Jaké jsou vaše zkušenosti s kočárky?

fifinka20
30. dub 2009

Ahoky holky, chystám se vytvořit stránky s recenzemi na kočárky. Proto jsem Vás chtěla poprosit, abyste sem každá uvedla, jaký máte doma kočárek. Jaký výrobce a typ, eventuelně rok. Přeci jen kočárků je hrozně moc, tak at vím, se kterými začít,. Děkuju

sayast
8. kvě 2009

firkon quatro (2008)
zatim jsem spokojena, jedina nevyhoda, nevejde se nam do vytahu ☹
trojkombinace, nafukovaci kolecka, otona predni kolecka, lze zaaretovat, skvele se ovlada, prostorny, taska na rukojet i s prebalovaci vlozkou, dole prostorny nakupni kosik, houpe 😵 , skvele se s nim jezdi i v terenu

lennis
8. kvě 2009

1. firkon - trojkolka, po 3měs raklamovaný celý podvozek, vyšislé barvy, úzká sedačka na sporťák, špatně se mi ovládal, aretace předního kola nefungovala jak měla, jediná výhoda - velká hluboká korba, vadilo mi oddělávání sportovní sedačky od podvozku při skládání do auta.
2. Jané NOmad - super lehký, ovladatelný, prostorný, ale není moc do přírody, začla jsem jezdit na bruslích a chtěla zkusit Slaloma
3. Jané Slalom - úžasný, jiný už nikdy nechci, lehký, prostorný i pro 2letý dítě, sporťák sklapnu do sebe a jede se autem, nánožník super zateplený, když vyndávám dítě, nemusím ho ani odepínat. Pro mně je to NO.1!

snehulka24
2. srp 2010

@josifek Ahoj, prave som sa docitala, ze si mala Dorjan kocik a tiez ze mas Simonku, tak ako aj my ;) Preto mi prosim napis, ako si spokojna s kocikom Dorjan Cross Country a ci by si ho doporucila. Dakujem vopred !

15natalinka18
9. říj 2010

prihodim vam polsky kočik baby smile V-Max mam 3 kombinaciu 2009 vanička par nedostatkov ale velka športiak katastrofa uplne všetko viac než do roka nehrozi narvat dieta a nanožnik už vobec 2x na reklamacii problemi s kolesami inak velky nakupni koš velke kolesa ale kočik len pre oči teraz bi som chcela
baby point sprint len že sa už nevyraba nemate s nim niektora skusenosti ? chcem z bazaru

jenn44
9. říj 2010

ahojky, pridavam sa 🙂
1. Babypoint V3- otrasny, nestabilny, super farba, ale boli sme s nim asi 3x a na nasich rozbitych cestach a po obrubnikoch sa mi jazdilo hrozne, predali sme po 2och mesiacoch

2. Alu cross, polska vyroba, kupovany za 300eur trojkombinacia... Bol fajn, vanicka spokojnost, vyhovovalo mi hlavne to, ze bol ako terenak, neskutocne fajn, velke nafukovacie kolesa, trosku tazsi, ale tak... v pohode, sportovy obrooovsky, super na tuhu zimu, ako v obrnenom transporteri. Nevyhoda je to, ze sa mi zlomila konstrukcia 2x... zle zazvarany spoj... a pokazeny zips na taske (to moze byt aj mojou manipulaciou)

