Jaké jsou vaše zkušenosti s kočárky?

fifinka20
30. dub 2009

Ahoky holky, chystám se vytvořit stránky s recenzemi na kočárky. Proto jsem Vás chtěla poprosit, abyste sem každá uvedla, jaký máte doma kočárek. Jaký výrobce a typ, eventuelně rok. Přeci jen kočárků je hrozně moc, tak at vím, se kterými začít,. Děkuju

lenulab
19. led 2011

ahoj, my máme kočárek Caren gondola (výrobce Kajtex) a jsme naprosto spokojení! 😉 Je to trojkombinace, největším kritériem pro mě byla prostorná korbička 81cm-38cm a aby šla korbička sundat a na podvozek nasadit autosedačka. Když se korbička sundá a položí se na rovno tak se houpe 😉 Nafukovací kolečka krásně pruží 😉 Má super výbavu 🙂 Velký výběr barev! Dávám *****

dadka2
19. led 2011

Teutonia Sprit S3 a spokojenost je velká, golfky PP Sí a taky paráda

veqa
19. led 2011

jané slalom- úplne perfektný kočík, nemám čo vytknúť...
pp sí- super ľahký a skladný kočík, pohodlný pre dieťatko
cam mbx6-kočík dobrý - veľké mínus automatické nastavenie opierky nožičiek s opierkou chrbta, žiadne odpruženie,tvrdé kolieska
chipolino omnia-super skladný kočík, kvalita adekvátna cene 😉

andrejo
24. led 2011

Stokke Xplory - pouzivame od narodenia. Velmi fajn skladanie. Pouzitelne zlozenie na cestu po schodoch (sklopenie prednych menisch koliesok). Sportova cast nastavitelna v roznych polohach az po spanie. vsetko na ten kocik presne pasuje. Spodna taska vhodna aj na 6x1,5l flias + nejake drobnosti. klasicka taska pouzitelna aj ako ruksak. Vyskove polohovanie je uzasne. Hlavne ked chcu deti kocikovat tak dame dole nielen rucku ale aj sportovu cast alebo vanicku.
V restauraciach a na navstevach casto kocik vyuzivame aj ako detsku stolicku. Vzdy nastavime na sedenie a podla vysky stola.

iren111
20. led 2012

Přeji hezký den. Mám dotaz, má někdo nějaké zkušenosti s kočárkem Cam pulsar- 2011. díky Irena

pandysek
29. bře 2012

ahojky holky nemáte někdo zkušenosti stímto kočárkem ,nebo nevíte jakej je jeho přesnej název .......měla by to být značka patron

eicul82
31. bře 2012

Co říkáte na TFK joggster?

jarmid
18. črc 2012

Myslím, že jsem tu neviděla ani jeden kočárek Tako-Captiva zone. Má tady někdo zkušenosti s kočárkem značky Tako? A kupujete raději nový nebo z bazaru?

matisekc
19. črc 2012

@jarmid no vyzeraju tie kociky dobre ale su tazke, este ked skladas do auta podvozok(10kil) a vanicka(6kil) zvlast tak sa da, ale sportovy ma dohormady 16kil a to je uz citit ked ho mas dvihnut

jarmid
19. črc 2012

@matisekc Takže těžké. Ok. Dobré vědět. Děkuji

matisekc
19. črc 2012

@jarmid ak sa ti paci tento typ tak skus X lander, vahovo je ovela lahsi

jarmid
20. črc 2012

@matisekc Určitě se podívám. Děkuji

maximka33
24. led 2013

ráda bych obnovila tuto diskuzi. napíšu zkušenosti se svými kočárky:
CORTINA X3 - trojkolka, velká korba, polohovací zádíčka, všitá moskytiera v boudě, úchyt na přenášení, snadné nasazování na podvozek, velká umělá kola. S hlubokým jsem byla velmi spokojená. Ale přesto je co vylepšit. najíždění na chodníky bylo občas o hubu 🙂 na sport mi chyběla ruční brzda, a podvozek mi přišel dost tvrdý, neodpružený. a taky mi chybělo houpání. Sportovní kočárek je super, polohování zad až do lehu, možnost nasazení do obou směrů, snadné skládání do jednoho kusu. Tam mi to odpružení ani nevadilo. Bohužel největší problém jsem měla s nasazováním autosedačky na podvozek, šlo to ztuha, nejhorší bylo sundávání. bydlíme na vesnici, takže hodně jezdím autem a toto bylo pro mě důležité. Kočárek celkem dost vyšisoval, ale kupovala jsem ho už použitý.
golfáč - noname od švagrové, dlouhý, šel do lehu, ale malá kolečka. na vesnici to je dost nevýhoda, dost jsem se s ním nadřela.

