Jaké pohlaví mimča vám tipovalo okolí?

bambulik
1. lis 2007

Holky, jaké pohlaví mimča Vám tipovalo okolí a co toho nakonec bylo?
U těch kdo to věděl dopředu je to zbytečné se ptát, protože to asi zřejmě okolí řekly a pak tipy padly.
Ale my nevíme co to bude a do jednoho mi tipují chlapce, nevím proč, ale holku mi ještě někdo netipl a to vídám lidí, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

k284
11. lis 2007

Ahoj,
98% okolí mi tipovalo kluka. Prý mi to moc sluší. Já s přítelem jsme toužili po holčičce a teď nám ji potvrdili 2 různí doktoři podle ultrazvuku. Takže to, co o pohlaví koluje, na to se moc neupínejte. Já nemám vůbec chuť na sladké a břicho mám jen před sebou, ne do boků. Přesně tak se prý projevuje kluk.

janinininka
11. lis 2007

Ahojky,
já taky myslím, že ty příznaky jsou u každé jiné, mě taky každý hádal kluka, a budeme mít k mému potěšení holčičku 😵 . Jím teda na co mám chuť, ale bříško mám zatím malé a dopředu, ne do boků. 😉

cibule
24. lis 2007

Takže musím sem napsat 😀
Slíbila jsem Suki, že dám vědět, co že to čekáme 😀
Včera nám na genetickém ultrazvuku doktor ukázal, že naše miminko má kačenku 😀 😀 😀
Takže já snad začnu věřit na sny 😀 😀 😀
Jinak manžel prý věděl co dělá 😀 , maminka jediná věřila v holčičku a jinak mi to ani teď nikdo neveří, že to nebude kluk 😀
I když mi pan primář dal kačku i vyfocenou 😀
Tak snad nic nedoroste 😀 😀 😀
Ale můžu říct, že jestli je to fakt holka, tak tipy okolí mě absolutně nevyšly, zato sny mě a manžela ano 😀

petraluk
24. lis 2007

Ahoj holky, na mě tedy všechny ty pověry seděli dokonale. Všichni řikali, že já jedině kluka a už 3 měsíce se mi v postýlce šmrdolí krásný, usměvavý chlapeček 😀

leonunuska
24. lis 2007

Ahojte holky,
tak mě všichni říkají, že to bude holka. A to hlavně podle obličeje, že prý holka bere krásu 😉, já se taky cítím na holku a manžel tvrdí, že tu holku udělal 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá. Nejradši bych si to nechala říct, ale manžel nechce ☹

cibule
24. lis 2007

Leonko, když to říká manžel, bude to pravda 😀
Můj taky od začátku tvrdil, že udělal holku a že je jedno jak vypadám, že to holka bude 😀 😀 😀
Nevěřila jsem mu ani za mák..... 😀 Ale měl pravdu 😀 😀 😀

leonunuska
24. lis 2007

Jo? Tak já mu teda věřím sama bych holčičku moc chtěla, kluk už je a mám na holčičku krásný věcičky 😉 Už ji v tom úplně vidím. Bojím se abych nebyla moc fixovaná 😒

cibule
24. lis 2007

Leonko, já se naprosto zafixovala na chlapečka, protože mi všichni tvrdili (krom manžela a mamky), že na něj vypadám 😉
Hrozně jsem si před těhu přála holčičku, fakt, no ale když všichni říkali, že je to určitě kluk, tak jsem se s tím ztotožnila a ještě minulý týden jsem miminku říkala "Filípek" 😀
Včera se ale na genetickým ultrazvuku ukázalo, že miminko má stydký pysky, jak řekl doktor a já se ještě jak blb zeptala, co že to teda je.... 😀 😀 😀
Musela jsem vypadat jak vůl, ale vůbec jsem nedoufala, že bych mohla mít holčičku 😀 Nakonec měl pravdu manžel, který mi to tvrdil od začátku 😀 Tak jsem včera celá překvapená a nadšená koupila růžový bodýčko, tak doufám, že nebudem mít nakonec růžovýho chlapečka 😀 😀 😀

