Jaké barvy na textil používáte?

barusinecka
22. led 2012

Holky prosím Vás, jaké barvy (značku) používáte na malování na textil? A jak načrtáváte obrázky na oblečení? Děkuji za odpovědi 😀 😀 😀

roofie
22. led 2012

Ahoj, používám nejvíce barvy od Nerchau, fixy nevím jaké jsou značky.
Hodně využívám šablony (plastové, ale jde to třeba i s lepenkovou) nebo si obrys nakreslím na pečící papír takovou tou krejčovskou křídou (nebo jak se to jmenuje 🙂 a pak to plácnu na textil, přežehlím a obtisk mám na tričku. Nebo rovnou kreslím tou křídou na triko.

barusinecka
autor
24. led 2012

@roofie Moc děkuji za rady,uvidíme jak to vykouzlím 😀 😀 😀

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martof
20. kvě 2013

Ahoj,já jsem nejvíc spokojená s barvy Artemiss.je to český výrobce a má barvy na světlý i tmavý textil.trička klidně peru i na 90C po rubu a stále drží barvybarvicky.cz, nebo velkobchod barvyartemiss.cz 😉

03triko
12. čer 2013

Ahoj, taky maluju s dětima a a barvy objednáváme na www.barvybarvicky.cz:)) Artemiss jsou nejlepší 😀

kuzelka_sm
14. čer 2013

Ahoj, já začala malovat cca před 2 měsíci a používám barvičky od NERCHAU na tmavý textil. Jsou báječné a výborně kryjí. 🙂

sandam
18. čer 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Také maluji občas. Activáček znám, taky od tama mám barvy. Hlavně tam kupujeme školní potřeby.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
9. črc 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Tak jsem narazila na Vasi diskuzi a barvíme doma také. Využiji vaše tipy na nákub barev a taky vyzkouším. I ten shop na školní potřeby se nám ted hodí. Nějaký batoh malému a par vecí do skoly zas musim koupit.

sandam
11. črc 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Jo ten určitě využiješ, mají tam fakt všechno. Ani mi nemluvte, září zase za dveřmi pomale, i když prázdniny začaly teprv, tak to stejně uletí a zas nakupovat potřeby.

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
17. črc 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

No právě, za měsíc bude blázinec, tak se taky snažím už to kupovat ted. Mají fakt dost věcí. Batoh asi máme vybranej

sandam
22. črc 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

A jakej jste vybrali ? 🙂

bacovaa
25. črc 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.