Jaké jsou vaše zkušenosti s kočárky?

fifinka20
30. dub 2009

Ahoky holky, chystám se vytvořit stránky s recenzemi na kočárky. Proto jsem Vás chtěla poprosit, abyste sem každá uvedla, jaký máte doma kočárek. Jaký výrobce a typ, eventuelně rok. Přeci jen kočárků je hrozně moc, tak at vím, se kterými začít,. Děkuju

terezka044
30. dub 2009

fifi najlepsie ich rozdelit do kategorii - hlboke, sportove, trojkolesove, pre dvojcata.. skus pozriet internetove predajne s kocikmi, a spisat si rozne znacky, typy, pozriet recenzie na internete a na konikovi a skrtat si, ktore uz mas.. inak fajn napad 😉

trixi
30. dub 2009

dobry napad, hlavne uvadzat ku kociku recenzie. To urcite pomoze pri vybere kociku. Este by sa malo stanovit nejake kriterium hodnotenia, napr. vyrobok hodnotit hviezdickami, ci znamkou. Ja pouzijem hviezdicky, max. 5, min.1
Ja mozem hodnotit 4 kociky:

1. Mutsy s podvozkom urban ride rok vyroby 2007, Holandsko. Mali sme vanicku, s adaptermi sme pouzivali sedacku Maxi Cosy, teraz pouzivame sportovu sedacku. Vanicka je dost mala, hlavne v zimnom obdobi pre vacsie dieta. Nas Matej mal skoro 5 kg ked sa narodil, a v troch mesiacoch sme ho tam ledva napchali aj s fusakom. Sportova sedacka je uzsia, madlo je dost vysoko. Podvozok uzasny, vyborny je system stredoveho klbu, cize hoci kolesa nie su otocne, s vozikom sa vyborne manipuluje, zataca. Zatial nic nevrzga, nerachoce. Hodnotim 4*

2. Polsky, nepamatam si nazov.Kupili ho moji rodicia ako kocik s najvacsou vanickou na slovenskom trhu, aby mal maly pohodlie ked spinkal vonku. Bol to strasny kocik, tazky, nemotorny, vobec sa s nim dostat z izby na terasu bol problem. Ten sa neda hodnotit. Pouzivali sme ho len na terase, vonku na ulici nebol ani raz. To by boli galeje. 0*

3. Golfky Peg Perego Pliko Completo, rok vyroby 2008, Taliansko. Vyborny golfac, trochu kratke rucky pre vyssich (teda aj pre nas) aj ked sa daju vytiahnut. Pohodlny pre dieta, pohodlny na cestovanie. Pouzivam ho necely rok hlavne na cestovanie a pri nakupoch v shopping parkoch. Hodnotim 5*

4. TFK Joggster III so 16´´ kolesami, rok vyroby 2007, Nemecko-vyrobene v Cine - sportovy kocik na behanie, do terenu, na korculovanie, do hlbokeho snehu. Je to lahucky, stabilny skutocne sportovy kocik. Testovali sme ho v Alpach, na chorvatskym skalistych a kamenistych plazach, behame s nim aj po lese, nic na nom nevrzga, nerachoce. Je pohodlny aj pre dieta, dostatocne siroky. Hodnotim 5*

astrane
30. dub 2009
mirka755
3. kvě 2009

ahojík
kočárky pro Anetku:
1. kočár Zooper Jazz 9000,- (napodobenina Hoco Tornada) s vložnou taškou, co se týče jízdy - super, velká kola (i když ne nafukovací, ale dali se dokoupit), nikdy se mi nestalo že bych malou převrhla nebo že by Anetka s kočárkem hýbala, že by nedržel - na trojkolku za pár korun fakt super. Sporťák není otočný v obou směrech, což mě mrzelo až když jsem s ním jezdila - ale jinak prostorný (nevím jestli se ještě vyrábí, nejspíš už ne)
2. kočár sporťák Freeline Expolorer 3500,- - tak tomu nemůžu absolutně nic vytknout (ale pak přišla vidina jiného kočárku 😅 ). Prostorný i na zimu s fusakem, super jízda (koupen protože se nám nevešel Zooper do výtahu po přestěhování.
3. kočárek golfky Moon buggy 3 fit 3500,- - houpou, nejsou sice pro moc velké děti - Anetka je malinká takže se tam vešla, vyspala se v něm i když nebylo polohování do úplného lehu a nevadilo ani že nejsou záda úplně zpevněná. Kolečka pogumovaná - tichá jízda (ne jako třeba u Zappa), akorát se mi po roční jízdě urvalo přední kolečko, tudíž zakoupen další kočár (nemohla jsem být bez kočáru)
4. Babydesign Walker 2800,- - sporťák. No a s tím spokojená asi jako s Freelinem. Prostorný, polohování až do lehu - Anetka se mi v něm nemačká. Velká kola, takže projíždíme všude - bouda zakrývá velkou plochu (ne jako u některých že jsou jenom takové utíkáčkové). Velký prostorný košík na nákup-což je dobrá věc a navíc se do něj dostanu i když mi Aneta spí

