Jaké je to správné jméno? Pomožte mi se rozhodnout

kacuulka
1. pro 2011

Ahojte, chtěla jsem se jen poradit, Líbí se mi jména jako je Daniel, Sebastián, Alex, Kevin nebo Samuel, ale všechny jména krom Danečka se nedají nijak zdrobňovat, a nebovedu si představit jak bych měla říkat miminku, jako třeba Alexku nebo nevím. Příjmení ke Kuchařík, což si myslím že celkem jde. Děkuji za vaše názory a rady 🙂

katchi
3. pro 2011

Daniel a Samuel.

bureska
3. pro 2011

Daniel se mi zda nejlepsi

monny89
3. pro 2011

Alex je moc hezký - dá se mu říkat Lexík, Lexula, Lexa, Lexí 😉

pigy
3. pro 2011

hlasuji pro Daniela, je to moc hezké jméno a k vašemu příjmení sedí super 🙂

gracesue
3. pro 2011

Sebastián --- mužeš ho volat Bastík 🙂

marecek4
3. pro 2011

tak zdrobnělina pro Alexe je Saša-nevím jak to vzniklo,ale ty který jsem poznala tak jim doma tak říkali-jak klukům tak holkám a tam už je možností víc-Sašenko,Šášo...,Sebastian-Sebík,Bastík a sám začne asi s Tíkem 🙂,Samuel-to máš Samíka,jen Kevin zůstane Kevinem☹,ale nic si z toho nedělej,já zase nemohla vymyslet žádné jméno,které by nebylo už hojně obsazené v okolí,skončili jsem u Marka a říkáme mu Májo-mě zase přišlo strašně tvrdé říkat miminku Máro,Mary a nikomu už to ani nepřijde divné

andara
3. pro 2011

Určitě Daniel 😉

samantha_carter
19. dub 2013

Mareček: Saša už je osamostatnělá mužské i ženské jméno.

gintare
22. črc 2013

Můžu se přidat? U nás je trojice kandidátů David, Jakub, Dan(iel), zatím v tomto pořadí, ale finální rozhodnutí pořád nikde - každé z těch jmen má něco do sebe... Starší brácha je Lukáš, příjmení české trojslabičné zakončené -ek.