Poradíte mi někdo kočárek vhodný na sport a do terénu - sportovní? hluboký bych si vzala asi inglesinu magnum.

olusenka
22. dub 2013

@misnek nevím, zda ještě chodíte sem na koníka, ale pokud ano, můžete mi poradit něco ohledně sporťáku Warrior? Díky.

loli0
5. kvě 2013

Sayas:ahojky,no hele o tomhle kočárku jsem táké uvažovala a příjde mi moc fajn...Akorát máme stejnej broblém jako ty také jse nám nevejde do vítahu... tak napiš.. 🙂

loli0
5. kvě 2013

@olusenka:ahoj,mám tento kočárek už 2.roky a stále mi drží.Je bezva.Fakt je užasný.Nemusíte se bát ho koupit korba je stále dobře vydržitelná.kolečka chtějí tak 2.ttýdně promazat např:(nějakou mastičko na kolečka)....Rukojeť se dá nastavit jak budete chtít....Kdyby jse měla ještě nějaký dotaz klidně napište ráda vám pomůžu..ahoj.. 🙂 🙂

olusenka
5. kvě 2013

@loli0 díky za odpověď, ale se spor´tákem Warrior jezdíme už od listopadu. Já měla na mysli provozní věci, konkrétně jak tam upevnit nějakou pratelnou podložku. Ale už mi tu někdo naštěstí poradil, tak snad tam bude pasovat ta, co mám objednanou.
Já s ním zas tak moc spokojená nejsem. Jezdí se s ním sice pěkně, ale občas nám blbnou kolečka (začnou rotovat, hlavně když potřebuji zrychlit, spěchám), sporťák je dost malý, určitě ne do 3 let, zlobí mě to, že je ta korba sešitá s ložnou plochou a špatný přístup do košíku. Ale to je asi u každé trojkombinace něco . A stejně ho asi brzy budeme měnit. Uvidíme.

gustavek22
30. zář 2013

My koupili tento http://www.buggies.sk/kocik-quinny-zapp-xtra-ro... a nemůžeme si stěřovat. Pro našeho 2 ročního syna to byla výborná koupě ;)

qullilinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
las55
23. kvě 2014

POZOR!!!
NEkupujte si kočárek značky FIRKON, obzvlášť v obchodu Batolátko v Tuchlovicích.
Po 4 dnech používání nám stačilo upadnout zadní kolečko, následně přední kolečko, zůstalo nám madlo v ruce a dalších několik šroubků se uvolnilo. V tom mám jako vozit dítě? Při pokusu o reklamaci mi paní sdělila, že jsem si to pravděpodobně způsobil neodbornou manipulací a že jim tam podvozek můžu nechat na reklamaci.
S paní jsem se nemile rozloučil a řekl, že si to radši spravím sám. Paní mi na to řekla, že v tom případě mi záruka propadne úplně. Tak ať, už s tímhle podnikem nechci mít nic společného.

barabv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kure57
8. říj 2014

Chicco CT 0.1 - skvělé golfky, lehké vychytané skladné. Používali jsme na obě děti od narození až do 3 let. 🙂
Zdenka

martaa38
7. dub 2016

Ahoj,

rozhodně super nápad. Já preferuju sportovní kočárky – pokud máte rádi procházky terénem, tak rozhodně čím větší jsou kolečka u kočárku, tím lépe. Například tenhle typ: http://www.ondalek.cz/produkt/x-lander-kocarek-... Pak vás nerozhodí ani lesní cesta plná kořenů nebo kamenitá cesta. Moje dítko ve sportovním kočárku navíc usne tak do 10 minut (miluje, jak to drncá). Takže spokojenost je na obou stranách. On se prospí a já udělám něco pro svojí fyzičku. :D

shiner
20. kvě 2016

@martaa38 Dobrý den, moc mě zaujal tento kočárek, chci se zeptat, nevíte jaký je rozdíl mezi XA a X-move?

olca77
14. lis 2016

Ahoj holky,

mám dotaz koupila jsem si trojkombinaci kočárku Ottis ale vajíčko už je malému dost těsné má sice teprv 4 měsíce ale není to žádný drobeček....Nevím jak to vyřešit dá se koupit nějaké větší vajíčko - autosedačka které dám i na kočárek?

Děkuji 🙂

majki636
9. bře 2017
Uživatel majki636 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od majki636.

My máme doma sportovní kočárek Scooter 4 S emmaljunga, takže když by si chtěla více informací, tak stačí napsat.

helga20
19. říj 2017
Uživatel helga20 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od helga20.

Maminky kde jste kupovaly v Praze kočárek? Děkuji mnohokrát