Jaké pivovary znáte?

baletka75
8. bře 2008

Zdravím všechny milovníky "tekutého chleba"!
Nedávno jsme se přistěhovali k Pardubicím a s úžasem jsem zjistila,že máme nedaleko pivovar Medlešice,kde vaří nepasterizované pivo.Řeknu Vám,lahoda. 😵
Znáte ještě nějaké jiné pivovary? 😕

aponchie
8. bře 2008

tady na severu mi nechutna 😝 maximalne Staropramen..Krusovice Cerna Hora jinak ani ne

natalien
8. bře 2008

Náchod - náchodský Primátor 😉

lakme
8. bře 2008

Baletko Želiv. 🙂 Tam to vaří v kláštěře premonstráti a je užasné. 🙂 A pak ještě jeden minipivovar mají v Praze na Strahově, ale jejich želivské mi chutná více. 🙂

karotky
8. bře 2008

Baletko...............Medlešický ležák nemá chybu. 😵
Už se těším na léto,až si tam zajedeme a pobendíme na zahrádce. 🙂
Jinak mi ještě chutnal Pelhřimovský Poutník..................taktéž ho vaří v klášteře.

natalien
8. bře 2008

Praha západ - Chýně - kvasnicové pivo 😉 (už si nepamatuji název, ale prý je výborný 😀 - nejsem "milovník" 😀 )
Broumov - Opat

natalien
8. bře 2008

A ještě jsem zapoměla: Trutnov - Krakonoš 😉

charlinka
8. bře 2008

Ahoj, já jsem z města Louny, a tam máme pivovar s asi 7 druhy piva. Lounský ležák. I v Žatci vaří velmi dobré pivko a hlavně jsou tam skvelé a známe pivní slavnosti každé září.

bramburka
8. bře 2008

jednoznačně Svijany 😉

winnie
8. bře 2008

U nás v Plzni-Černicích je pivovar Purkmistr, vynikající. Dále pak v Dobřanech, pivovar Modrá Hvězda. V Chyši Zámecký pivovar (kousek od Rabštejna nad Střelou). A nelze nezmínit pivovar U Rybiček ve Stříbře.

jabber
8. bře 2008

já teda pivo nepiju, ale manžel a švagr jo a nedají dopustit na Svijany a Chodovar 🙂

laola
8. bře 2008

já miluju hanušovický Šerák (Pivovar Holba) 😉

neeve
8. bře 2008

Hlasuju pro Svijany!!! Nejlépe 11 😀

musilka
9. bře 2008

Svijany - černé 😝 😀 mňam 🙂

kristi
9. bře 2008

My mame tchyni kousek od Medlesic v Mikulovicich a pivecko maji v Medlesicich opravdu luxusni 😵 😵 😵

katwind
9. bře 2008

přidávám se k natalien - Krakonoš, pivovar Trutnov 😉

jabrunko
9. bře 2008

Liberec- kvasnicove pivo Vendelin... to je pivovar, u rodinneho domu a vari pan Krkoska ... mnam, ale pozor je to sila, obcas sa mu podari aj 16-ka

p.e.t.u.l.k.a
23. čer 2014

@kristi a to jde i prohlídka pivovaru a pak ochutnávka? A někde kolem dobré a levné ubytování ? Pořád jezdíme do sklípku a tak jsme si s bandou říkali , že by jsme zkusili pivovar 🙂