kočárek pro Ondru:
první a jediný (až za dlouho teda budeme mít Walker po Anetce, už fakt žádný nechci) Tako X-jumper 9000,-. Zatím odzkoušený doma, měkoučká korba s větráním, sporťák otočný v obou směrech (vyzkoušen na Anetce a vejde se do něj vleže ve 2 letech), nánožníky na obě nástavby, velký košík, obrovská nafukovací kola, lehký na jízdu, v kompletu i s autosedačkou která jde posadit na podvozek. Více uvidím až po vyzkoušení po narození cipíska 🙂

alca22
3. kvě 2009

Ahojky tak já 3 kočárky:

1. FIRKON F7 trojkombinace - http://www.batolatko.cz/FIRKON-F-7--VITEZ-TESTU...
Kočárek vyroben v Polsku. Velký prostor pro miminko to je jeho hlavní plus. Pěkně houpe, krásný barvičky, velká síťka v boudičce, ze které může mimčo na bříšku pěkně koukat. Kolečka nafukovací, dobře ovladatelný i když většína těchto kočárků táhne do strany. Prostorný košík pod kočárkem.Vložná taška na mimčo. Sporťák jsem nevyzkoušela tudíš nemohu posoudit.

2. HERQULES Razor4 kolekce 08 - http://www.babyexpert.cz/ShowImage.asp?IMG=/Fot...
Velká plná kola, pěknej vzhled, dobrá ovladatelnost. Kočárek jde úplně do lehu. Sedací díl jde nasadit na oba směry, což je výhoda. U zadních kol je štelovací odpružení. Madlo jde nastavit do dvou poloh nebo úplně odejmout. Na boudičce je spousta úložných kapsiček. Velký úložný koš pod kočárkem. Ke kočárku mám i originální fusak, který jde přípevnít pomocí klipsů k sedacímu dílu a tak dítě neklouže s fusakem když sedí. Ke kočárku jde připevnit hluboká korba, která se prodává zvlášť. Já ji nemám vyzkoušenou, chci ji kupovat na druhé dítě tak uvidím. Nevýhodu má že ke kočárku není přebalovací taška, dá se dokoupit jen batůžek. Má zkušenost výborná.

3.GOLFKY BABYPOINT TRAFFIC - http://www.baby-eshop.cz/baby-point/golfky-baby...
Tenhle kočárek mám jen krátce. Kočárek jde polohovat téměř do lehu. Nastavitelná nožní opěrka. V boudičce je velké okénko, díky kterému máte dítě pod kontrolou. Stříška jde prodloužit a tím pádem bráníte aby na dítě třeba nefoukalo. Ke kočárku je i nánožník. Zatím jsem s golfkami spokojena

musko
4. kvě 2009

Tak ja hodnotím 3 kočíky pre Petríka
Prvý - ( nemala som skúsenosti 😝 ) . VaV SportLine 3kombinácia - katastrofa - ťažký - 17kg, ťažko skladateľný a skladný, mali sme dlhú Felíciu a bol problém okrem neho niečo tam ešte do kufra dať. Ako hlboký mal vložnú pevnú vaničku - bola pomerne krátka, ale hlave úzka, špotťák bol trochu lepší, ale na prehadzovacej ruke sa lámal kĺb, takže skončil fakt v šrotovisku - max 1... ( už sa - vraj - nevyrába)
Druhý - X-Lander XA ( 2005) z druhej ruky ako šporťák - výborný - do terénu ( nafuk kola), dobre sa skladá, Petrík v ňom spával prakticky do 3 rokov. jediná nevýhoda pri tejto staršej kolekcii je, že sa nedali polohovať nohy, ale inak skvelý, len trochu ťažký 4+
Tretí - Chicco CT 0.2 - kupovaný koli cestovaniu - na SK a dovolenku - nízka váha, super skladnosť, ovládateľnosť, polohovanie do úplného ľahu, polohovanie nožičiek, prateľný poťah.... pomer cenaxfunkčnosť - 5

