Jaké máte zkušenosti s kapkama Mastodynon a Femigard?

safirah
13. kvě 2011

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s Mastodynon kapkama nebo Femigardem v souvislosti s nastartováním menstuace po vysazení HA? Vysadila jsem v lednu antikoncepci, ale nějak si moje hormony odmítají připustit, že jim skončila dovolená a musí znovu pracovat samy 😠 , takže zatím se to bez injekce vyvolávačky neobešlo. ☹ Chtěla bych tomu taky nějak pomoct přírodní cestou. Budu ráda za každé další rady. 😉

safirah
autor
13. kvě 2011

Nikdo nic? ☹

limete
13. kvě 2011

Ahoj, mám zkušenost s obojím.....Femigard mi teda nepomohl (taky jsem ho brala po vysazení), Mastodynon jsem užívala teď na přelomu roku asi 3 měsíce, ale ms jsem měla, jen se mi posouvala každý měsíc o nějaký ten den dále a zabral mi asi po dvou měsících...

safirah
autor
13. kvě 2011

@limete Děkuji za info. 😉 I když mě moc nepotěšilo, no uvidím. Ještě jsem uvažovala nad Sarapisem.

limete
13. kvě 2011

Sarapis jsem kdysi taky užívala, když jsem měla rohozené cykly, ale taky nezabral, i když myslím, že si ho hodně žen chválí....zkusila jsi pročíst nějaké diskuze tady? Já teda neměla po vysazení HA ms asi třičtvrtě roku, chodila jsem jen na vyvolávačky, nakonec mi zabraly až bylinné čaje.

safirah
autor
13. kvě 2011

Teprve se tady rozkoukávám. Před chvilkou jsem našla diskuzi o Femifardu, ale o mastodynonu ne. No uvidím co zabere na mě. Jaké čaje jsi pila? Jen kontryhel?

limete
13. kvě 2011

Na Mastodynon tu byla, ale koukám, že už je smazaná, škoda.
Já měla čaje přesně namíchané, s tím bohužel neporadím.

eeefi
15. bře 2012

Mastodynon doporucuji! Zabral a mame 1,5 leteho syna. Svagrove a zname taky. A to jsem toho vyzkousela opravdu hodne :-/