Jaké jména jste daly dětem? A kolik jich máte? 😃

bozik
3. pro 2007

tak mě napadlo že by to mohlo být taky zajímavé téma - jména dětí.
Mám doma tři holčičky a je to Kristýnka (6let) Andrejka (4roky)a nejmladší Viktorka (1rok)
A další už neplánujeme 😀

kaaterinkaa
18. led 2008

Ahojky, narodil se nám Alešek a kdyby to byla holčička, byla by to Anežka nebo Jindřiška, třeba napodruhé... 😀

altoja
18. led 2008

čauky, tak my máme tříletýho Vojtu a osmiměsíční Viktorku.

kdyby byla první holčička, byla by to Viktorka (asi překvapení, co? 😀 ) a druhej kluk by se jmenoval Štěpán
manžel chtěl, aby se kluk jmenoval Kvido (vzhlídnul se v tom borečkovi z Báječných let pod psa, či co 😝 ) holčička Jindřiška (to jsem zavrhla, ještě dnes mi zní v uších ......a své dotazy posílejte na adresu Jindra Vostrá tři jedničky padesát... 😀 )

a jestli jednou budeme mít dalšího bejbana, tak to asi bude se jménama zajímavý, mně se líbí Jonáš, Kryštof a z holčiček se mi líbí Tonička, Valentina, to se ani jedno nelíbí manžovi, tak to bude nejspíš sranda 😝 , ale to máme fakt čas.....

helllena
19. led 2008

kristi, my taky mame Ellu..lide se me obcas ptaji, zda je to jmeno v kalenadri..

malovani
19. led 2008

My máme Evu 🙂

draga
19. led 2008

tak holky my máme chlapečka, Dalimil jsme mu dali a Dalí, Dála, Dalíček mu říkáme 😵

berynka
19. led 2008

Ahojky,
my jméno vybírali snad půl roku. Nakonec jsme se rozhodli pro Hedviku a Jakuba. Já bych si tajně přála děti tři a uplatnila bych Stelu, Emu, Davida, Vojtěcha nebo Ondřeje. Ale mám pocit, že se manžel nenechá přemluvit ani k druhému mrňouskovi 😒 .

lenkavano
25. únor 2010

Ahoj holky obnovuji téma jména dětí ,jen tak pro pobavení 😉
My máme doma Bobše,Kubíka,Klárku a Leničku 😉

samik2008
26. únor 2010

Mi máme Julinku a Samuelka 🙂

momin
26. únor 2010

Tak my mame kluka Daniela... a doufame ze jednou bude holcicka Michalka... 😉

janulazaynab
26. únor 2010

My máme zatím jen Mikuláška, ale byl to boj, vybojovat si takové jméno 😝 Původně to měl být Milánek po mém taťkovi, ale nakonec jsme nechtěli dávat jméno po zemřelém, aby to nepřineslo smůlu. Mikulášek byl hned druhý v pořadí, ale ostatní nám to dávali dost sežrat.. naštěstí už se s tím zžili 😀
Holčičku jsem chěla Magdalénku, ale manžel pořád trvá na Alence. Tím omíláním Alenka, Alenka, Alenka už mi to jméno dost zeškaredil, ale možná ho fakt dáme. Dalšího kluka bychom chtěli Antonína - Mikulajda a Toník, to zní pěkně 😵

lenkavano - ono se může dát jméno Bobeš nebo to je jen nějaká zkomolenina? Já jen, že jsem to nikdy neslyšela, i když doma mám knihu Malý Bobeš 😉

lenkavano
26. únor 2010

janu ne Bobeš je Bohumil 😉

mona01
26. únor 2010

my máme taky Mikuláška 🙂 Ostatním trvalo, než si na to zvykli, ale teď je to super. Jsem moc ráda, že jsme nepodlehli a to jméno dali.

janca.k
26. únor 2010

Ahojky, my sice miminko čekáme až v září, ale jména máme vymyšlená snad sto let 😀
Původní varianta byla Simonka a Martínek,ale manžel přišel s tím,že on chce Klárku, takže bude Klárka a u kluka uvidíme, protože manžel je Martin, tak nevím...