leonunuska
24. lis 2007

🙂 to jo no, moje sestřenice hrozně chtěla holku Elišku a když se mluvilo o klukovi tak říkala, že vůbec neví jestli by ho měla ráda. Zní to blbě, ale malého teď úplně zbožňuje 🙂 Mi jdeme 4. prosince, tak jsem zvědavá. Já sama pořád mluvím na Sárinku 😀 😀 😀

zusma
24. lis 2007

My jsme si pohlaví říci nenechali a 99% lidí mi tipovalo kluka a moje intuice mi taky říkala kluka. No a narodila se holčička🙂 takže já už žádným "předpovědím"nevěřím.

leonunuska
24. lis 2007

Včera mi dokonce kamarádka říkala, že ošklivá pleť je na kluka, takže já vůbec nevím co si myslet. Je pravda, že se mi i o klukovi zdálo asi to byl kluk a já ho kojila tak nevím 🙂

katarina82
24. lis 2007

My si pohlaví říct nechali, všichni doktoři řekli holčičku a ta se nám taky narodila 😵 😵 😵 Ale jinak všichni tipovali kluka. Že mám prý krásnou pleť, špičaté břicho atd, no že prostě na holku nevypadám ani náhodou 😝 ALe musím přiznat, že i já jsem měla pochybnosti a jestli to nakonec nebude kluk 😀

mikca
24. lis 2007

tak u prvního všichni říkali kluka..jen má babička říkala že to bude holka..nějak v tom uměla chodit 😀 ..i já sama si to myslela..o to větší překvápko to bylo 😀 ..u druhé jsme si to nehcali říct a vyšlo to 🙂

cibule
24. lis 2007

Zusma, mě taky všichni tipovali kluka, taky pověrám o pupíku a pod už nevěřím ani za mák... 😉 Gratuluju k dcerušce 😀
Manželovi se jednou zdálo (asi před 2 měsíci, že si v ohrádce hraje s dcerkou 😀
No a mě se 2x zdálo, že jsem porodila holčičku, jednou jsem ji ve snu vozila po obci v kočárku a po druhé to bylo právě předevčírem před tím genetickým UTZ. Ve snu mi ji dr vytáhl z bříška, počítal prstíky a ukazoval mi kačenku. Prostě to bylo jakoby zmenšený novorozeně, holčička 😀 Tak jsem si říkala, že to je divný, ty moje sny, no a fakt. Ráno vstanu, jdu na UTZ a ona to holčička, akorát, že mi ji doktor nechal v bříšku. 😀 😀 😀
Katarinko, ty máš taky úplný miminečko 😀 Taky moc gratuluju 😀 😀 😀
No a jak říkám u mě je to podobný jako u Tebe. Taky mi všichni říkaj, to není možný, ty a holka? Taky mám trošku pochybnosti, co kdyby, ale včera byla ta kačka fakt krásně vidět, přístroj kvalitní, doktor zkušenej, primář, tak snad se nespletl 😀
Je ale fakt, že dokud to není venku, člověk má pořád pochybnosti 😀
Zvlášť když prý vypadá na kluka 😀

leonunuska
24. lis 2007

No tak se necháme překvapit, na pověry taky moc nejsem, ale potěší mě když mi někdo říká vysněnou holčičku 🙂 A když to bude hošík tak máme aspoň co dělat příště 😀 😀 😀

kalo
25. lis 2007

Podle mě jsou ty pověry o vzhledu platí přesně na půl...50%ženských co budou mít holku jsou krásné a jen s bříškem a co kluka jsou ošklivější a hodně přiberou a 50% přesně naopak, jak se to říká...holka-že bere krásu a kluk, že je v těhu hezká...