Pre Marečka máme Roan Marita z bazárku - nemám naň v podstate negatívne referencie, čo som skúšala je ľahký, veľká vanička pre miminko, takže uvidíme 😉

josifek
4. kvě 2009

ahojky tak já mám jen jeden kočárek a koupila jsem ho protože ho vyvozím dlouho.Máme auto kombika tak jsem nemusela řešit golfáče.Zamilovala jsem se do kočárku Dorjan danny sport 2009 🙂 už jsme i pořídili a odvezli na chalupu.Není drahý stojí jen 8000kč a je to 4 kombinace i se sedačkou a dá se bezvadně složit podvozek na placku.Pro malou Simonku tam bude dost místečka jak v hlubokém tak i ve sporťáčku 😉 A mají bezvadnou škálu barviček i když my jsme vybrali bežovous černým 🙂 A není těžký,má 4 kola nafukovací do města supr,docela velký košík na nákup 🙂

zitaje
4. kvě 2009

Ja som mala pri starsej taku nejaky nejaky klasicky hlboky kocik, bol mensi, ale dcera tiez, tak nevadilo, znqacku neviem, v pohode. Potom som mala nejake z bazaru, ale tie sa mi rozpadli az som jej kupila PP Aria (starsia verzia, bolo to v roku 2003) a to bol vynikajuci kocicek pre mensie lahke dietko, 2 nedostatky - odisli nam brzdy, obidve, a nedaju sa polohovat nozicky, ale inak lahucky, prijemny kocik. 5-
Malu nosim vela v satke, takze na kociky mam trochu ine kriteria, pouzivame hlavne na spanie, do terenu vobec, takze aj moje hodnotenie sa odvija od nasich potrieb, prosim zobrat do uvahy.
Pri malej som mala z druhej ruky kocik znacky Bobas 🙂 , strasne hebedo, aj tazky bol, co mi ale vobec nevadilo lebo s nim je lahka manipulacia, do panelakoveho vytahu aj do minipredizby sa zmestil a do Matiza sa nezmesti aj tak ziadny kocik. 😉 Ale tym padom ze je velky je aj super priestranny pre dieta, mala bola od narodenia dost velka a spala v nom do 9 mesiacov. Potom som dala dole vanicku a dala tam tu sportovu cast, co je mega velke, nepohodlne, ale kedze my pouzivame tuto sportovu cast vylucne na spanie, tak som velmi spokojna, v modernych kocikoch nie je zdaleka tolko miesta. Takze povedzme ze 4, len preto, ze ako sportovy je na von nepouzitelny, nema ani popruhy...Ak by som hodnotila hlboku verziu, tak 5 bez akejkolvek namietky. Po dvoch detoch nema ziadnu chybicku... Ani ho nepredavam, co ak budeme mat v rodine este nejake babo.
Potom mame Cam Apollo, po kamoske, v pohode, ale rocne dieta sa uz tam na spanie skoro nezmesti.A tomu nasmu odchadza koleso, ale to je asi problem tohto kusu. Celkom sa dalo, ale nadsena z neho nie som. Aj ked neberiem odchadzajuce koleso, tak 4.
Ked som nevedela, ako a ci opravime to koleso, kupila som zase druhej ruky Chicco Ct 05. On je fajn na sedenie, na prechadzky, ale na spanie pre nas nic moc, takze ho posielam z domu. Inak je to fajn kocik, ale nam nevyhovuje. Tu ani neviem hodnotit, pre nas 3, ale pre beznych kocikarov urcite viac.

tilly
4. kvě 2009
mirka755
4. kvě 2009

tilly: to jsi stihla tolik kočárků jo? No to bych měla ukázat manželovi, ten se děsil už když jsem pořizovala 3. kočárek 😀 😝

tilly
4. kvě 2009

mirka, áno, ale kupovala som ojazdené a v super stave a v super stave som ich aj predávala..., takže som moc neprerábala

mirka755
4. kvě 2009

tak mě nejde o peníze, ale manža byl pomalu hysterický když jsem chtěla furt lehčí a lehčí kočárek 😝 . Chlapi to hold vidí jinak 😅 . Oni mají hospody, fotbal.... a my kočárky - že jo 😉

tilly
4. kvě 2009

môjmu to bolo jedno, jemu sa tie kočíky tiež páčili a keď vedel, že nás to nevyjde draho, tak sa dal na všetko nahovoriť 😀

