Jaká máte jména pro miminka?

addri
9. led 2014

JEN pro inspiraci, jake mate jmena pro miminka?? nebo jak se vase bejbatka jmenujou??
Holka? Kluk? (jeste nevime co za poklad to bude )
Dekuji :o)

biscuit
30. led 2014

Já měla pro kluka Liborek a pro holčičku Violka. Máme Liborka 🙂 😵

jadane
30. led 2014

Já mám tři děti. Jakub, Daniel a Nelly. Mám kamarádku Slovenku, její manžel je Čech a ty mají Kristiána

gabtcha
31. led 2014

Ahojte, co rikate na jmeno Cyril? Libi se vam, znate nekoho ve svem okoli a jak mu jinak jeste rikaji? Diky moc!

eliskav
31. led 2014

@gabtcha Cyril se mi upřímně řečeno nelíbí... Znám tři, každý je hodně osobitý - k tomu osobité jméno , ale já bych to nedala. Jinak než Cyrile jsem nikoho neslyšela, že by jim řekl..možná když byli úplně malí , tak cyrilku, ale jinak to asi nejde 😉

eliskav
31. led 2014

A co říkáte na Zuzku-Zuzanku?🙂 A Gábinku? Respektive co by se hodilo za jméno k té Zuzance? 🙂

gabtcha
31. led 2014

@eliskav Zuzanku ma segra a dalsi chteli dat Helenku (Zuzana, Helena), ale narodil se jim syn, tak nevyuzili..toz takovy typ... a gábinka-no tak se jmenuju ja a trochu s tim bojuju, teda v zahranici super jmeno, mezinarodni, ale sama moc nemam rada Gabina, jiank jako Gabriela se mi libi, nicmene uz se po 30letech s tim zacinam szivat🙂) ale to je muj osobni nazor, treba jine Gabci jsou s nim velmi spokojene🙂

marketa11112
27. črc 2014

u nas zacina byt jmeno boj 🙂) ještě nevime, co nase mimco bude. manzelovi se libi spise jmena ceska klasicka --- nejradeji by pepika. jenze ja nechci jmeno po nikom z rodiny a ani jmena, která mají znami a jejich deti. chtěla bych něco originálního --- coz je nadlidsky vykon. dnes uz se pouzivaji jmena uplne všechna bezne. kazdopadne mame dlouhe prijmeni a s r, takze bych rada kratke jmeno a bez r. co kdyby dite rackovalo? to pak musí byt něco. mame par navrhu , ale prosim každý napad je vitan. asi se s manželem pozabíjíme 🙂))))

macik07
29. črc 2014

Mě se líbí Karolína, Markéta, Vanesa. pro kluka asi Ondřej, Patrik, Štěpán. Dále v rodině máme Jiříka, Danielku, Matěje, Romana, Michala, Petru.

petula.bir
14. srp 2019

Ahoj, mám doma Honzíka a Gabrielu ( předešlé manželství) nyní s přítelem říkáme jaká se nám líbí jména tak pro holčičku Ella 🥰 a pro chlapečka nevíme 😂 příjmení je docela dlouhé, složité a není české 😂😂😂

zelenaesmolda
14. srp 2019

@addri
holcici se mi libi ale Markuse bych nedala,beztak fasne prezdivku Markus Aurelius

petrajager
14. srp 2019

My máme doma Šarlot a Isabelku a třetí jmeno pro holčičku máme vybráno Madlen, kdyby to byl chlapeček tak Mikuláš 😊

babanci
14. srp 2019

Máme od prvorozené dcery dvě vnučky - Violku a Odetku. Odetka, dnes šestitýdenní je 45. v ČR a v našem městě jediná.