Jaké jména jste daly dětem? A kolik jich máte? 😃

bozik
3. pro 2007

tak mě napadlo že by to mohlo být taky zajímavé téma - jména dětí.
Mám doma tři holčičky a je to Kristýnka (6let) Andrejka (4roky)a nejmladší Viktorka (1rok)
A další už neplánujeme 😀

janicckka
3. pro 2007

Ahoj bozik tak já mám Filípka(4)roky a Adélku(6 )měsíců a další také neplánujem Snad 😲

denousek
3. pro 2007

no ja jeste miminko nemam ale kazdou chvili ho mit budu a nejspis to bude Vojtíšek...kazdou chvili to menim ale vzdycky zkoncim u vojtu uz jsou na to i vsichni zvykly no...

terezkaaa
3. pro 2007

Já od první chvíle, co jsem se dozvěděla, že to bude chlapeček,tak jsem měla hned jasno a ani jednou jsem nezměnila 🙂 Adámek-zatím můj první 🙂

martinka.a.honzik
3. pro 2007

Ahojky, tak mi čekáme první mimčo a na 99% je to holčička. A bude, vlastně už je to Verunka 🙂

johanda
3. pro 2007

Bozik, my máme stejně staré Kristýnky 😉 , já mám ještě Johanku a kdyby byl jednou kluk, což asi nevyjde, bude to nejspíš Jindřich

kristi
3. pro 2007

my mame zatim jednu treperendu, jmenuje se Mia

gedren
3. pro 2007

Ja mam Helenku, jmeno pro kluka jsme nebyli schopni vymyslet, tak jesteze je to holka. Jaky budou dalsi, to se uvidi 🙂

majkeela
3. pro 2007

My máme také jednu treperendu a jmenuje se Emma Marie🙂

zany
3. pro 2007

My máme Honzíka 🙂 Holčička by byla Eliška 😉
U jednoho asi nezůstane, ale to je ještě daleko 🙂 Rozhodně nejdřív tak za 3 roky 😵
A pokud to bude další kluk, tak nevím jak se bude jmenovat, protože i teď nám dalo zabrat vybrat jméno. Přemýšleli jsme o Adamovi, ale vzhledem k narození v lednu jsme ho ušetřili mít všechno rychle za sebou a pak celý rok nic 😖

alcatko.j
3. pro 2007

Zatim mame jednoho draka - Nelu 😵 To jmeno je ted velmi oblibene, ale ja jsem ho mela vymyslene uz na panenku, hec 😵 😀 Kdyby bylo miliony Nel na svete, dala bych ji 😵
Rikame ji Nelis, Nelusko, Neli, Nelusenko...

Mame v planu 3 deti, jestli se nam to splni, ukaze az cas, dalsi holcicka by byla Julie nebo Linda a chlapecke jmena se nam libi Simon, Stepan, Samuel, ale taky Martin 🙂

januskaababoo
3. pro 2007

Elisabeth, chci jeste kluka...ten by mohl byt Phillip... 😉

terezkaaa
3. pro 2007

když by se napodruhé podařila holčička tak by to byla SAMANTHA 🙂

caira
3. pro 2007

tak my cekame za par mesicu holcicku a bude to Phoebe jeste se dohadujeme o prostrednim jmenu..Kdyby to byl kluk tak je to Jamie Robert 🙂

kristi
3. pro 2007

u nas teda dalsi by mela byt Ella a kluk Alex

caira
3. pro 2007

Ella je krasny..tu jsme meli taky jako jednu s favoritek..a jeste Allegra 🙂

amina
3. pro 2007

My jsme prostě na tu klasiku. Zatím máme Josefa, holčička měla být Marie.

kristi
3. pro 2007

cairo, na Allegru jsme si taky mysleli...ale to by proste musela byt blondata,coz u nas nehrozi...

haluskacz
3. pro 2007

my mame Anicku, Kacenku a Vaska 🙂

paolin
3. pro 2007

tak ja mam divocaka, zlobivaka Vityska. ten byl jasny od zacatku 🙂
v pripade holcicky to mela byt Verunka.
ted jsme se shodli na Markovi nebo Alence-puvodne Elisce, ale tech uz je tolik, ze jsme od tohoto jmena upustili.

