Jaká je cena tetování?

pajaaaa
24. črc 2014

Holky vím vím, že se to může lišit, rozptyl je velký a záleží na více okolnostech, ale chci si nechat udělat tetování - motiv mám - samozřejmě konzultace s tatérem bude, tetování max 15x15 cm velké, není barevné a je tam i stínování. Kdo tomu rozumí či má zkušenosti, pošlu ráda foto-představu.

lrg
24. črc 2014

V Praze? Cena většinou vždycky začíná na 1000,- Kč, ať je to sebemenší a pak si většinou účtují 1000,- Kč za hodinu práce. Takže jestli to máš takhle malé, nemělo by to stát víc než ten litr. Ale máš nejlepší, když tu fotku pošleš přímo tatérovi a on ti hned řekne cenu.
@pajaaaa

zamilovanadonej
24. črc 2014

@pajaaaa Já za obdobné platila 2500....

pajaaaa
autor
24. črc 2014

Díky jsem i ve skupince - fotoblogy - tam jsem hodila i fotku. Zkusím i sem. Mám i další návrhy, klidně můžu hodit odkázek a můžete poradit s výběrem. samozřejmě, že j možné, že se obrázek trošku upraví. Jsem z Ostravy.

pajaaaa
autor
24. črc 2014

a další návrhy: je to opravdu předběžné, pořád nad motivem přemýšlím

pajaaaa
autor
24. črc 2014

I když ta velikost je taky relativní - prostě bude záležet velikostně na tom, aby to vystihlo podstatu

pajaaaa
autor
24. črc 2014
pajaaaa
autor
24. črc 2014

@lrg díky, kam jdu já je od 500,- ale vím, že záleží na mnoha okonostech

lrg
24. črc 2014

@pajaaaa Jak na to koukám, tak jednak si vyber opravdu dobrého tatéra, protože ruce jsou s obličejem nejtěžší motiv na tetování, pokud má vypadat realisticky. A určitě ti takovýhle motiv nevtěsná do velikosti 15x15, není to tiskárna 🙂 Zkus to v takové velikosti namalovat na papír a na kůži je to ještě náročnější.

pajaaaa
autor
24. črc 2014

@lrg jj, díky

pajaaaa
autor
24. črc 2014

Měla jsem původně i jiné předlohy, furt vymýšlím co by. Vím, že každý má jiný vkus, ale co se vám líbí nejvíce?

pajaaaa
autor
24. črc 2014

a ještě tento

pajaaaa
autor
24. črc 2014
lrg
24. črc 2014

Na tyhle ornamenty se vyprdni, vypadá to hrozně. Jestli nemáš vyloženě nějaký osudový motiv, zvol květiny, motýli, něco něžného. Ale ty ruce se mi líbí náhodou, jen tomu budeš muset obětovat víc místa. Taky jsem je chtěla, ale už nebylo pořádně kam 🙂 Chtěla jsem ruku co píše brkem jméno dcery.

pajaaaa
autor
24. črc 2014
pajaaaa
autor
24. črc 2014

@lrg díky za názor 🙂 pořád nad tím dumám no. určitě tam chci jména a data narození dětí a uvažuju jak a co k tomu

pajaaaa
autor
24. črc 2014

@lrg ty ruce se mi taky líbí no, ale jak ses zmiňovala, aby to vypadalo realisticky. ...Mám tip na tatéra, asi bude nejlepší zkonzultovat to s ní no. Chtěla bych to dozadu na rameno - u lopatky, ale zas ať to není přes celý záda no...a vůbec právě nemám představu o ceně.

marecekavendulka
24. črc 2014

@pajaaaa hezký..mám též Marka,je narozen 9.3. 2009 🙂

obyvatelka
24. črc 2014

holky, mám dvě kérky, jedna dělaná v Opavě, druhá v Ostravě, cena kolem 2.500,- a to mám zhruba velikost, jakou uvádíš ty, ale trošku složitější motiv ;)

obyvatelka
24. črc 2014

a líbí se mi ten vzor s těma kytičkama, to ostatní vypadá dost drsně a vůbec se to k tomu nehodí ;)

marketkap0
27. srp 2015

Ahoj holky, mám také jedno tetování a ráda bych šla na další ale nemůžu se dokopat. 🙂 Tak zatim čekám 🙂) Našla jsem ale aspon stránku www.goldskin.cz s dočasným tetováním kde maji dobrý ceny a krásný vzory a můžu alespon vypadat každej týden jinak. Znáte tuhle stránku a máte s tím nějaký zkušenosti? Diky 🙂

babanci
14. pro 2018

Mě se líbí ta dětská ruka v dospělácké...a to je, co říct, protože mě se obecně tetování strašně nelíbí.

anetka9
14. pro 2018

To se takhle říct nedá..já mám na ruce znamení a je velký asi 1,5 cm na 1,5 a stálo mě to 1000,- a pak mám na lopatce orchidej a ta je tak těch 15 na 15 cm a stála 1500,- . Menší je z Olomouce od tatérky - návrh je můj vlastní, ona jen vytetovala, větší z Chvaletic u Pardubic, návrh kreslil tatér..a rozdíl je 500..takže záleží na místu, salonu a tatérovi. Nejlepší mít už něco připravené a pak obeslat mailem pár salonu, který se ti líbí a oni by ti to předběžně měli nacenit🙂

unicorna
15. lis 2020
Uživatel unicorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od unicorna.

Asi jak v jakém salónu ale kdybych to měla nějak zprůmerovat tak asi 500 za hodinu tetování. Ale může to být víc i min asi jak kdo si svoji práci cení, jako třeba v salonech kde tetuje víc lidí mají tu cenu stejnou. A asi bych doporučovala navštívit nějaký salon kde už mají lidi nějakou praxi než se nechat tetovat u někdo na koleni doma. To pak sice ušetříte ale když to tetování nebude kvalitní tak můžete i litovat. Jako dá se pak odstranit třeba laserem ale to se pak prodraží tady jsou pro představu cenny https://odstraneni-tetovani-laserem.cz/cenik/ takže radši si připlatit za kvalitní tetování než si ho pak nechat odstranit nebo předělat.