Jaké máte politické názory? Volíte či nikoli?

adigabi
24. pro 2010

Preji pekny vanocni vecer🙂
Rada bych se vas zeptala na vase politicke nazory a take zda volite anebo ne?
Pokud ano,jakou pol.stranu-pravici,levici? A z jakeho duvodu?
Dekuji

heliik
24. pro 2010

Ahojky. Tak v 18ti a v 19letech jsem nevolila.. Jednou to bylo proto, že jsem byla mimo ČR, a podruhé, že jsem o to neměla zájem..
Letos jsem volila ČSSD, a to, z toho důvodu, že chtěli aspoň něco pro nás normální lidi, a důchodce. Protože, kdyby měl člověk žít sám někde v pronájmu tak za 7000Kč, by si toho moc dovolit nemohl...
VV se mi zdáli, že všechno až moc uždibujou.. A taky, že jo.. Budou brát peníze sem.. Jim ve vládě to ani vadit nemusí, pže kdo z normálních lidí, má takové platy jako oni??? 😠 😠

adigabi
autor
25. pro 2010

Naprosto s tebou souhlasim a napodobne

berenika39
25. pro 2010

😝 😝 😝 😝

kubaka
27. pro 2010

Téma vytvořené na Štědrý den - fakt sedne 😝 😝 nějaký úlet,ne? 😲

berenika39
27. pro 2010

no maminka se kvůli tomu na Štědrý den i zaregistrovala, aby mohla to téma založit, ale je fakt, že proti gustu - žádný dišputát... nebo že by se blížily volby ?????

ivasad.
27. pro 2010

Tak toto já nikde veřejně netroubím.... 😅 ale k volbám chodím, kdyby ne, tak bych pak neměla nárok nadávat 🙄

kristi
27. pro 2010

ja volim pravidelne a vzdy a porad a porad stejnou stranu, jednu z tech vpravo 😉 😉 😉

martimarti
27. pro 2010

A není to náhodou gabrianka...nebo jak se onehdá ta paní jmenovala???

@berenika39 ty bys jí mohla pamatovat 😉

peroli
27. pro 2010

a nejenom berenika 😀 😀 😀 já bych to na gabrianku i tipla 😀 😀

berenika39
27. pro 2010

je, stačí se kouknout do mého fotoblogu - je veřejný - poslední komentář vpravo v šedém rámečku...dokonce se pochlubila, že je znovu přihlášená pod novým nickem...adigabi. je to naše milá bezduchá gabrianka. její věta "a ten vysavač s odsávačkou musím zapnout?" vstoupí do historie MK. je vidět, že o přestávce ducha nenabrala🙂)

berenika39
27. pro 2010

hledala jsem "pokec pro holky z hladového mléka" , ale nemohla jsem tu diskusi najít, bylo to vtipné období, ráda vzpomínám...že bychom se zase sešly na novoročním mejdanu🙂)))

martimarti
27. pro 2010

Gabrianka má smůlu, že od té doby, co se MK přeměnil do nové modernější formy 😝 je tu docela mrtvo 😝 . Jóóó to v dobách její největší slávy by z takové téma bylo za den dva rozhádané a zamčené 😀 😀 😀 Ale je fakt, že zakládat takovou blbost na Štědrý den ve 21:19 není normální 😀 😀 😀 😝

berenika39
27. pro 2010

@martimarti možná by ani nemusela na sebe upozornit ve fotoblogu, a trklo by mě to... 😀 😀 😀 😀

martimarti
27. pro 2010

Já myslím, že určitě 😉 ...navíc vložila fotky děťátek 🙂 Ale proč na sebe upozorňuje zrovna u tebe, to mi hlava nebere 😕 😕 😕

berenika39
27. pro 2010

@martimarti 😀 😀 😀 😀 protože mě asi má ráda, ráda pokecá, no...jsem pyšná 😀 😀 😀 😀

martimarti
27. pro 2010

😀

kubaka
28. pro 2010

no a koho vůbec zajímá kdo koho volí, že? Jednak to je výsostné právo neříkat a nidko soudný to z druhého nepáčí, protože je to soukromé. Ovšem pokud ten, kdo se ptá nechce jen vyvolat hádku na osvědčené téma Politika, spokojení vs. nespokojení. Takže člověk se už z principu vyhýbá v jakékoliv diskusi tomuhle hospodskému tématu. 😀 😝
Jinak dívky hezké mezisvátčí . Je tak mrtvo, až se nudím...
@martimarti
@berenika39
@peroli

peroli
28. pro 2010

já jasně volím krtečka 😀 😀 😀

kubaka
28. pro 2010

My mašinku Tomáše - náš favorit 😅

berenika39
28. pro 2010

já pod nátlakem volím Červený traktůrek🙂

berenika39
28. pro 2010

@kubaka děkujeme, nápodobně🙂

bufina
28. pro 2010

U nás jednoznačně vítězí Fifi z Květíkova 😀

peroli
28. pro 2010

tak kdyby to bylo na dětech tak u nás by se stopro volil Burák 😵 😀 😀 a pak ještě mr.Manny 😀 😀

berenika39
28. pro 2010

fajn, pomalu můžem začít sestavovat vládu. 😀

peroli
28. pro 2010

@berenika39 😀 😀 😀 a můžem vyrazit s heslem "proletáři všech zemí spojte se" 😀 😀 😀 😀 😀

berenika39
28. pro 2010

@peroli 😉 😉

martimarti
29. pro 2010

Tady se to rozjelo 😀 😀 😀 ...my volíme Budulínka 😉 /...i když...já o něm čtu už pár týdnů před spaním a nesnáším toho spratka 😝 , ale dcera ho miluje 🙂 /

kubaka
29. pro 2010

@berenika39 není špatný nápad zkusit sestavit vládu -
za premiéra navrhuju Medvídka Pú - je to idiot k pohledání - "takovej blbec, jak ho může Krišťůfek milovat?? Otázal se mě kdysi malý Dan. takže myslím, že ideální kandidát.
Altruista krteček by mohl být ministr práce a sociálních věcí -
můžete pokračovat v návrzích... Na Nový rok bychom mohli mít komplet.
@martimarti
@peroli
@bufina

eleonora
29. pro 2010

strýček skrblík - ministr financí

bufina
29. pro 2010

@kubaka Tak Fifi z Květíkova by se hodila na ministrini zemědělství 😀