Jak žijete mimo péči o děti? Co kultura, zábava?

skarolina
7. únor 2010

Ahojky,tak koukám o čem si tak podiskutovat, ale popravdě zrovna nějak nemám náladu pořád řešit ty ratolesti, jestli je všechno jak má a tak... ale taky mě zajímá, jak žijete mimo tu péči o mimísky a manžílky. Kdo byl na nějakém pěkném divadle (to snad není reklama 😒 ) nebo nikam nechodíte? Kdo co pěkného četl nebo nic nečtete ? Já například byla na svém oblíbenci Míšánkovi Dlouhém ve Švandově divadle a vřele doporučuju, to byla teda vážně velká sranda !!! A knížek se mi od vánoc podařilo přečíst asi 5 . A co vy,jak jste na tom?

mirunka007
7. únor 2010

Ahoj, to je slovo do pranice probrat taky něco jiného a netrávit večer, když malí spinkaj tlacháním o malých 😉 navíc souhlasím s oblibou "míšánka",je to pěknej kousek 😝 O tom představení ve švanďáku jsem četla, prý je tam úplně nahej !!! My se na něj taky nedávno chystali, ale do Kalicha, tam hraje se svým bráchou ve Chvále bláznovství , my na to představení šli snad popátý... no jenže oni pro nemoc nehráli, to jsme byli teda fakt zklamaní. Ale máme lístky na duben, tak snad se Vladimír do té doby uzdraví! Jinak čtení moc nestíhám ... když rozečtu něco napínavého, tak pomalu než se k tomu zase dostanu, tak zapomenu, kdo co provedl. Tak v poslední době preferuju povídkové knihy, kdy přečtu jednu povídku a pak pokračuju za měsíc a nic se neděje 🙂 Máš nějaký tip na nějakou pěknou?

skarolina
autor
7. únor 2010

jojo,původně to vypadalo,že je nahý, ale pak se při pohladu zepředu ukázalo, že má na sobě tangáče v tělové barvě 😀 To s problémy se čtením plně chápu, já čtu taky spíš tak nějak záchvatovitě - je období, jako bylo například ted v lednu,kdy čtu jak divá, každou volnou chvilku, knížku připravenou neustále za pasem a pak je delší období, kdy na knížku anio nevzpomenu, protože propadnu nějaké jiné výplni volného času, jako například vytváření albumu, obecně štrachání ve fotkách, všemožnému tvoření apodobně. Povídky mohu vřele doporučit od R.Dahla Povídky s nečekanými konci (fakt pěkné, napínavé a nečekané konce překvapivě) a pak jsem četla pěknou knížku od L.Reinerové Čekárny mého života. To nejsou vylouženě povídky,ale takové krátké příběhy o tom, kdy všude se dá čekat.

simlenka
7. únor 2010

Tak ja divadlo nejak nestiham,kino 2x do roka se od maly urvu,ale jsem knihomol a ctu kazdou volnou vterinku. ted zrovna ucinny lek od haileye. jestli se to da povazovat za kulturu,tak od vanoc jeste posloucham cimrmanovsky cesky nebe,ktery mi jezisek nadelil na cd. a jinak kulturne chatram ☹ a priznavam,ze nemam ani moc chut nekam vyrazet.