Prostě je to hrozně individuální a nejde to narazit na jedno kopyt...ty vypadáš takhle, tak to bude určitě toto... 😉

jabber
25. lis 2007

Nám taky všichni tipovali kluka, že prý mi to strašně sluší. Manžel si přál kluka a tvrdil, že to kluk je, že to cítí v kostech 🙂. Pohlaví jsme si říct nenechali, když jsem si šla pro výsledky z AMC, tak jsem na doktorku od dveří volala, že nechci vědět co to je 🙂. No a šup - máme Adélku 😀 - a pak se v tom vyznejte 😉
Manžel je z ní úplně hotovej a vůbec si neumíme představit, že bysme měli kluka 🙂, tak příště.

binki
25. lis 2007

Tipovali holku, ikdyž pupík rostl hodně dopředu. A je to kluk 😎

cibule
25. lis 2007

Je to asi fakt hodně individualní a spolíhat se na to moc nedá. U mě jediný co odpovídá je nechuť k masu (první tři,čtyři měsíce jsem byla neúmyslně vegetarián, nemohla jsem ani vejce), od začátku špatně, celodenně, děs. Jedla jsem jen ovoce. No a chuť na sladký tak po tom 12-16tt. Do té doby nechuť ke všemu krom toho ovoce (melouny, hrozny, jablka) 😀 Maso nemiluju do teď, ale sním už skoro všechno. Sladký vede 😀
Jo zkrásněly mi rty, jakoby jsou plnější 😀
Jinak jak říkám, pleť, vlasy, normal, bříško dopředu. Za posledních 14 dnů mi ale trošku narostly boky a zadek. Ale ne nějak hrozně.... No, snad se to nerozjede 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leonunuska
25. lis 2007

Já právě maso taky nemůžu, salámy atd. už vůbec ne. Nejradši ovoce a zeleninu a miluju ty tyčinky Kinder 🙂 To je moje 😀 😀

katarina82
25. lis 2007

Tak u mě neodpovídala ani ta nechuť k masu. Já před těhu salámy a maso vůbec a pak jsem se tlačila Dunajskou klobásou furt 😀 A špatně mi taky nebylo vůbec.

lennis
25. lis 2007

Ahojda holky, tak u mně každý tipoval kluka, na porodním sále žádný překvapení, nepřiznali jsme to s manžou, ale oba jsme si jeli pro kluka. Asi by mně spadla huba, kdyby to byla holka. Takže si asi druhý nechám říct, protože žádná euforie, překvápko nic takovýho se u mne nekonalo, což mně zklamalo. Jen vím, že malej vylítnul jak namydlenej blesk a já zařvala úlevou a pak příval štěstí, že ty šílený kontrakce skončily a mám to za sebou a malej křičel, domů jsem volala já, protože manža byl total vyřízenej, já v tu chvíli byla tak plná energie a štěstí a total v pohodě, že šití a nějaká placenta byl slabej odvar a s doktorem jsem vtipkovala, měla jsem jen 1 steh díky masírování hráze, holky masírujte mně to hodně pomohlo, Dr. se mi omlouval, že mně nastřihl, prý jsem už málo tlačila a tak mi pomohl. 😅 😅 ale já mu děkovala, že mi to zkrátil 😀 to jsem se zas rozkecala co? JO a co jsem jedla? Ze začátku jsem na nic neměla moc chuť, cítila jsem hlad, ale total bez chuti a pak to začalo, jitrnice, uzený, prejt, tlačenka vše z čuníka a pivínko to bylo moje a pak poslední 2 měs jsem ujížděla na polomáčených sušenkách, koblihách a koláčích... a kolik jsem nabrala? No 18kg, 9kg jsem nechala na sále a dalších 9 bylo dole za první 2 měs kojením, malej jedl každou hodinu ve dne v noci a já nespala a kojila a uspávala a nespala a na první 2 měs nerada vzpomínám, protože to byl fakt mazec!!! Ale nechci vás strašit, teď si ho stráááášně moooc užívám a je úžasnej když už reaguje a sápe se po mně a tulí se a mazlí se a je to prostě nepopsatelný. Takže holky krásný zbytek těhulkování a užívejte KLIDU 😀 , ale my máme asi pěknýho neposedu, protože ostatní maminy co znám nemaj takový číslo co my, tak to tady možná líčím hrozně 😀 tak vás nechci děsit, mě to mele co? Jsem ráda, že prcek spí a já mám chvíli klídku u PC.