petraluk
3. pro 2007

Ahoj holky. My měli okamžitě jasno u holčičky, která se nám tedy nezdařila. U kluka to bylo horší. Líbí se nám Davídek, ale má ho nejlepší kamarádka, tak by se nám to dost pletlo. Pak jsme chtěli Jakuba, ale ten zas má svátek na den kdy sem měla termín. Takže nakonec to vyhrál Lukášek a sem za něj moc ráda. Je to naše zlatíčko milovaný.
Jestli bude druhý zase kluk, tak už ho Davídek nemine. To už bude od toho kamarádky minimálně 5 let, tak to zas nebudou takový kamarádi, aby to vadilo. 🙂

kristi
3. pro 2007

petra a jak mela byt holcicka?

natalien
3. pro 2007

Tak my dali Nellu, proto, že se mi to taky strašně moc líbilo už několik let, takže stejně tak jako Ali, dali bysme ji tak jako tak. A taky aby měla monogram po mamince NN. Jen jsme se nemohli dohodnout psanou formu - Nela, Nella, Nellie, Nelly..., no nakonec kompromis Nella 😉
Chlapeček by byl po tatínkovi Honzík (ale my věděli, že to bude holčička)
Jinak Honza chtěl Viktora, Richarda, Alexe.

andrysek2
3. pro 2007

ahojik maminky ja se pridam mam tri deticky anetku 9 let adamka 5 let a adelku skoro 3 roky takze vsichni jsme na aaa

morusa
3. pro 2007

Máme jedno dítě, kdysi se mi strašně líbil Kristián, z toho pak sešlo, ale hrozně se mi začal líbit Kryštof, na kterém jsme se oba shodli, ale jelikož máme přijmení od V, tak to k sobě moc nešlo, nakonec partner vymyslel Matyáše a to se líbilo nám oběma, takže je to Matyáš. Pro holčičku jsem měla několik let vymyšlenou Klaudii,ale sotva jsem otěhotněla, tak mě to nějak přešlo, pak se nám hodně líbila Vanessa,ale to mi rozmlouvala moje máti se ségrou tak dlouho, až se jim to podařilo a nakonec jsme do papírů napsali Amálii, ta se nám líbila před lety...

mikca
3. pro 2007

tak mí máme klárku, do chvíle než vykoula na svět to byl Honzík..děsně nás překvapila 😀 ...no a Martínek bylo jedniné jméno v kalednáři(v té době už se mi Honzík zas nelíbil), na kterém jsme se s manžou schodli
počet děti dvě...pro mě splněno 😀

bozik
autor
3. pro 2007

to se nám tady sešlo hoooodně krásných jmen 😉
skoro začínám litovat že už nebudeme mít další 😀 😀 😀
ještě jsem chtěla dodat,že na kluka jsme měli napsáno Tomášek,u všech třech holek,já ale stejně nějak pokaždé tušila že to bude vždycky holčička 😉 tak jsem klučičí jmena nějak neřešila. říct jsme si to nenechali...
A teď manžílkovi říkám že je jako král co tři dcery měl 😀
tak pište dál... 😉

myschka
3. pro 2007

U holčičky jsem měla jasno a nepřipustila jsem diskusy 😀 Takže máme Adélku, už všechny moje panenky z dětství byly Adélky 😵 a chlapečka jsem chtěla Tadeáška ale to neprošlo, tak jsme vybrali Tobiáška a snad na něj za pár let dojde a kdyby ne, budem mít Alžbětku 🙂

anatanka
3. pro 2007

My nemeli jasno do posledni chvile, manza mel porad spoustu casu a nechtel se vyjadrit...
Nakonec je to Miriam, se kterou jsem prisla hned na zacatku a manza to tenkrat zavrhnul a v devatym mesici pak "objevil", ze by to mohla byt Miriam. Tak mu rikam, ze to jsem mu prece uz davno rikala jako prvni jmeno a on ze vuuubec.
Takze jsme se zazracne shodli a kazdy z nas ma ten jedinecny pocit, ze to byl zrovna on, kdo to jmeno vymyslel. 😀

makelka
3. pro 2007

Tak já mám syna Tobiáška (10měsíců) a holčička měla být Kristýnka 😵
Chtěli bychom taky tři děti, ale uvidíme, co nám osud nadělí. Pokud to do budoucna bude holčička, tak asi Kristýnka, Liliana či Gabriela plus druhé jméno, které vymyšlené nemáme a na klukovi se asi neshodneme, tak doufáme že to bude holka 😀 Ale já bych chtěla Mikuláška 😵 😵 😵

bozik
autor
3. pro 2007

anatanka my se zase tak shodli na kristýnce,ja poslouchala v rádiu písničku od petra nagy - kristýnka iba spi a hned jsem si řekla že to bude kristýnka a manža za par hodin přišel z práce a první jeho slova byly:mám jméno pro holčičku Kristýnka 😀