Jaké jméno se hodí k příjmení Světik více a proč?

lerda
16. kvě 2014

Ahojky holky 🙂

Nemůžu se rozhodnout, jak pojmenovat mého syna, který brzy přijde na svět 😵 . Jsem typ člověka, pro kterého je strašně těžké se rozhodnout.. a čím víc možností, tím horší rozhodování 😀 Tak mně napadlo zeptat se vás... Neustále si opakuju různé kombinace jména a příjmení a jde mi z toho už hlava kolem 😅 😀
Takže, nejvíce uvažuji nad jmény Michal a Tadeáš. Mé příjmení je Světiková.. (š na konci jména vzhledem k příjmení se nebojím, brácha i tatka se jmenují Lubošové a nikdy s tím problém při vyslovování myslím neměli 😉 )

Co Vám zní líp? Michal Světik x Tadeáš Světik

Klidně napiště i nějaké jiné jméno, které by podle vás lépe znělo 🙂

kkouzlo
16. kvě 2014

Za mě Michal, z jednoho prostého důvodu: každé druhé dítě je teď Tadeáš, Matyáš... Michal je navíc i hezké!

berunka81
16. kvě 2014

Rozhodně Michal!

pajiskazemlyna
16. kvě 2014

Za mě z výběru určitě Michal, zní to lépe a je pravda, že Tadeášků je hrozně moc .... A co třeba Vojta Světik ?

pivonka2
16. kvě 2014

Michal, Tadeášů a jiných ášů je všude tuna...😉

lamarika
16. kvě 2014

Mně zní k tvému příjmení líp Tadeáš.

pt1981
16. kvě 2014

ahojky, já bych se taky přikláněla k Michalovi. Důvod je u mě spíš osobní, dávám přednost klasickým českým jménům...

pampeliska1
16. kvě 2014

Michal a souhlas s @pivonka2 😉

terezapetrova
16. kvě 2014

Dala bych spis Michal, oboje zni dobře ale Michal se bude dobře vyslovovat i cizincum v podobe Mike, nikdy nevis kam Tve dite jednou osud zavane a navíc tam není š, nikdy nevis, jestli Tve ditko nebude mit nevyřešeny problém s vyslovovanim nekterych pismen. Ja bych třeba nikdy nedala jmeno obsahující R a jina "nebezpecna" pismena, ja se jmenuji Tereza, rackuji,neumim R a dodnes se stydim oznamovat sve jmeno a my rodice nerackuji neda se tedy podle me brat tak, ze me dite ten problem mit nebude když ho nemám ja. Drzim palce s rozhodovanim 🙂

marketa228
16. kvě 2014

z těchto dvou mi k příjmení Světik zní lépe Michal. Tadeáš je na něho příliš dlouhý. To když už něco na T, tak třeba Tomáš.

hedusska
16. kvě 2014

Za mě taky Michal...🙂 je to moc hezké jméno a jak už tu píšou, všelijakých ášů je už dost..🙂

pettule
16. kvě 2014

Za mě určo Michal. To jméno se mi líbí více 🙂.

vrana
16. kvě 2014

z výběru mi zní mnohem lépe Michal

ninive211
16. kvě 2014

Také bych se přiklonila k Míšovi 🙂 Spíš z osobního důvodu - Tadeášové, ač je jich teď všude plno, se mi prostě z nějakého důvodu nelíbí.

suzanna123
16. kvě 2014

Jsem si jistá, že je víc Michalů než Tadeášů - to spíš, že Tadeáš je pořád trochu neobvyklý, tak to jméno spíš zaregistrujete. Já když vybírám jméno, tak spíš řeším, jak se to skloňuje, zdrobňuje... Tadeáš je krásný, ale Tady, Táda, Tedy... se mi teda nelíbí vůbec 😒

vveronicka
16. kvě 2014

Mě se více líbí Tadeáš Světlík 🙂

ivuska027
16. kvě 2014

Mne tiez skor Michal. Ked na T, tiez skor Tomaš, a nie preto, ze moji synovia sa tak volaju 😀

domorodka
16. kvě 2014

třeba ti pomůže také toto 🙂 sice osobně nejedu vše podle numerologie, ale jednou za čas nahlédnu, když se fakt nemohu rozhodnout a nebo jen tak pro zajímavost... 😉
když tam do kolonky zadáš jméno i příjmení, vyhodí ti to vlastnosti a potenciál toho člověka 🙂
ono to nějak funguje, ale určitě není dobré na tom viset 😉 Tak pro zajímavost 😉
http://www.superko.com/numerologie-jmena

Jinak se mi docela víc líbí Tadeáš, jinak miluji nadevše jméno Michal, ale v tomto případě bych volila Tadeáška 😵

kombinace
16. kvě 2014

Ja bych vybrala Michal. Tadeas Svetik bude tezky na artikulaci, jak je tam za sebou s a s (nemam na mobilu hacky, ale snad rozumite, jak to myslim, proste dve sykavky za sebou)

kami1984
16. kvě 2014

Tadeas ne, ditko se poprska nez rekne jmeno a prijmeni, navic za sebou š,s... splyne to v hovoru, ze nebude Svetlik, ale Vetlik...

klaire22
16. kvě 2014

Mě se více líbí jméno Michal 🙂

jarunkaxyz1
16. kvě 2014

Takže nakonec Kryštof? 😉

jaja01k
16. kvě 2014

Michal 🙂

lu777
16. kvě 2014

Michal se mi líbí víc k tomu příjmení, zní to prostě přirozeněji

volodka162
16. kvě 2014

Michal 😝 Já něco podobného taky řešila... Nemohla jsem proto dát něco alá Řehoř Železný, Přemysl Železný - je tam moc háčků a nedej bože kdyby malej ráčkoval 😀 Takže zvítězily jména bez háčků - tj. Jakub, Jan Železný. PS: Dáme Jana...

veruska007
16. kvě 2014

Co Michael? Mně to zní líp - Michal Světlík - to má na mě moc tvrdý rytmus.

mymetka
16. kvě 2014

Michal, určitě Michal !!! k tomu příímení je to super jméno

hesloo23
16. kvě 2014

Ahojky, píšu zde poprvé, tak Vás všechny zdravím. Reaguji na jméno, protože také už přemýšlím, jaké jméno🙂
Každopádně bych dala jméno Tadeáš, je originálnější a není tak oposlouchané jako Michal. 🙂

maqggienka
16. kvě 2014

Za mě k tomu příjmení určitě Michal 🙂

hanny85
16. kvě 2014

Michal 🙂

jenny.kay
16. kvě 2014

MIchal. Je to krásné jméno a je takové "univerzálnější" i mezinárodně.