Jak zhubnout? Moc nesním ani nenacvičím

kackalaya
1. črc 2015

Možná to tady bylo několikrát ale já holky už nemůžu..Potřebuji zhubnout a vůbec to nejde, nejím právě moc, a stále váha stejná. Vážím 70kg, možná už 72, a chtěla bych zhubnout aspoň 8kg... Abych se cítila skvěle a spokojená. Moc měto trápí už od minulého podzimu. Mám doma krásné, drahé oblečení, které jsou mi dnes už malé, ne a ne se do nich nacpat. ☹ Nějaké specialní diety, těm se nepřikláním, jako člověka mě to nikdy nepřitahovalo, a nejsem pro... Cvičení absolvovat také nemohu ze zdravotních důvodů, takže Fitness cent. je mi odcizeno i to domácí cvičeničko. Prosím poraďte mi, jak v mém případě zhubnout, když moc toho nesním ani nenacvičím. Jestli máte zkušenosto s nějakými přípravky z lekárny, tak napište. Děkuji.

skotskaa
3. črc 2015

Fajn jsou kaloricketabulky.cz. Po zadání všech údajů ukážou, kolik má konkrétní člověk denně sníst bílkovin, sacharidů atd. Zároveň započítávají každou aktivitu a upravují tak množství kalorií, který je třeba denně přijmout. Vyplňování je sice náročnější na čas, ale člověk má aspoň kontrolu a nějakej záchytnej bod.

petravanova258
29. dub 2020

@skotskaa Kalorické tabulky by si měl prostudovat každý kdo chce zhubnout už jen kvůli nějakému základnímu přehledu. Jinak jako dietu doporučuji vždy a však prodietix.cz, stačí si je vyhledat na netu, jsou top.