 2009

luci: no to taky nevim, to by ti museli nějak přepočítat kurz a kolik je poštovný...fakt nevim jako, já jsem zvyklá, že před odesláním se ti všechno ukáže..jak způsob platby, tak celková cena..a taky to neukazuje nic 😒

lucicineccka
autor
5. srp 2009

chjo..maminky pomoc..🙂

editah222
5. srp 2009

Jen tak jsem na ty stránky trochu mrkla a řekla bych, že ta firma není připravena na posílání do zahraničí. Apoň jsem tam na nic takového s moji chabou němčinou nenarazila 😉

noangel
5. srp 2009

vzhledem k tomu ze ze da zaregistrovat s ceskou adresou predpokladma ze do CR zasilaji, moznosti platby jsou v hotovosti pri vyzvednuti zbozi na pobocce, pri zasilani postou: prevodem, pomoci inkasa, platebni kartou a na dobirku

otazka je cos zaskrtla u objednavky jak budes platit

binki
5. srp 2009

tak já tam vyčetla, že lze zaplatit kreditní kartou při online objednávce, převodem na účet, dobírkou, ale jak píše editah222, tak informace o posílání do zahraničí jsem neviděla

sisstin
5. srp 2009

je to tam,posílají do hodne státu...já tam zas nenašla způsob té platby,jenom osobně na prodejně...

binki
5. srp 2009

informace o tom, jak platit jsou tady, dávám odkaz:
http://service.ernstings-family.de/zahlungsart

😀

lucicineccka
autor
5. srp 2009

ediah...pomocí inkasa to znamená že mužu jít normálně do spořitelny a oni jim to odešlou v eurech??A nebo na poště se dá taky platit v Eu??

noangel
5. srp 2009

pomoci inkasa je ze si s tvym svolenim strhnout danou castku z tveho uctu

lucicineccka
autor
5. srp 2009

já jsem právě našla ty způsoby,ale nevím jak to udělat dál,jako jeslti to přijde na dobírku tak jak to pak zaplatím?To budu muset mít rozměneno?Nebo jestli česká pošta to vůbec dělá nebo pomocí toho inkasa

lucicineccka
autor
5. srp 2009

strhnou tu částku ale v eu podle kurzu že??

noangel
5. srp 2009

mrkni na potvrzovaci mejl co ti dosel a tam by mel byt uveden zpusob uhrady kterej si zadala

noangel
5. srp 2009

jj v € aktualnim kurzem

lucicineccka
autor
5. srp 2009

Já sem to právě uplně celé neodklikla protože mě to zarazilo tak jsem si nejdřiv chtěla zjistit informace..🙂

lucicineccka
autor
5. srp 2009

a jak se řekne na dobírku??🙂

noangel
5. srp 2009

per Nachnahme