sisi.v
4. kvě 2009

taky vám přidám, ale jen 3 🙂 .
- roan marita = s hlubokým jsem byla moc spokojená, malá jezdila v korbičce až do 11 měsíců, v zimě s fusakem a kombinézou měla spoustu místa a na jaře, kdy jí byl skoro rok, ještě taky. byl stabilní, měkká jízda díky nafukovovacím kolečkům, mohla jsem jet kamkoli a nebyl žádný problém s terénem. po každodenním používání je jak nový, barvy i materiál kvalitní a navíc je hezký napohled. má polohovací zádíčka, myslím 3 polohy, což bylo super. nechám si jej pro druhé mimi, jiný hluboký bych nechtěla.
- chicco multiway = golfky. byly pohodlné pro malou, protože mají široký sedák a záda, takže hodně místa, dobře se s nima jede díky velkým kolečkům, sníh nebyl problém. pohodlné i na spaní, když se zvedne opěrka nohou a položí záda. mají docela velký košík a dobrý je průhled na boudě, je z tmavého plastu, takže je vidět dovnitř, ale na dítě nesvítí sluníčko. dobrá je i sluneční clona, jde sklopit, takže jí tam nemusíte mít vždycky. po třech měsících se vyšisovala barva na korbičce, a odlupovala se pěna na rukojeti. jinak zabírají dost místa i složené (na délku), ale kolečka se dají vepředu celkem jednoduše sundat.
- quinny zapp = jednoduchý, na kratší přesuny dokonalý. malá nechtěla od roku a půl kočár ani vidět, pořád ťape a občas si sedne na 10 minut, takže pro nás ideální. na cestování paráda, nezabírá žádné místo. je lehoučký, ovládat jde jednou rukou. skládání ale tužší, musí se hodně zabrat aby se složil až na doraz. do terénu určitě nedoporučuju, na to má moc malá kolečka a pro děti, které spí v kočárku není, ale to u nás nehrozí 😉 . stabilita ok, ale hodně těžkou taškou na řídítkách má tendenci se překlopit.

marelica
4. kvě 2009

Pridám CamCortinu X3 Evolution:
-ľahký, dobre manipulovateľný, variabilný kočík s pomerne veľkou korbičkou. Veľké kolieska - ideálne do snehu, super všitá moskytiéra, polohovateľné dno a možnosť používať v aute s popruhmi. Sportová časť v oboch smeroch, veľký nánožník, dobrá polohovateľnosť. Dalo by sa mu vytknúť: pri schádzaní, vychádzaní na obrubník treba obe ruky (nižšia stabilita - najmä ak sa otočí predné koliesko).... pri športovej verzii je to lepšie... Dosť nepraktická taška (nemá priečinky a rýchlo sa obdrela)... Celkovo sme spokojní aj s čistením... Hodnotila by som tak 4* (v limitovanej edícii sú teraz kráááášne farby) 🙂

paola.o1
5. kvě 2009

ahojte, tak ja mam zatial tri, ale kedze sa stavam kocikovym maniakom, urcite este cosik kupim 🙂

1. peg perego skate 2008 - otrasne! lutujem ze som ho kupila, je uzky, kratky maly sa mi tam zmestil 5 mesiacov. uz ho tam proste nenarvem. neviem kde som mala rozum ked som ho kupovala 😀 isla som podla dizajnu - ten je super.
2. babypoint mark 4 - ten som kupila len na take rychle presuny, bol lacny a je super skladny, ked sa zlozi je uplne malilinky. navyse je sirokansky, dlhokansky, lahucky, ale jasne nieje tak kvalitny ako drahe kociky, kde v pohode kocikujete jednym prstom 😅 ale som s nim spokojna, urcite ho budeme v lete vyuzivat
3. nas najnovsi tatos x-lander xa 2009 - super, super, siroky, dlhy krasny kocik, v cene bol superny zatepleny nanoznik, lahko sa kocikuje, aj v blbom terene, velky kosik, tasticky aj na strieske kocika, no nemam mu co vytknut, akurat ze nieje tak skladny, ale nemenila by som ho za nic.

pepies
5. kvě 2009

ahojte,

1. Quinny Speedy SX, trojkombinacia
Autosedacka - vajicko Maxi Cosi Cabrio Fix - pohodlna, bezpecna, priestranna, maly sa tam v pohode zmesti, vyuzivame ju aj na kociku este aj teraz v 8 mesiacoch a myslim, ze este posluzi, pricom Jakub je dost velky .....
vanicka - pisana do 6 mesiacov, my ju taktiez este vyuzivame i v 8 mesiacoch, bala som sa, ze bude mala, ale celu zimu aj s fusakom sme sa v pohode zmestili
sportove prevedenie - tak s tym som spokojna asi najmenej, labilna strieska, neda sa dat uplne do vodorovnej polohy, co by az tak nevadilo, ale neda sa dat ani uplne do sedacej ........

