Jaké časopisy pro maminky čtete?

majkee.
26. lis 2010

Jaké časopisy pro maminky čtete? Betynku, Maminku, Family Star, Rodiče či něco jiného? Který časopis považujete za kvalitní? A navštěvujete mimo modrého koníka ještě nějaké jiné weby pro maminky?

crca
26. lis 2010

Nečtu žádný tyto časopisy 😅 Co potřebuju si najdu na netu,ale moc toho není,řídím se intuicí 😉 A hlavně,stejně jsou ty rady a pomoci v každém časopisu stejné 😉 Nevím,na tyhle časopisy nemám prostě dobrý pocit.Akorád je to drahé 😉

mamkamarketa
26. lis 2010

nemam rada maminky, miminka, mama a ja a pod... jediny co si obcas koupim je family star 🙂

berynka
26. lis 2010

Nečtu nic. Informace jsem sbírala buď od kamarádek, nebo tak povšechně z internetu. Občas jsem nakoukla do časopisu Maminka a Betynka, protože ty mají u nás v knihovně.
Jinak kamarádka odebírala Maminku rok. Říkala, že docela dobrý, ale pak už se tam ty témata začaly hodně opakovat a taky to byla samá reklama 😉 .

pavlina05
26. lis 2010

Já odebírám Betynku.Ale už po roce mi to přišlo pořád stejné.A nakonec jako matka už si vím rady a poradím si.
A někdy mi ty rady přišly pěkně hloupé nebo o ničem...
Dítě oblečené do značkových hader a prý doporučuje náš časopis...tak pro koho je to časopios? Která máma může dát za podzimní oblečení na dvouleté dítě 8.000 tisíc?

misi78
26. lis 2010

Žádný radši si koupím Travel Digest 😉

jijitka
26. lis 2010

Taky žádný. Několik jsem jich měla v těch kufříkách, co fasují těhotné a pak v porodnici. Nic přínosného - reklamy na drahé oblečení, drahé hračky a jako vzory naše celebrity. Když už potřebuju nějakou radu raději sednu k internetu nebo se někoho zeptám 🙂

lidiab
26. lis 2010

Kdyz jsem byla tehotna tak jsem ty casaky hltala, kupovala jsem si je vsechny. Po pul roce mi najednou prislo ze se temata opakuji, obcas to bylo az zarazejici. Tak jsem je prestala kupovat. Nejkvalitnejsi mi prisla Maminka. Je pravda ze je tam plno reklamy, ale diky ni jsem narazila na nekolik dobrych veci co jsem pak koupila.
Krom konika chodim jeste na web porodnice tecka ceze.

jakoubka
26. lis 2010

já po čas těhu četla všechny 😅
Ted si kupuji Familystar a Maminku
Jinak občas kouknu na emimino nebo baby café 😉

petruskaaa
20. bře 2011

Betynku

cajori17
24. bře 2011

Betynku,Family star-pravidelne...obcas Miminko,Maminka,Mama a ja

blandik
24. bře 2011

nečtu žádné, dostala se mi do ruky nějaká ta Betynka a maminka a já a nelíbily se mi ani články pro svou povrchnost ani množství reklam...nepotřebuji vědět, jak zvládá těhotenství ani mateřství herečka nebo moderátorka...takže raději čtu knížky o dětech, psychologii - to mi dá více než to, co frčí na trhu.

elvira
25. bře 2011

Časopisy teď nečtu žádné, nedávno jsem prolítla od kamarádky starší Maminku, ale je tam hodně reklam, hlavně na zboží, které si běžná mamina na mateřské nemůže dovolit.
Sem tam se objevil článek, který jsem si s chutí přečetla a byl zajímavý, ale stejně dobře mi poslouží net a za zlomek ceny.
Na netu chodím občas na Babinet a dřív jsem chodívala na Miminko.
Teď hodně hledám na MK. 😉

hojda
12. dub 2011

Čtu Maminku, Máma a já a Betynku. Teď se mi bohužel sešla 2 stejná předplatné Betynky, pokud máte zájem za zvýhodněnou cenu, tak pište do IP.

silvapokorna
31. kvě 2015
Uživatel silvapokorna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od silvapokorna.

Já si už dlouho kupuji Betynku. V poslední době jsou tam hezké rozhovory s celebritami-rodiči. Na jejich Fcb stránce "časopis Betynka" se dá dokonce předplatné vyhrát v soutěži.

nov777
31. kvě 2015

Prohlidla jsem si nekolik vydani v porodnici pri cekani na monitory a tak. Sama bych to nekoupila. Kdyz uz koupit casopis, tak radsi slunicko pro deti nebo epochu pro sebe.