Jaké klučičí jméno se hodí k Dominice?

verca182
26. srp 2011

Ahoj maminy, samozřejmě i ty nastávající. Zadařilo se a čekáme druhého mrňouska. Po zkušenosti, kdy nám slibovali celé těhotenství kluka a máme holčičku si nenecháme říct pohlaví, ani kdyby si byli doktoři jistí na tisíc procent 😎
Vím, že je čas, ale začínáme řešit jména. Holku máme víceméně jasnou- Monika -aby se to hodilo k Dominice a navíc bude pyšná už druhá kamarádka 😎 Ale co kluk? Chtěli bychom jméno, které se aspoň trochu hodí k Dominice a zároveň k příjmení Pouček. Matyáše, Tobiáše a podobné nechceme, připadá mi, že jich je všude mraky. Nějaké nápady? Poradíte?
Děkuju 🙂

marooshka
26. srp 2011

my máme kluka Dominika a druhýho Daniela. Tak se mi i k holce Dominice hodí Daniel 😉

dagmik
26. srp 2011

Ahoj a co takhle třeba Viktor? K Dominice se určitě hodí a k příjmení též. Mně se toto jméno moc líbí a myslím,že zas tak moc Viktorů po hřištích nelítá 😉

bzubzalka
26. srp 2011

mě by se líbil David k Dominice 🙂 podle mě jich teď taky moc není a k přijmení to taky jde.

hojda
26. srp 2011

Já bych spíše asi víc řešila, aby se hodilo hlavně k přijmení s Dominikou přece nebude celý život 😀

kutcher
26. srp 2011

@verca182 hmm tak pak už jen Dominika a Damián😉

draczech
26. srp 2011

a co Dominik?

denousek
26. srp 2011

Roman pouček 🙂
Šimon..Matěj... 🙂