Celkovo:
vyhody:
lahka manipulacia, vhodny do terenu i do mesta, jeden z najlahsich kocikov na trhu, lahko skladatelny, nezaberie vela miesta v aute, priestranna vanicka - v pohode aj s fusakom
nevyhody:
nema preklapaciu rucku, sportova cast sa neda dat uplne do lahu ani do sedu, labilna strieska na sportovej casti ....

2. Maclaren Quest - golfač - zatial max. spokojnost, jeden z najlahsich na trhu, vazi len 5,5 kg, lahka manipulacia, kedze som dost vysoka 171 cm, nemusim sa pri nom hrbit a ani si nekopem do koliesok. Ma prakticky popruh a po poskladani sa da zavesit na plece, vhodny do mesta, super lahky do autobusu, do lietadla, idealny na cestovanie .....
Za nevyhody povazujem: neda sa sklopit uplne do lahu, ale maly tam v pohode spinka a je trochu uzsi, ale zatial kym sme este malicki sme ziadnu nevyhodu este nepocitili na vlastnej kozi ........... ;

reruna
5. kvě 2009

taky se přidám.
1. Jupi Alu sprint polský výrobce Kajtex, kombinace s vložnou taškou a autosedačkou za 7000, už se asi neprodává, moc těžký, ale zase super velký, odvětrávání boudičky. Blbý potah, malý se v tom v létě strašně potil, sluníčko nadělalo zažloutlé mapy na světlé části. Špatný přístup do košíku v poloze lehu, na to u ostatních kočárků taky pozor. Posloužil, ale velká spokojenost nebyla.
2. golfky Chicco liteway asi 2500, je dost úzký a má malé pásy, malá opěrka na nohy,malý v něm nesedí, ale pololeží, asi to není moc pohodlné, přední otočná kolečka se začínají jakoby vyklápět do strany. Blbý košík, nejde do něj skoro nic dát, ale zase z něj jde udělat batoh. Malý fusak, jde ale odepnout a využít jako deku pod zadek a nánožník. Výhody, je lehký a skladný, celkem dobře se s ním manipuluje a jde dát úplně do lehu.
Teď čekám druhé mimi a uvažuju nad kočárkem typu Roan Marita, který se mi zdá super velký, pérovací, velký a dobře přístupný košík, velká nafukovací kola a je hezký, má polohovatelná záda, jen ta sportovní nástavba nic moc, zkoušela jsem ho u kamarádky, dobře se s ním jezdí.

johanda
5. kvě 2009

Ahoj, má zkušenost:
1. dcera -
- hluboký kočár Chicco project, do města výtečný, přední kola zdvojená a otočná, elegantní design, prostorný košík, klimatizace (takové průduchy, které se daly otevřít nebo zavřít dle potřeby), pratelné potahy, možnost polohování zádíček - výhodné při refluxu, korba menší, tak do 8. měsíců, dala se použít i jako autosedačka (dnes by asi nevyhovovala), vcelku lehký a skladný. Stál asi 7000,- 5 hvězdiček
- sporťák ABC design, něco jako dnešní Tech-rider, ale starší typ, velmi prostorný, trochu krabicoidní, ale funkční, bez problémů zvládal terénní jízdy. Cena cca 3000 Kč 4 hvězdičky (1 jsem ubrala za vzhled🙂)
- golfky BB, nepolohovatelné, skladné, bez košíku, na rychlé přesuny a do auta výborné. Cena cca 900 Kč, 5 hvězdiček, pokud ho čověk nechce používat jako jediný kočár

2. dcera
- kombinovaný Deltim sport, polstrovaný a obrovský - měl nastavitelnou délku korby, jezdit v něm mohlo i děcko starší než rok, což je výhodné v zimě na "spacích procházkách". Velká nafukovací kola, což bylo fajn v terénu a ve sněhu. Jinak děsný - bouda se brzy vychechlala a padala, těžký jak cent (asi 17 kg), Mezi boudou a korbou nedoléhal potah (nebyla to vada, ale konstrukční vlastnost, která mi přišla nepraktická pro zimní měsíce). Ve sportovní verzi byl elegantnější, ale dcera ho neměla ráda. Neskladný. Cena cca 10 000 Kč, 2 hv.
- golfky Chicco ct 0,5 vzor Hawai 🙂, velmi hezké, budily pozornost, téměř do lehu, ale rozhodně ne pro 6. měsíčního kojence, jak se uvádí v letáku. Docela úzké, problematické brzdy, které se brzy vyčvachtaly a při jízdě rachotily, krátký nánožník a pláštěnka - dceří koukaly chodidla. Cena cca 2 500 Kč. 4 hv.
- golfky Chipolino Omnia - trojkolka, velmi lehká (asi 6 kg), hezká, velmi dobře se sní manévruje, prostorná i pro 2 leté batole,stabilní a skladná. Ovšem je na ní vidět, že je s docela nekvalitních materiálů a spíchnutá rychlou jehlou, látkové části se třepí, košík je vcelku nepoužitelný a malý, brzy se urval od konstrukce. Vzhledem k ceně, ji ale hodnotím jako docela dobrý kočár.3 hv.