3. obzeram chicco hawai... zatial len na nakupy a tak... mala je este v pohode na transporter :D prosim referencie 🙂 alebo chipollino pooky, ale ten som po par prispevkoch zavrhla

kristi
9. říj 2010

trojkomninaci si ani nepamatuju jméno,ale byla hrozná

pak jsme dlouho jezdily v Chicco ct.04 hawai a v pohodě

z nových bych vybírala Joolze nebo Teutonii

veqa
10. říj 2010

1. jané slalom 🙂 3 kombinácia tuším rok 2005 (kupovala som použitý) výborný kočík, super priestranná vanička
2. jané slalom pro športový 2008 ( úplne perfektný 😉 veliký, krásny )- pri tom som zotrvala doteraz
3. cam mbx6 športová časť (hrozný, hrkotavý, veľký nedostatok, že sa nožičky nedajú polohovať zvlášť....rýchlo som ho predala)
4. chipolino omnia 3 ( športový, krásny, polohovateľný do ľahu, ľahučký a skladný)
5. teraz idem do peg pérego sí 🙂

zuzl
10. říj 2010

Kočárek ze sady Trio S3 A-fix - zn. Chicco. Model roku 2009. Trojkolka, velká plastová kola, ruční brzda, velice prostorný a pohodlný pro dítě, cenově průměrný. Veliká spokojenost! 🙂

rainee
11. říj 2010

Bebetto tiger-3 kobinacia, velmi dobra vybava, velke celogumene kolesa super do terenu a snehu, takze sme s nim boli velmi spokojni. Teraz ho akurat predavam lebo mame ine auto a nezmesti sa mi do kufra, tak sme presli na sportiacik Aveo Coletto - tiez dobra vybava a maximalna skladnost, asi jediny sa nam zmesti do naseho miniauta 😉 Jedina nevyhoda ze nie je az tak do zleho nerovneho terenu , skor len tak na prechadzky do mesta.

misnek
18. říj 2010

Cosatto mobi 2007-vzhledově krásnej,korba velká prostora,ale nebyla v rovině a dítě mi sjíždělo dole.Sporťák hrůza,špatné polohování.Jedině co jsme byli spokojený byl podvozek na který jsme nacvakli autosedačku.Jinak né.Po 3 měsících nám vrátili peníze.
X-lander XA 2007-super jízda,jedine co bych vytkla,že nemá polohovatelné zádička u korby,sporťák nelze otáčet po směru a proti směru,malý nánožník,a polohování zádiček na tkaničku...nic jednoduchého.Jinak dobrý.
Quinny speedy XS-prostorný až nato že nemá nánožník a nejde otáčet.
Warrior-kočárek od Taka Warrior plast hodnotim zatím na jedničku.Velká spokojenost za super cenu.
Velká prostorná korba,polohovatelné zádička.Lze použit jako kolébku.A ten sporťák je suprovej,prostorný,jde otáčet po směru a proti,velký nánožník.Dobře skladný a lehounký.Pěkne ovladatelný. 🙂 Vše ve výbavě,pláštěnka,taška,přebalovací podložka,nemusí se nic zvlášť dokupovat.Doporučuji a hodnotím hodně vysoko. 🙂

janca.mareckova
18. říj 2010

KOČÁREK MAXX

Dlouho jsem vybírala a moje hlavní kritérium byla opravdu velká a prostorná korba!!!!! Tento kočárek má přední otočná kolečka, všechna nafukovací! Perfektní manévrovatelnost!!!! Kočárek ¨perfektně houpe!!!!! 🙂 Vnitřní rozměr korbičky 81x35cm!!! Malý se mi tam vejde i v 9 měsících!!! Kočárek schovávám pro druhé miminko!!!! V ruce jsem měla hodně kočárků, ale žádný se nevyrovnal tomu našemu!!! jediné, co mě mrzí je nepovedený sporťček.......

kcdpt
6. pro 2010

@zitaje
Ahoj, chcem sa opýtať na ten Chicco CT 05 kočík. Plánujem si ho kúpiť na inzerát. Je dobrý na menšie prechádzky a do nákupných centier pre už väčšieho chlapčeka? Má 2 roky a 8 mesiacov a 14 kg. Ide mi o to, aby bol ľahký a hlave dobre ovládateľný. Ďakujem. P.S. Neviem, či si na webw odpoved nájdem, pripájam aj môj mail.
Milka
emilia.mydlarova@gmail.com

mamazuzu
6. pro 2010

ahojte, ma niektora skusenosti s BRIO GO?