lenkavano
26. únor 2010

janča tvůj manžel má dobrý vkus 😉

jasmia
26. únor 2010

Tak mi máme tři princezny, nejstarší je Adéla, toto vybrala moje maminka, druhá je Nela a poslední se jmenuje Justýnka. Jméno třetí dcery jsem si musela dost dlouho obhajovat u rodiny, ale nakonec si zvykli, nic jiného jim ani nezbylo 😀 .

marselina
26. únor 2010

děti máme dvě
první se jmenuje jakub jan
druhý tobiáš

vercak.
26. únor 2010

Syn se jmenuje Robin a pro holčičku jsme měli Valerii

pavlina05
26. únor 2010

jasmia,máte krásný jména 😉

marseli vy máte také 😉

My máme jednoho divocha: Aleš 🙂

marselina
26. únor 2010

děkujíí 🙂

marinka
26. únor 2010

My máme Aničku a Leontýnku 😵 😵

brumdinka
26. únor 2010

tak my máme taky malýho divocha Jiříka 😉 muž si vydupal, že se syn musí jmenovat po něm, mě se to jméno líbí, alůe půcvodně jsem nechtěla aby se jmenoval po otci, tak sme se dohodli, že ale příjmení bude mít po mě - s tim mužskej souhlasil - no loni sme se vzali, takže se stejně jmenuje celej po něm 😀

marselina
26. únor 2010

marika:Leontýnka je krásný jméno.to je moje vysněné,bohužel klukům jsme ho dát nemohli 😀 😀 😀

lenkavano
26. únor 2010

marsel mě se líbí zase Tobiáš. 😉

marselina
26. únor 2010

však mi to dalo práce si to uhájit.manžel chtěl pořád jirku,nevím proč nikdo z rodiny kromě jeho strýce se tak nejmenuje,ještě že ale nechtěl po sobě Vladimíra,to by mě asi kleplo 😅 tchýn mi ale nedávno říkala že aspon druhé jméno mohl mít po něm 😠 Nikdy!

crca
26. únor 2010

Mám dvojčátka,u jednoho to bylo vědět,že je to kluk,u druhého to bylo na 90%taky kluk,tak jsem měla vymyšlné Michal(po manželovi)a Matěj,nakonec z toho vylezla Michaela a Matěj 😀 😀 Michalka se mě líbila od jakživa a jelikož jsme všichni od M i s příjmením,tak mě bylo líto dát kluka od jiného písmena 😀 a Matýsek se nám naštěstí taky líbil 😉

panterka
26. únor 2010

tak my máme Hynka a Jáchyma 😉 holčička by v prvním případě byla Anežka (tu už bych teď nedala) a v druhým případě by to byla Dorotka 🙂 tu bych chtěla pořád, ale myslím, že třetí už nehrozí 😅

jana.sun
26. únor 2010

ahoj,

my máme Matyáše 🙂
na holčičím jsme se nemohli shodnout, mně se líbí Lilian a mm zas Alice. 😵

simicak
26. únor 2010

my mame Victorku a Verunku. A kazda mam dve jmena
Veronica Isabelle a Victoria Elisabeth a zaclo to tak. Ze u prvni jsem se neshodili,ja chtela Verunku a manzel Isabelku,tak dostala obe a kdyby byla kluk,tak by manzel vybiral prvni a ja druhe. No a druha mela byt Kristinka,ale po ultrazvuku,ktery manzela totalne znicil,ze to je dalsi baba 😀 jsem mu rekla,at vybere jmeno co chce a vybral Viki,ktere se mi moooc libilo a samozrejme musela dostat i druhe,aby ji to nebylo lito. Ale zijem v zahranici,tak to neni tak divne,maji jen v rodnychlistech,jinak se nikde npouzivaji ani nepisou.
A kdyby jsme meli,kluka,tak je bezejmena,prootze se nam s manzelem zadne nelibi a kdyz,tak se totalne neshodnem.
A kdyz budem mit dalsi holky,tak to bude Vaneska,Violetka a pata Kristinka 😀 O tom ale manzel jeste nevi 😝

jakoubka
26. únor 2010

my máme Kubíčka 😵
holčička by byla-Agáta(to se líbí mně),Viola(to chtěl přítel) a shoda byla na Emmě 🙂

pavlina05
26. únor 2010

Všechny jména máte krásný holky 😉