aponchie
5. kvě 2009

1/prvni dite, Tako Julia...naprosto spokojena pac jsem vedela do ceho jdu 😎
2/prvni dite,chicco ct0,4 super kocarek spokojenost

druhe dite:inglesina vittoria zatim nejezdime 😎

mezitim peg perego houpaci klasika na zahradce naprosto nejuzasnejsi kocar co sem mela kdyby nebyl skaredej potrhanej vozim ho po meste 😎

seviku
5. kvě 2009
marika6
5. kvě 2009

Gesslein trend - úžasný kočík - len jedna nevýhoda dosť ťažký a padá strieška ale tú len treba dotiahnuť - nič vážne. Inak super ovladateľný, pomaly jazdíl sám,hojdací, nafukovacie kolesá, preklápacia rúčka - super - jazdilo sa s ním výborne z každej strany, veľká strecha - polohovateľná - ak svietilo slnko, či vietor fúkal - dala sa sklopiť, tiež sa dala z nej spraviť letná verzia a miesto toho pripevniť sieťka takže ked bol maličký dala som ho na bruško on pozeral cez tú sieťku a nebála som sa že vypadne. Veľmi vela kapsičiek na odkladanie vecí, veľký košík. Taška pre novorodenca fajn + dal sa z nej urobiť zimný fusak po vybratí pevných častí. Lahké skladanie, ocenila som to až vtedy ked som videla iné gessleiny ako sa musí najprv vybrať vanička a až potom zložiť, tu to išlo všetko naraz, športová časť tiež výborná - veľká spokojnosť - až na tú váhu, ked som ho menila za golfáč dlho ma srdce bolelo a chcela som sa k nemu vrátiť.

Cossato pogo - fajn kočík, ale bola som zvyknutá na ovládanie gessleinu a tu ma z toho boleli ruky - bola som sklamaná a okamžite som ho chcela vymeniť. To bola jediná nevýhoda ovládanie, inak všetko fajn - polohovatelný, veľký priestor do šírky aj výšky, strieška sa tieť dala polohovať, veľký košík, lahký - sama som ho nosila po schodoch. Ľahké skladanie.

Britax verve - úplná spokojnosť, super ovládanie - - spojená rukoväť, malý košík - ale kúpila som si sieťku a super. Všetky deti, čo v ňom sedeli nechceli ísť dolu, veľmi pohodlné sedenie, nebol extra polohovatelný, ale malý sa vyspal. Bol super, ale musela som s ním vedieť jazdiť - pri všetkých trojkolkách treba dávať pozor aby sa dieťa nevytriaslo🙂. Po zložení sám stojí.

a teraz pre druhé si nechávam gesslein - ako veľký hojdací a chcem bugaboo bee - po všetkých skusenostiach so športovými kočíkmi - chcem ľahký, veľká hlboká strecha, žiadne golf. palice ale spojená rukoväť, jazdenie aj proti smeru jazdy, polohovanie do ľahu , polohovanie nožičiek. Toto všetko zatiaľ spĺňa beečko.

sisstin
5. kvě 2009

1) DorJan cross country- neměli jsme v tu dobu peníze a nějak jsem vůbec nevěděla, co od kočárku chci...klasický velký čtyřkolový, ale nehoupající...jako jedinou výhodu vidim prostornost korby a možnost jí polohovat, jinak pro mě otřesný kočárek, těžký, zatáčel doprava, jako sporták vůbec nešel řídit..naprosto nemoderní..

2) Neonato cam, opět špatně zvolený kočárek pro mě...dobrý max. tak do auta nebo na výlety, strašně malý, žádné polohování nožiček, malá plastová kolečka, brzda na nic, rychle jsem ho zas prodala 😝

3) Quiny Speedi SX- hodnotim až na malé mouchy velmi pozitivně, používám ho už rok a budu dále, prostorné místo na sezení či ležení, dostatečně dlouhá opěrka zad, polohování nožiček, a hlavně super ovladatelnost..tříkolka, která je velmi stabilní a skvěle vyvážená s nafukovacími koly, tudíž zvládá i těžší terén, dá se řídit jednou rukou, otočí se na místě o 360stupnů, krásný design..jako nevýhodu vidim polohování zad, ale to se dá po malých úpravách vylepšit k úplné spokojenosti 🙂