exupery
6. pro 2010

MAXI COSI MURA 2010-2011
Pri hlbokom pouzivana korba z roku 2008.
Podla mna dokonaly kocik pre sportovo zalozenych ludi.Nakolko som zastancom stvorkolesovych kocikov,ziadna trojkolka nepripadala do uvahy,co zuzilo vyber,pretoze mnoho skvelych kocikov,robia len ako trojkolky.
Hlboka cast,skvela,velka,priestranna,jedna z najvacsich na trhu.Mozno by pomohlo,ak by sa dala polohovat.A tiez,by mohli doriesit polohovanie striesky,nakolko tato starsia kolekcia,je proste bud len hore,alebo dolu.Neeviem,ako je to u novsich.
Sportova cast,polohovanie do uplneho sedu,ci lahu,tak isto aj polohovanie noziciek,kazde zvlast.Polohovanie sa dazvladnut aj pri chodiz,jednou rukov,s babom v kociku,uplne prakticka vec.Otocna sedacka,stabilna v oboch smeroch.Zaujimave madlo v tvare volantu,takze pritazlive pre dieta.
Mozno by som vytkla,ze uz by bolo nacase zvazit pridanie rucnej brzdymktora chyba,a vela kocikov do terenu uz je nou vybavena,a taktiez sportova strieska nekryje najlepsie,ale nam vyhovuje nakolko,aj tak nasa mala musi mat rozhlad,nema rada striesku zatiahnutu,ale inak je super,tiez polohovanie jednou rukou pocas chodze.
Uúúpzornila by som vsak na sportiaky z kolekcie 2010 kde je strieska nestabilna,a nedoriesena,to im nevyslo,ale je to len kolekcia zaciatok roka 2010,potom presli na inu verziu striesky.tu mame mi.
Mnohi tvrdia,ze je tazky.Ma cca 16kg,ale manipulacia dokonala v akomkolvek terene,ci sneh,trava,obrubnik,nie je citit tu vahu a je nenormalne stabilny.Vaha citit pri tlaceni do kopca.
Nakupny kosik cca dostatocny,sice mohol byt vacsi,ale ma zase nosnost 8kg.
Hadam som na nic nezabudla.
Do auta skaldny.

mamazuzu
6. pro 2010

@dosa dakujem za info ;)

danula.ch
6. pro 2010

mame teutoniu spirit, rok vyroby 2009 a nelutujem 😵

acimedaca
11. led 2011

posouvám diskuzi dopředu, tohle téma je skvělé, zrovna vybíráme kočár a tady každý napíše svojí zkušenost bez ohledu na značku, tak prosím všechny jen at v tom pokračují 🙂

tina424
15. led 2011

Quinny Speedi - s autosedackou a hlubokou korbou super, synek se tam v zime v 6 mesicich i s fusakem v pohode vesel, rucni brzda se mi osvedcila hlavne pri jizde z kopce, i kdyz jsem si na zacatku rikala ze je to na nic, ted uz jen kocarek s ni 😀 , jizdni vlastnosti super, stabilni. velky kosik. sportovni verze me zklamala, jednak to polohovani zadicek - nejde do uplneho sedu a lehu a je na takovy blby pasek, potom sportovni sedacka se neda otocit, to mi vadilo nejvice, ze jsem na maleho nevidela a foukalo na nej. striska nedrzi, a bylo jedno jestli byla roztazena nebo ne, slunce na prcka prazilo porad.
Quinny Buzz - suprovy rozkladani, maly, lehky, vhodny spis do mesta nez do terenu, i kdyz jsme meli to preni nafukovaci outdoor kolo. sportovni sedacka je rychle obracena i kdyz v ni malej sedel, striska mensi nez u speediho

