Jaké jméno by jste daly k příjmení Knop?

hanysek.hanysek
25. kvě 2011

Prosím o názory, jaké by jste daly jméno k příjmení KNOP ( s jedním P). Prosím pro holčičku i chlapečka. Nějaké jména máme, ale nechci vás ovlivňovat :o) Děkuji

denousek
25. kvě 2011

David Knop,Iveta Knopová, .-)

jinak Tadeáš,Tobiáš, Matěj,šimon.. 🙂)
Deniska,Viktorie,Natálie, 🙂

k tomu příjmení se hodí snad všechno 😀 i Viktor Knop zní hezky .-) hodně štěstí při výběru,ten malí človíček to bude mít na celý život ale vy jistě vyberete správně 😉

simonceli
25. kvě 2011

Ahoj, k tomu si myslím, že jde dost jmen, je to takové neutrální příjmení třeba Radim Knop, Radek Knop, Tomáš Knop atd. Ta klučičí jména se vybírají dobře. Jako myslím, že i ta holčičí můžou být téměř jakákoliv Adéla Knopová, Kateřina Knopová, Martina Knopová, Lucie Knopová, Tereza Knopová...... to je težké..... takhle radit. KAždý má jiný vkus na jméno. Tak přeji šťastnou volbu 😉

sunysara
25. kvě 2011

Pro kluka by se mi líbilo Matěj, Ondřej, Michal, ale ten Matěj asi nejvíc.

holčička pokud byste chteli jako knop (bez ová) tak Natali,Lucie, Barunka, záleží na tom jeslti chcete česká jména. 🙂

kristi
25. kvě 2011

naprosto cokoliv, je to moc pěkné přijmení

beatta
25. kvě 2011

u kluka by se mi líbil Filip a u holky Karolína 🙂

anieanne
25. kvě 2011

Příjmení je měkké, takže bych klidně dala nějaké tvrdší křestní, třeba Radek, Martin, Richard.. Holky třeba Radka, Klára, Tereza..

fangi
25. kvě 2011

Tak to máte parádní příjmení 😉 Je krátké, takže k němu jde i dlouhé jméno (ale může být i kratší), není v něm R, takže jméno může klidně být i tvrdší s R (klidně Richard například, což je třeba jméno, které pokud je příjmení dlouhé a s R vůbec nejde, ale vám by šlo pěkně - Richard Knop), v příjmení nejsou háčky a čárky, takže jméno jich klidně může i několik mít (jména jako Tadeáš, Kryštof apod.)
Vaše příjmení bych brala 😉 (Naše příjmení se mi líbí, je i neobvyklé, ale začíná na R a háček a kroužek, tak spousta jmen k němu nejde, jména jako Viktor, Laura apod., která jsou pěkná,ale prostě nejdou k příjmení, které začíná na R, což vy řešite nemusíte, fakt k vašemu příjmení půjde strašně moc jmen 😉 )

ajriska
25. kvě 2011

Ema, Ella, Vojta, Ondra

jasekd
25. kvě 2011

Cokoli krome jmena konciciho na "k", takze za me ne Radek , Marek Knop a podobne. A taky se mi az tak nelibi k takhle kratkemu prijmeni ty uplne kratka jmena jako jednoslabicna (Jan) na kluka, nebo dvouslabicna (Iva, Ema...) na holku. Proste mi to tak hezky nezni. Dala bych 2slab. klukovi a 3slabicne holce, ale kdyby moje vysnene jmeno neodpovidalo tema slabikama, tak bych ho dala i tak. Ja zas dala k nasemu dlouhemu prijmeni (12 pismen v zenske variante) jmeno Vendula, i kdyz me kazdej odrazoval, proste se mi libilo.

leonka9
25. kvě 2011

Matyáš,Patrik,Kryštof,Martin
Sofia,Nella,Nikol,Sarah 😉

petasa
25. kvě 2011

zalezi jestli i holcicce nechate KNOP,nebo date KNOPOVÁ

nunik
25. kvě 2011

Nella,Sofi,Sabina,Adam,David,Noah,

romana29
25. kvě 2011

Daniel a Kristýna 😵

neiry
25. kvě 2011

Ondřej Knop a Monika Knopová 🙂

A řekneš nám pak, jací jsou vaši favoriti? 😉

zuzau2
26. kvě 2011

Ahojky, mně by se líbil Matyáš a Tereza 🙂

hojda
26. kvě 2011

Dala bych nějaké delší jméno, třeba Jan Knop je moc krátké.

kamilakop
27. kvě 2011

Tobias, Sebastien, Justýna, Patricie, Ella... 🙂 Těch jmen je spousty, protože k vašemu příjmení jde snad všechno... 🙂

PS: Zajímalo by mě, co jste nakonec vybrali... 😉

jamys
27. kvě 2011

K tomu jde opravdu všechno a také bych klidně zvolila delší i 3 slabičné Karolina a Kryštof. Krásné iniciály. Úplná závist toho příjmení. My budeme mít přijmení v ženské podobě na 12 písmen a já si celý život přála Magdalenku...

chlebika
15. říj 2019

Ema, Kamila, Miriam... a kluci Jan, Jakub, David

waloiss
Autor odpověď smazal
Zobraz