4) Moon buggy kiss- koupili jsme ho ted pro malého na výlety, klasický trojkolový golfáček, moc pěkně se ovládá, je neuvěřitelně skladný a pěkně vypadá, jako nevýhodu vidim otřesnou opěrku zad, ale malý se stejně neopírá ani v něm nespí..mladší dítě 18m bych do něj dala jen opravdu výjimečně..a není to na nějaké dlouhé ježdění ...košík je naprosto k ničemu, kdyby tam nebyl..vyšlo by to na stejno..ale jako cestovní kočárek je ok 😎

jannicka
5. kvě 2009

mutsy 4rider nafukovacie kolesa, vanicka mutsy sports farba light olive, šporťák cargo sky blue.... perfektny 🙂 maximalna spokojnosť. vanicka jednoducha ale nam stacila v 5 a pol mesiaci sme presedlali do sportaku maly dlhsie nevydrzal 🙂 potah cargo sa da krasne umyvat fantazia 🙂 kúpili sme teraz novinku od perega, peg perego si sportivo akoze golfac, nieco lahsie...za tri tyzdne som ho predala nizko rucky hoci vytahovatelne, plastove kolesa nic pre mna total hrkocu...ale asi na shopping fajn inac je dobry je ultra lahky medzi golfacmi asi suprovy ale pre mna no go...never ever golfky 🙂
4rider chcem teraz predat kompletku aj s maxi cosi vajickom, je v super stave....a alternativa bude nejaky sportak neviem ci nie zase mutsy 🙂 je to moj milacik

adulik23
5. kvě 2009

1) hlboky MARTINELLI - vyzera presne ako klasicke hlboke peg perega. pre mimino uplne super. velky, s vetranim, polohovanim chrbatika, lahko sa skladal, hojdal - 5*

2) STEGGI - hlboky kocik na spanie na balkone (pretoze nemame vytah, aby som nemusela martinelli tahat po schodoch), velky, hojdal, akurat nevyzeral tak dobre ako martineli, takze 4*

3) PP UNO - super priestranny, lahky, po zlozeni lahko spratny, obrovsky kosik (vozim tam vybavu do pieskoviska, loptu, odrazadlo + par drobnosti), da sa sklopit do roviny, maly ma 21 mesiacov a doteraz tam niekedy spi. ma jedinu nevyhodu, na ktoru na upozornovala uz predavacka, ked som si ho vybrala, ale myslela som si ze prehana a to, ze: ma kratku a nizko polozenu striesku. kym bol malicky, tak to nevadilo, az teraz po 1,5 roku sa to prejavilo, takze ho hodnotim 4,5*

4) golfac HAUCK - dostatocne velky, lahky, po zlozeni maly. jedina nevyhoda by mohli byt male plastove kolieska - nehodia sa do terenu, ale ja ho mam v aute a pouzivam ho len na nakupy, alebo ked ideme k lekarovi a pod., takze mi tie kolieska nevadia. 5*

verapa
7. kvě 2009

Zdravím,
1/ Deltim travel, rok ani nevím, ale starší, koupeno na fofr z druhé ruky a to sem přestřelila, líbil se mi barevně ale tot asi všecko, blbé skládání, mě se ani nevešel porádně do kufru od auta, mysím že už tady byl popsán, špatně doléhavé
2/Hoco big foot,(outdoor extreme), není to kdovíjak zázrak, ale mě se s ním jezdí dobře , hlavně u nás v terenu, dosti místa, vložná taška, sportovní fusak, přehazovací rukojeť, bubla má dost místa, je těžší ale aspon ho nepřevrátí když poskakuje a mě to neva. pětibodový pásy a madlo, nejvíc ocením velký koš na všecky ty hračky a sra*ky co sebou taháme ven :o). Nové verze sou taky moc hezký.
3/ Inglesina Zippy rok tuším 2006, do auta a do města stačí, velký kola a dost místa, polohování do lehu, nepromokavá boudička a nánožník k tomu. Dá se s ním i jednou rukou.

evicka7
7. kvě 2009

ahoj:

1. Jané Nomad 2006 - plusy: trojkombinace, lehká, dobře se skládá, nevyšisovalo nic, ovladatelný jednou rukou, mínusy: padající brzda (jen málo komu nepadá), kolečka začala velmi brzy rachtat, autosedačka Rebel pro má hrozně špatně řešené přidělávání pásu - malé otvory

2. Inglesina Zippy Rain: super golfáče, ale moc toho nevydrží, při druhém dítku rozvrzané, ale dobře se ovládají, v případě nouze jsou ovladatelné i jednou rukou, integrovaná pláštěnka, docela dobře zvládají terén

