Jaké máte výhodné tarify?

misulka84
13. pro 2018

Holky, prosím, jaké máte tarify a u koho? Chci odejit od o2. Platím 800 a je to dost. Děkuji za odpovědi.

sudylichozrout
13. pro 2018

@misulka84 na beznem tarifu jsem platila jeste nedavno 800 Kcu Vodafone za 5 GB dat a neomezene volani, sms. Ted mam u Tmobile podnikatelsky tarif a mam za stejne sluzby fakturu na 507 Kc s DPH. Ale to je uplne mimo sazebniky. Obavam se, ze pokud chces data, moc dolu se nehnes. Tak o stovku max.

misulka84
autor
13. pro 2018

@sudylichozrout děkuji, o data mi zase tak nejde, spis o volani a sms

sudylichozrout
13. pro 2018

@misulka84 tam by ses mohla dostat tak na 600 Kc za 1,5 Gb. Orientacne.

kris96
13. pro 2018

Dělám u Vodafone, momentálně máme akční tarif za 549Kc neomezené volání, sms a 1,5GB dat 🙂

sudylichozrout
13. pro 2018

@kris96 chapu, ze ceny koncovym zakaznikum jsou jine nez ceny firemnim. Ale tohle je proste fakt bida. V dnesni dobe nabizet, 1,5 GB dat a neomezene volani za vic nez 300 Kc vc dane, je fest zlodejna.

kris96
13. pro 2018

@sudylichozrout Jsme v České republice, tyhle cenou jsou úměrné kvalitě podávaných služeb. Každý se ohání, jak v Polsku jsou neomezené tarify za 200Kc - dobře tak zkuste u nich, jakou “kvalitu” připojení mají a hlavně dostupnost. V ČR je pokrytí na jedné z nejvyšších úrovní, proto si za to člověk i “připlatí”. Nehledě na to, ze stačí pak mít celou rodinu (4 cleni) u jednoho operátora a dostane se člověk na cca 370kc za jedno neomezené číslo i s pěknou porci dat 🙂

misulka84
autor
13. pro 2018

@kris96 ale jo, ja tomu rozumím, ale dávat ted dalším 150kc za to, ze mi skončila smlouva a jsem bez zavazkovy zákazník, to mi přijde jako trest zakaznika-o2

sudylichozrout
13. pro 2018

@kris96 nebudu se hadat, ale trochu mi to pripomina odpoved z tiskoveho oddeleni Mondelez o tom, jak maji Cesi specificke pozadavky, proto je pomer cena/vykon specificky🙂 Zkratka korporatni mluva... Ale ja uz vasim zakaznikem nejsem. Po 15 letech jsem odesla, protoze jste nemeli nabidku, ktera by byla dustojna. Talze se me vase ceniky nastesti netykaji 🙂 Preju vse dobre 🙂

zavodnice
13. pro 2018

Mám Bonerix (O2 family), za 649,- neomezeně volání, sms a 5 GB dat. Volání a sms vůbec nepotrebuju, data Jo. Nic levnějšího jsem zatím nenašla.

girl.misel
13. pro 2018

Mam o2 neomezené volání a SMS za 350kc. Stacilo pres o2 linku rict ze chci odejit a z tarifu za 499 ho snizily na 350kc.na prodejne to bohužel nedelaji

misulka84
autor
13. pro 2018

Moc dekuji, holky. Ja jdu ke konkurenci k tmobilu, za necelých 500kc, coz ted platím skoro 1000kc u O2. Tak jsem rada😉

prostenika85
13. pro 2018

Ahoj, zarizovala jsem tarif mamince, když ji skončila smlouva u o2. Nechala se prepojit na retenční oddělení, že potřebuji kód pro přestup k jinému operátorovi, s kterým jsem již domluvená a už to litalo. Vysledek: za 180kc 200min volání všude a neomezené SMS. Ale opravdu jen přes retenční, běžný obchodnik na infolince nebo na pobočce s cenikovou nabídkou nic moc nevykouzli. Hodně zdaru 😉

soleilll
13. pro 2018

@misulka84 Ujasni si, kolik minut provoláš, kolik SMS pošleš a obojí do jakých sítí + data. Pak se zeptej v O2, co by ti nabídli a oslov i další operátory. Když stávajícímu "pohrozíš", že ukončíš smlouvu a přejdeš jinam, většinou vytáhne nějakou fakt dobrou nabídku. Musíš ale mít končící smlouvu a musíš být platící zákazník bez dluhů. Vždycky nechej své tel. číslo na webech operátorů, aby se ti ozvali - je lepší tohle řešit s telefonní linkou než na pobočkách, protože tam nemají tak široké možnosti slev. (Absolvovla jsem to před měsícem u T-mobilu a když hrozilo, že bych přešla k O2, kde mi dali dobrou nabídku, přepojili mě na jinou operátorku a ta mi nabídla velikou slevu a super cenu.)

misulka84
autor
13. pro 2018

@prostenika85 moc dekuji za info

misulka84
autor
13. pro 2018

Holky, zjišťuju, že to opravdu takto chodí. Bohužel, až když člověk pohrozí, tak se začnou dít divy.

leymea
13. pro 2018

Ja mam volnych 120 minut do vsech siti a neomezene sms do O2, do ostatnich siti ani nevim kolik stoji sms, asi 2,- a data mam jen 200MB za 300,- u O2. Mne to bohate staci a s cenou jsem spokojena 🙂 jen je zajmavy, ze mi skoncila smlouva a jede mi to porad jak kdyby smlouva pokracovala.

