Jaká jména pro děti jste měli vymyšlená?

bambulik
28. dub 2009

tak my máme Kateřinu a kdyby to byl kluk, byl by to Jan, tatínek na tom trval, já chtěla Marka, u druhého by jsme měli opět Jan nebo Nela

petradova
28. dub 2009

Ahoj bambulik, my už jsme asi dva roky rozhodnutý pro Terezku a když to bude klučina tak to bude po tatínkovi, Jiřík. Budu mu říkat Jurášku!! 😀 😵

ladek
28. dub 2009

Lukasek nebo Marketka 😉 Mame Lukaska nase zlaticko 🙂 🙂 🙂

anta
28. dub 2009

Ahoj, my jsme chtěli buď Aničku anebo Honzíčka a povedl se nám Honzík jako z pohádky, jen ten drak chybí 😀 😀 😉

delikates
28. dub 2009

Tak mi máme Michaelu a kluka jsme chtěli Michala po tatkovi.Ted máme kluka Lukáška a pro holku jsme měli Veronika. 🙂 Michala jsme už nechtěli dávat bylo by u nás přemišíno 🙂

zany
28. dub 2009

Když jsme čekali první, tak to byl Jan nebo Eliška a máme Honzíka 🙂
U druhého jsme chtěli buď Jakuba nebo Elišku a máme Elišku 🙂

nunacek
28. dub 2009

Kamarádka měli Eliška a Ivan - mají Ivánka 🙂

Naši měli Petra a Petr - mají holku a pak měli Pavla a Pavel - a mají kluka 😀

Teta měli Eva a Miroslav - mají Lenku 😀

Tchýně s tchánem měli Iveta a Jan - mají Honzu, pak měli Iveta a Michal - mají Michala, pak měli Jana a Tomáš a mají Tomáše 😀

Kolegyně měli Adriana a Tomáš - mají Adrianu

Kolegyně měli Klára a Matěj - mají Kláru, pak měli Daniela a Daniel a mají Danečka

skurinka
28. dub 2009

Nicol a Dominik.dominika mame ale nicol ne .mame Hanicku narodila se ve stejny den jako moje mati a jmenuje se taky po ni 🙂

nunacek
28. dub 2009

Známá měli Anna a Jiří a mají Aničku.

kristi
28. dub 2009

my jsme chteli Valerii a mame Miu, ted bych chtela neco stejne kratkeho, takze Zoe nebo Lea. Kluka jsme chteli Alexe, ten nam byl ukraden nejlepsi kamaradkou,takze ted je v kurzu Nathan

cimlik
28. dub 2009

Měli jsme Ondráška a Adélku a máme Ondráška. Pak Vojtíška a Janičku a máme Vojtíška. Manželovy návrhy na Lilianu, Gvendolínu a Zoltána neprošly 😀

nunacek
28. dub 2009

Švagr měli Nikol a Jan - mají Nikol, pak měli Sabina a Jan - mají Sabinu.
Druhý švagr měli Vojtěch a Viktorie - mají Vojtěcha.

bielanevesta
28. dub 2009

My sme mali pre dievča Kristínu alebo Danielu a pre kluka Dominik a máme Natálku 😀

konik88
28. dub 2009

Tak mi se o miminko zatím jenom pokoušíme. Ale pokud to bude kluk, tak to bude Jirka po taťkovi. A pokud holčička, tak bich chtěla Nelinku. Manželovi se líbí Zuzanka, ale já bych raději tu Nelinku 😀

mobina
28. dub 2009

U nás by byla holčička Klára, to je definitivní, ale u kluka byl boj trochu. Nic se nám nelíbilo. Ondra nás napadlo jako první, ale nějak mi to pořád vrtalo hlavou, takže pak byl ve hře Lukáš, Erik, Alex, Richard a nejžhavější kandidát hned po Ondrovi byl Vincent. Nakonec máme Ondru, protože Vincent je blízko jeho narození, ale druhý kluk, pokud bude, bude Vinc 😉

etinka
28. dub 2009

My jsme meli poprvé Petru a Mateje a máme Petrusku a podruhé Mateje a Terezku a máme Mateje. 🙂

marselina
28. dub 2009

u prvního Valentýnky a Jakuba,máme Jakuba a druhé Nicol a Tobiáš,máme Tobiáška

kristi
28. dub 2009

marselino, tak jeste tu holku by to chtelo 😉

marinka
28. dub 2009

My jsme měli Aničku a Adama a máme Aničku 😵

Já jsem měla být Kristýnka nebo Lenka a jsem Marika 😀 A kdybych byly kluk, tak bych byla Viktor 🙂

artuse
28. dub 2009

Stelu a Jáchyma 🙂

nunacek
28. dub 2009

Kamarádka měli Veronika a David a mají Verunku 🙂

musko
28. dub 2009

Pri Petríkovi - Peter a Tamara, teraz ostala Tamara a Marek - no bude Marek 🙂

beruska2x
28. dub 2009

Šimona, Vítka a Terezku

bambulik
autor
28. dub 2009

😀 já jsem měla být Kateřina nebo Alena a jsem Jiřina
a Kateřinku mám
a kluk bych byla Zdeněk 😝

bambulik
autor
28. dub 2009

brácha měli Adélu nebo Maxmiliána a mají Adélku

bambulik
autor
28. dub 2009

já jména řeším docela často, ale znám lidi co se rozhodují cestou do porodnice, mě se prostě pořád něco líbí, většinou to neměním

hankka
28. dub 2009

Musko, neměli jste místo Marka prve Petříka? 🙂
U nás nejdřív Jáchym a Markéta,
druhé kolo Tobiáš a Johana

zdenallicka
28. dub 2009

Hani a ostatni,proc jste neprevedli jmeno (nepouzite) do druheho kola???

Marketka se, Hani, prestala libit????

bambulik
autor
28. dub 2009

my Honzíka převedeme až to bude aktuální...tatínek na tom trvá, já bych dala Marka, Vojtu, Matyáše, ale on ne...
holčičí se mi jména moc nelíbí
moje máma taky chtěla Kateřinu, ale táta nechtěl, chtěl Alenu a byla jsem Jiřina a v druhém kole už chtěla Ivanu, prostě člověk míní a život mění, já to chápu

bambulik
autor
28. dub 2009

brácha taky strašně chtěl Maxmiliána a ted už ho nechce, zrovna tak kamarádka chtěla Ondřeje nebo Barboru, má Ondřeje a už by Barborku nechtěla a chtěla by Kateřinu jako mám já 😀

alcatko.j
28. dub 2009

Meli jsme Nelu a Filipa🙂 a Ted mame jmena(obe), ktera tajime, aby bylo sůrprájz😀