3. Chicco Runner LX: nejlepší sporťák na světě 😉 velká nafukovací kola zvládají jakýkoli terén (sníh, písek), prostorný, jen mi přijde, že trochu táhnou doprava, postupně jsem jezdila s třema a všechny to dělaly

4. Bebé Comfort Loola up: normální golfky, vzhledem k ceně bych si je nikdy nekoupila, ničím nevynikají, krom toho, že hezky vypadají, jsem vyšší postavy = dělám delší kroky, tak jsem se o něj věčně mlátila do nohou

5. Quinny Buzz: lehký, málo stabilní, super skládání, málo úložného prostoru, ve sporťáku málo místa

lenka_da
7. kvě 2009

Cesky PATRON F4R: priestranny sportak + pouzitelny od narodenia s velkou fusakotaskou, co som ocenila v zime, kedze mala dcerka uz pol roka. Predne kolieska s aretaciou, zadne plne, dostatocne velke, celkom dobre sa chodilo aj v zime. Vyskovo nastavitelna rucka. Fantasticka vecicka: namiesto kocika sa na podvozok da nakliknut autosedacka, perfektne, ked chodite po lekaroch alebo niekam cestujete autom - super. Podvozok sa da lahucko poskladat a rozlozit jednou rukou, v kufri nezabera vela miesta, navyse kolieska sa daju lahucko zlozit z kocika (ak mate maly kufor) nakliknete autosedacku a je to. Este podotykam: celkom lahky, v dome nemame vytah, takze to tiez ocenujem. Nevyhoda - pre malinke babo by som uvitala, keby mala autosedacka polohovatelny chrbat (ale to uz by som chcela asi vela muziky za malo penazi...) Hodnotenie: 4*

janina77
8. kvě 2009

fifinka, nezabudni nam sem hodit link na tu stranku s recenziami.

ja pridavam kociky:

Gesslein future loop - vyborny velky kocik so 4 velkymi nafukovacimi kolieskami alebo moznost vymenit predne kolesa za male otocne. Vyborna vec, hodnotim to velmi pozitivne, lebo sme nemali ani v zime problem do snehu ani v lete do mesta alebo do shopingov. Ako hlboky sa pouziva s vloznou taskou, ktora je priestranna, po vybrati pevnych casti sluzi ako fusak do sportovej verzie. Sportovu cast je mozne otocit v smere aj proti smeru jazdy - uzasna vec, bez toho by som sportak nekupovala. Sportova cast sa da sklopit uplne do lahu aj uplne do sedu, pri polohe v sede vidiet, ze to nie je klasicky sportak, je ta cast trochu vysoko, ale inak pohoda. My sme mali vybornu povrchovu upravu latky v mieste, kde maly sedi, nieco ako frote, v lete velka vyhoda, lebo sa na tom nepotil. Autosedacka vajicko sa da nacvaknut na konstrukciu - to sme tiez velmi vyuzivali, vyborna vec. Kosik na nakup priestranny, original taska velka, lahka.
Nevyhodou je ze po zlozeni je dost velky a aj pomerne tazky, hoci ma hlinikovu konstrukciu.

Espiro Magic 4 - golfac, lahucky, skladny, neda sa dat uplne do lahu, ale maly sa v nom vyspi, skor na presuny a lahke zbalenie do kufra. Ako golfac na leto postaci.

leonik
8. kvě 2009

Ahoj
1. DorJan Cross Country- byl to náš první kočár, o kočárkách jsem tu dobu ještě nevěděla nic, vzali jsme ho protože se nám líbil velikostí. Nikdy bych ho už ale nechtěla. Je těžký, sporťák po přehození rukojeti nepoužitelný, zatáčí do prava. Snad jediná výhoda že jako hluboký byl prostorný a s přenosnou vložnou taškou.

2.Sporťák Moon 6- chtěli jsme kočárek se zatáčecími kolečky. Zase jsme nevybrali dobře, nevyzkoušeli jsme ho, kupovali jsme ho přes internet. Nebyl polohovatelný do lehu, takže dcera napůl seděla když spala, špatně ovladatelný jednou rukou. Snad jediná výhoda byl velký nákupní košík.

3.V-cross Travel-jezdíme s ním skoro čtyři měsíce, ale už jsme na něm taky nějaké mouchy našli 😖 Košík pod kočárkem šoupe o kolečka, do hluboké korby se nám syn skoro nevleze, jelikož máme přerostlé dítě tak mám obavy zda se vůbec vejde do sporťáku protože je dost úzký 😖