misulka84
autor
13. pro 2018

@leymea tak na to pozor, mně skončila smlouva a hnedka 150Kč poplatek za bezzávazek

leymea
13. pro 2018

@misulka84 a to Te nejak informovali a nebo proste navysili pausal?

leymea
13. pro 2018

@misulka84 tak mi to nedalo a sla jsem se na to kouknout. Takze smlouvu jsem mela do unora 2017 (to uz je doba 😀 ). No koukla jsem se na vyuctovani z toho obdobi a pisou mi tam, ze mi automaticky prodluzuji smlouvu na dalsich 24 mesicu. Ale do dvou mesicu to muzu zrusit. No masakr, ale aspon vim, ze to mam ted do 2019 😀 ja nikdy vyuctovani nectu 😀 jinak bych to hned vedela.

martaskaaa
14. pro 2018

kris je moje kolegyne a pise vam jak to je. Prostě v ČR s tim moc neuděláte, kdyby to byla zlodejina, řešil by to ČTÚ. Jinak ve smlouve mate, ze nejaka sleva na tarif je na urcitou dobu, kdyz vyprsi, logicky je cena vyssi. Operátoři většinou kvůli tomu volají, jenže lidi tyto hovory kolikrát pokládají a nevyslechnou, ignorují smsky apod. A pak se hrozne divi, pak prijdou pindat na prodejnu ''proc mi to nikdo neřek?'' To jsem milovala 😃
Jinak takhle, nabídka je taková podle poptávky. Samozřejmě je logické, že ne všem ta nabidka bude vyhovovat. Jako někomu nevyhovuje konkretni banka, kadeřnictví, restaurace... a nekomu zas ano. Ja vim, ze by kazdy chtel co nejvic za co nejmin, typicke čecháčství 😂

odula
14. pro 2018

@kris96 já platím ve Švédsku 150 sek vc. dane za neomezené volání ,SMS a 5GB. To je cca 380 czk. Směšný ceny za volání do a z ciziny. Evropský data samozřejmě. Ale to je v ceně vsude už že? Připojení a kvalita služeb naprosto bezchybna.a porad na tom ti operatori musi slusne vydělat . Charita to neni ze. Český tarify jsou strašně oholeny a nastavení trhu je zlodejna. Fakt že jo.

odula
14. pro 2018

@misulka84 twe.... to si děláš srandu... poplatek za bezzavazek?? Na to musím upozornit mamku.

martaskaaa
14. pro 2018

@odula data uz jsou standardně ve vsech tarifech. A to neni poplatek za to že nemá závazek, to ji jen muze vvypršet sleva, kterou mela v ramci 2lete smlouvy nastavenou. Pokud se smlouva prodlouži (vetsinou je to automaticky,pokud si zakaznik nezvoli jinak) tak se prodlouzi i se slevou. Pokud ne, tak spadne po vyprseni smlouvy sleva a nauctuje se původní cena tarifu (trebs jak pise pani, ze plati o 150 vic, tak měla na tarif 150kc slevu). Mamku klidně pošlete at se radeji zepta, jak to ma nastavené na svem čísle.

martaskaaa
14. pro 2018

@odula a jinak máte pravdu, tarify jsou oproti jinym okolim zemim předražené. Spousta lidí je už naučených, ze jakmile jim končí smlouva, tak chteji odejit a tim si ''vyškemrají'' nějaké lepší řešení nebo slevu. Tak to chodí. To co vy mate za 380 ma VF za 780 no...😰

misulka84
autor
14. pro 2018

@odula ano, hnedka po vypršení smlouvy

misulka84
autor
14. pro 2018

@martaskaaa hmm a vy sama nekoukáte po slevách třeba na oblečení, elektroniku atd.? Jako uznávám, že jsem si asi smlouvu nepřečetla pořádně, na druhou stranu na pobočce me na to nikdo neupozornil. Bohužel moje blbost. Ale to, že jsme tady v ČR oholený úplně na všem, tak to mi tedy nevymluvíte.Jinak tarif nebyl prezentovany jako sleva.

martaskaaa
14. pro 2018

@misulka84 samozřejmě ze na slevy koukám, vsak i pisu, ze je to předražené. A pak je chyba i toho, kdo vám nepoví, no 😞

odula
14. pro 2018

@martaskaaa no jenže ono to je sice v přepočtu 380,ale svéd platí 150. Takze ze svyho platu vysoli mnohem menší podíl. vzhledem k rozdílu kupní síly obyvatel je to naprostá zuverilost .a strašně nefér k českýmu spotřebiteli. .. ani nevím jestli se s tím dá vůbec něco dělat

martaskaaa
14. pro 2018

@odula Řekla bych, že asi nedá. ČTÚ s tim zřejmě nic nezmůže

sudylichozrout
14. pro 2018

@odula nevim, jak je to ted, ale byla jsem pred deseti lety ve Svedsku. Bydlela jsem tam tri mesice a prislo mi, ze jlv te dobe bylo Svedsko na Svedy drahe. Meli prumernou mzdu 25k svedkorun a veci byly podobne drahe jako u nas. Sluzby, najmy drazsi. A my meli tehdy prumernou mzdu podobnou. Kupni sila ni neprisla moc rozdilna. Ale je fakt, ze jsem tam byla kratce, nemusela jsem videt vse. To jen tak do placu...