tina424
15. led 2011

pokracovani buzz:
ale i presto striska lepsi, malemu nesvitilo do oci, a mohla jsem ho kdykoliv otocit, jizdni vlastnoosti uz zas tak skvele nebyly, chybela mi rucni brzda, v podstate zadne polohovani zadicek jen cele sedacky, takze maly mel nohy pokrcene nahoru, a sedacka je celkem mala, v zime s fusakem a v bunde kratke pasy.
Maxi cosi mura - souhlasim s exupery, super sportak, jen bych dodala, ze otoceni sedacky se mi zas tak nelibilo, musela se nejdriv sundat cela striska a pak teprve otocit sedacka, u buzze jsem byla zvykla ze jsem ji prehazovala i s malym. bylo by lepsi kdyby striska byla pripevnena na sedacce ne na konstrukci, jinak byla opravdu velka a dala se hodne naklopit dopredu.

exupery
18. led 2011

@tina424 U novsich verziach je strieska uz priamo na sedacke,nie na konstrukcii,takze nemusis kazde zvlast davat dole,len jednoduchoi otocis 😉

triowax
18. led 2011

Holky prosím jak funguje to otáčení sportovní sedačky u buzze???
Nějak se vycvakává nebo se jen pomocí nejakych čudlíku otočí???

tina424
18. led 2011

@exupery
tak to je dobre ze s tim neco udelali 🙂 mela sem muru z kolekce 2009 ale tam to jeste nebylo ☹

@triowax
otaci se stejne jako kdyz ji chces sundat, zmacknes 2 cudliky po stranach (ty, kteryma se da sedacka i polohovat), a zvednes, otocis a hotovo

triowax
18. led 2011

ja se ptala z toho duvodu, zda se da otocit i s ditetem,aniz bych neco zvedala. diky

triowax
18. led 2011

a je vhodný pro cca rok a pul staré dítě???
Váhově kolem 10kg a dýlkou 80cm??

tina424
19. led 2011

@triowax tak muj synek ma ted 17 mesicu, 80 cm a skoro 12 kilo a vejdem se tam i s fusakem 😀 urcite bysme v nem jeste nejaky cas jezdili, ale brzo ho budu muset prodat ☹, budeme mit dalsi prirustek do rodiny takze pujdeme zrejme do sourozeneckeho nebo nejakych mensich golfek

triowax
19. led 2011

@tina424 tak já už fakt nevím.
jezdím s concordem, ale ja jsem takový blázen,že kočárky střídám.
a váhám mezi buzzem a pamas and papas ora.
Auto nemáme, takže skladnost neřeším.

tina424
19. led 2011

@triowax 😀 tak to jsme dve, ja to taky pekne stridam, a zatim jsem nenasla zadny kocarek co by mi vyhovoval. ten mamas & papas ma jen takovy maly plastovy kolecka, to bych osobne nechtela. ale sedacka vypada prostornejsi. ted premyslim o bebecar racer nebo o teutonia spirit s3 pro mimco a k tomu ten skejtik a do auta golfky. no taky se nemuzu rozhodnout 😝

triowax
19. led 2011

bebecar racer jsem měla na první dítko, celou trojkombinaci. ale je dost těžký

mrkvicka0007
19. led 2011

ja mam TEUTONIU S4 velka spokojnost,do snehu idealne da sa otocit aj protismere jazdy co m i vyhovovalo a aj dodnes obcas otocim ked velmi fuka.ku kociku som kupila vajicko romer baby safe+ ktoru viem na kocik nakliknut max spokojnost doteras ju mame.chcem ho odlozit aj na druhe dieta. 🙂
Teras idem kupovat golovy kocar kedze oslavujeme za 2tyzdne rok.a rozhodujem sa medzi Mcleren QUEST SPORT alebo Pegperego SI completo.ale po precitani par recenzii na PP sa asi rozhodnem pre QUEST.ma len 5.5kg a je skladny. 😀