Jaká je "místní figurka" ve vašem městě?

karotky
12. črc 2009

Našla jsem odkaz na "fanklub" jednoho človíčka,který vyčnívá z davu v Pardubicích a ten mě inspiroval k založení diskuse:
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...
Máte ve Vašem okolí taky nějakou takovou skromnou hvězdu?

sisstin
12. črc 2009

karot: pomoooc..krychlič 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

peppapig
12. črc 2009

Holky a kdo to je?

sisstin
12. črc 2009

peppapig: to je prostě pardubickej týpek, kterej má mega háro zlakovaný, je nalíčenej a nosí furt stejný hadry 😝 a je furt stejnej asi 20let 😅

karotky
autor
12. črc 2009

Siss....................on si to lepí clovatinou 😅

sisstin
12. črc 2009

karot: jsem se ted jako fakt natlemila, už jsem taky fanoušek 😝 kde vzali ty fotky? 😅

sisstin
12. črc 2009

karot: to povídání o něm je teda taky dobrý 😝

karotky
autor
12. črc 2009

Já nevím,...............taky jsem čuměla jak blázen. 😀
Tak něco je focené tajně mobilama a něco asi ze "soukromých sbírek".On je to prof.Přírodních věd,takže to zase nemůže být žádný blbec,................akorát je tak trochu zvlášní. 😉
Škoda jen,že nikdo nevyfotil "zpěváka" Zemana.

sisstin
12. črc 2009

karotky: no Zeman byl taky dílo 😝 mrdáááám ráááád a je to doufám na mně znááááát 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
12. črc 2009

mracik: čéče, to je úplná celebrita 😅 😅 😅 😅

bihan
12. črc 2009
karotky
autor
12. črc 2009

Když jsem ještě dělala naproti Měst.Lázním v Opravně oděvů,tak se tam k nám chodil v zimě hřát a odpuzoval nám zákazníky. 😅 Šéfová z něho byla na prášky,ale neměla srdce na to,aby ho vyhodila.Vždycky si tam přitáhnul ten kufr s odpadkama a začal si to tam vyndavat,nabízel nám to a mě se nabízel(svlečen do půl těla)jakžto vážný nápadník. 😀
Tak jsem se naprdla,řekla mu,že na něj jdu zavolat chlupatý,zvedla jsem telefon a jen na oko jsem dělala,že jsem se tam dovolala a že k nám posílají hlídku.Ten se naprdnul,vynadal mi do všech možnejch pííííííí,odešel a byl od něj klid. 😀

sisstin
12. črc 2009

karotky: 😅 v kaufu kradl hajzláč 😅 😅 😅 😅 😅

sisstin
12. črc 2009

bihan: Elvis je taky drsnej 😅

eva7780
12. črc 2009

mracik Karol spieval pred galeriou ked mala moja sestra svadbu,asi to robí viacerým 😎a spieva už pekne dlho,hotový gott s neho 😀 😀

luciaakubko
12. črc 2009

Elvis je nahodou mily chlapik 😀 minule mi daroval nejaky svaty obrazok, ked som bola po dlhej dobe obdivovat srdcu mojmu milovanu Bystricu 🙂

luciaakubko
12. črc 2009

ozaj, Bihan, nevies preco ho volaju prave Elvis? 😀

lyly
12. črc 2009

my mame trnavskeho travoltu http://www.facebook.com/pages/Bystricky-ELVIS/3...
je proste vsade, vobec sa nemeni, kazdeho zdravi

gucz
12. črc 2009

jé vilo - travolta, tiež som ho tu chcela spomenúť, ale predbehla si ma lyly

lyly
12. črc 2009

gucz, vilo je figurka, ze? 😀 , kazdej baby sa pyta kolko je hodin a kazdu pozyva na caj. v podnikoch hra na dvojstrunovej gitare a spieva a tancuje. normalne za noc stihne aj viac akcii 😀 😀 😀

nobody
12. črc 2009

pan Tichý, jak jinak ...

sirinka
12. črc 2009

waw...krychlic je....proste waw.... 😀

ukana
12. črc 2009

mracik, ja som si na Karola spomenula, este som ani necitala tvoj dokaz, to je fakt figurka, ja si ho este z detstva pamatam, chodil spievajuc v zelezniciarskej uniforme 😀

trixi
12. črc 2009

v nasom meste je Rudko Pistolnik. Neviem kolko ma rokov, ale casto prstom striela po okoloiducich, ked vystreli, tak si do toho prsta fukne. Pred par dnami som ho stretla a "nezastrelil" ma.

zuzidr
13. črc 2009

trixi a Rudko Pištolník okrem iného si ešte v každom podniku rozkáže deci mliečka,hrrozne lúbi mliečko a vždy každého volá domov hrať sa....

on má okolo 35rokov a je postihnutý,ale taký zlatý,a všetky baby chce bozkať na líčko a povie,poď domov na deci mliečka 😀 😀 😀 😀

roasha
14. črc 2009

bystricky Elvis...on ma svoje obdobia,"ked je niekto"...pokial je Elvis,tak si necha narast bokombrady,zafarbi vlasy na cierno... 😉 🙂 .......pokial zasa nie je ina osobnost... zlaty je....😀

tilly
14. črc 2009

my máme takého uja, on nosí ženské parochne, blonďavé, robí niečo pre mesto, napichuje smeti na paličku a zbiera ich, vždy má nejaké legíny a lila alebo ružový svetrík alebo tričko a legíny musia byť lesklé a buď je veselý, alebo každému nadáva... je smiešny, ale niekedy sa ho bojíme, tá palička s tým ostrým hrotom...

trixi
14. črc 2009

zuzi, viem ze je chudak postihnuty, myslim, ze ma downov syndrom. On nie je zly, alebo neprijemny, ale je to miestna figurka, kazdy ho pozna a zatial som sa nestretla s nikym, kto by sa mu vysmieval, alebo mu robil zle. Mas pravdu, je zlaty.

monkula
14. črc 2009

u nás v malackách je tiež figúrka.... je to postihnutý chlapec, ktorý sa hrá, že je rádio..... vyhlási pesničku na želanie, potom si zazvoní, zodvihen, povie, volá Julo.... a vedie rozhovor, potom si pesničku zaspieva a vysiela celýdeň... 😀 😀 😀 😀 😀
ale keDˇmi vyhrával pod oknami v robote, mala som sto chutí ho niečím poliať... 😝 😝

marika80
14. črc 2009

monkula 😀 😀 😀 aj ma nejaky modny repertoar?