kristina_tvb
26. lis 2007

ahoj holky, ja sa chcem spytat, neviete ako to je? Mne lekar povedal na ultrazvuku, ze to bude dievcatko, ziadne percenta, nic,len proste ze dievcatko. Uz si pomalicky kupujem vecicky a tak ma napadlo, moze sa stat ze sa zmyli? Aby som si nepripravila vsetko v ruzovom a nakoniec zistim, ze to bude chlapcek 😅

krista
26. lis 2007

Kristi no samozřejmě, že se to může stát 😅 Tam potom záleží jaký je tvůj Dr., jestli když něco takového říká, tak to myslí na 100% nebo to jen tak plácne 😀 Ale neboj, já myslím, že když ti to řekl takhle, tak si byl jistý, určitě by ti dal najevo svoje váhání kdyby si tak jistý nebyl 🙂 😉

Jinak u mě každý typoval kluka 😝 Pán který to každému počítá podle výměny krve mi ho vypočítal, tak jsem se s tím začla smiřovat (hrozně jsme s manžou toužili po holčičce), pak mi taky říkali jak mi to sluší, kolegyni se dokonce zdálo, že jsem měla chlapečka a prožívala to tak intenzivně, že o tom ukecala celou firmu 😀 Ale vnitřní pocit mě i manži byl ta holčička 😵

kristina_tvb
26. lis 2007

No mne tiez typovali skorej chlapca, a ja som si to na zaciatku tiez myslela, ale potom som nejak tak zacala tusit, ze to bude dievcatko. No mam ist este na jeden ultrazvuk, tak si to tam dam overit, snad to bude tak. Tiez chceme hrozne moc dievcatko, ale ak by sa nakoniec ukazalo, ze to bude chlapcek, tak sa nic nedeje, len aby sme male potom neobkliekali opacne.
Pozeram, ze ty mas termin 15.3., ja mam 10.3. 🙂 teda, podla lekara.

krista
26. lis 2007

No vidíš, já mám TP 15.3. jak dle MS, takhle dle UTZ tak si myslím, že nějak kolem by to mohlo klapnout, teda doufám 😀 Protože manžel je 11.3. a já 31.3. - březňátko jsme si hrozně přáli 😵 A mimochodem příští rok v březnu se rodí skoro samý holky, tak to ta holka bude 😀

kristina_tvb
26. lis 2007

🙂 jee, tak to mate pekne. No snad to aj mne vide s tym dievcatkom, no necham sa prekvapit. Tiez dufam, ze to bude v termine, resp. aby to nebolo nejak o moc skorej, este len chystame byvanie, tak by som to male rada uz priviedla do hotoveho 😅

krista
26. lis 2007

No to mi povídej, já nemám ještě výbavičku, takže by mi vyhovovalo kdybych rodila v březnu po výplatě 😀 A bydlení jsme taky předělávali, naštěstí už je to tu hotový, chybí ještě hlouposti jako prahy mezi dveře a lišty mezi podlahy 😝 Určitě to taky stihnete, neboj 🙂

kristina_tvb
26. lis 2007

No ja vybavicku v podstate mam aj nemam. Nejak som si este nechystala, ale teraz cez vikend som sa stavila u sesternice, ma dve male dievcatka a ta mi nabalila tolko veci, ze mozem mat aj trojicky. Takze vecicky uz nejak kupovat nebudem, mozno len par, pre radost 😉. Este si mam od nej pozriet kocik, a zohnat postielku, inak mi zostanu len drobnosti.

anta
26. lis 2007

No mě lidi tipují klučíka a já si to myslím taky, ale na to si musíme počkat do porodu, protože si to nenecháme říct 😉